מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון דלת מקלחון

בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע על תיקון דלת מקלחון: מה התקלות הנפוצות, מתי נצטרך להחליף את הדלת ומתי נוכל לתקן את הקיימת וכמה צפויות לעלות עבודות אלו כאשר נזמין הנדימן מקצועי.

מתי נצטרך לתקן את דלת המקלחון?

ברוב המקרים, נרצה להזמין תיקון דלת מקלחון כאשר הדלת יצאה מכיוון. במצבים בהם הדלת לא מכוונת, יהיה קשה לפתוח ולסגור אותה ובנוסף לכך, נרגיש כי המים יוצאים מהמקלחון אל חדר האמבטיה בזמן המקלחת בגלל שהדלת לא אטומה הרמטית. ישנם גם מצבים בהם נרצה לתקן רכיב ספציפי כמו ידית המקלחון שיצאה ממקומה או שנרצה להחליף את גומיות המקלחון. מקרה נוסף הוא בו היא תקועה ואז נצטרך להחליף את צירי המקלחון.

 

תיקון דלת מקלחון

מחיר לתיקון דלת מקלחון

המחיר הממוצע לתיקון דלת מקלחון הוא 400 ש"ח, כאשר טווח המחירים נע בין 300 ל-500 ש"ח. מחיר זה מתייחס אך ורק לתיקון של הדלת הקיימת והחלפת רכיבים כמו צירי הדלת, המגנטים, הידית או כל רכיב אחר.

 

מחיר לתיקון דלת מקלחון

מחיר לתיקון דלת מקלחון: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

מחיר להחלפת דלת מקלחון

המחיר להחלפה של דלת מקלחון קיימת בדלת חדשה יעלה בין 800 ל-1,200 ש"ח, כתלות בדגם הספציפי של הדלת והעובי שלה. המחיר כולל את עלות הדלת ואת העבודה עצמה.

החלפת דלת מקלחון - מתי זה נדרש?

ישנם גם מצבים בהם נצטרך להחליף את דלת המקלחון הקיימת בדלת חדשה וזאת מאחר ולא תהיה אפשרות לבצע תיקון או כאשר התיקון פשוט לא ישתלם. המצב הנפוץ ביותר בו יהיה צורך בהחלפת דלת מקלחון הוא כאשר הזכוכית של הדלת נשברת באופן חלקי או מתנפצת לרסיסים. במצב זה אין אופציה אחרת אלא להחליף את הדלת בחדשה.

 

מצב נוסף בו יהיה עדיף להחליף את דלת המקלחון הוא כאשר מבצעים שינוי כזה או אחר במידות של המקלחון, מה שעשוי לקרות כאשר מרחיבים אותו במסגרת שיפוץ חדר האמבטיה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כיצד אפשר לשמור על דלת המקלחון?

אל תטרקו אותה: הדרך הפשוטה ביותר לשמור על דלת המקלחון היא על ידי סגירה ופתיחה של הדלת בצורה איטית. כאשר טורקים את הדלת, הסיכוי לכך שהזכוכית תישבר היא גבוהה הרבה יותר ולכן ננסה להימנע מסגירה חזקה ומהירה.

 

נקו את המקלחון: הניקוי מונע קורוזיה ברכיבים השונים ועוזר לשמור על הדלת מפני אבנית שעשויה להצטבר לאחר תקופה מסוימת.

 

רכשו דלת מזכוכית מחוסמת: בנוסף, כדאי לשקול להתקין דלת מקלחון שעשויה מזכוכית מחוסמת, מה שיקטין משמעותית את הסיכוי לכך שהזכוכית תישבר.

שאלות נפוצות על תיקון דלת מקלחון

להלן מספר שאלות נפוצות בנוגע לתיקון והחלפה של דלתות במקלחונים:

מה משפיע על המחיר של תיקון דלת המקלחון?

ישנם שלושה גורמים מרכזיים אשר ישפיעו על מחיר התיקון: סוג התקלה, סוג הדלת והמקלחון ועלות חלקי החילוף.


כמה זמן לוקח להחליף דלת במקלחון?

מדובר בעבודה שלוקחת בין חצי שעה לשעה בממוצע, תלוי במיומנותו של בעל המקצוע.