מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

חידוש רהיטי ראטן

ריהוט הראטן שלכם שחוק ושוקלים לרכוש ציוד חדש? לפני שתזרקו את הריהוט הקיים שלכם לפח, דעו כי תוכלו לבצע הליך חידוש רהיטי ראטן ע"י הנדימן ולחסוך בלא מעט כסף. במאמר זה תגלו כמה הליך זה עולה, מה אורכו ואיך בפעולה קצרה תוכלו להשוות בין הנדימנים ולחסוך בזמני חיפוש ארוכים ובלא מעט כסף. קראו וגלו.

מה הכוונה בחידוש רהיטי ראטן?

כוונת המושג "חידוש" היא לצביעה של רהיטי ראטן, בין אם בצבע שקוף ובין אם בצבע שתבחרו וזאת כדי לשפר את המראה הפיזי ויחד עם זאת  לחזק אותו ע"י חומרים המגנים עליו מהשמש וממזיקים. בנוסף, ישנם גם מקרים בהם נדרש לתקן או להחליף את הקש ברהיט בצורה חלקית או מלאה וגם פעולות אלו נכללות תחת ההגדרה של חידוש רהיטי ראטן.

 

חידוש רהיטי ראטן

מתי יש צורך בחידוש רהיטי ראטן?

ראטן הוא חומר נפוץ בכל הקשור לייצור ריהוט חיצוני לחצר ולגן מפני שהוא נחשב לעמיד מאוד אך יש מקרים בהם יש צורך בחידוש רהיטי ראטן, וזאת לרוב לאחר תקופה ארוכה בה נחשף הריהוט לתנאי מזג האויר הקשים , בדגש על מזג אויר חם בקיץ,  דבר המביא את חומר הראטן להתפוררות ולסכנה מפני קריסה בעת ישיבה על הרהיט. 

מחיר חידוש רהיטי ראטן

מחיר לחידוש רהיטי ראטן בצביעה ע"י הנדימן נע בין 200 - 400 ש"ח וזאת עבור ריהוט בגודל של כיסא. המחיר עשוי לעלות בעבור חידוש של רהיט גדול יותר וכמו כן, עשוי לרדת במידה ומעוניינים בחידוש של מספר רהיטי ראטן בו זמנית.
 

מחיר ממוצע לחידוש רהיטי ראטן

מחיר ממוצע לחידוש רהיטי ראטן: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

כמה זמן לוקח לבצע חידוש רהיטי ראטן?

זמני העבודה עבור חידוש רהיטי ראטן תלויים מאוד בסוג החידוש ובכמות הרהיטים שיש לבצע בהם את החידוש, לדוגמה - במידה ומדובר בחידוש הריהוט דרך צביעה בלבד הדבר עשוי לקחת עד שעתיים עבור רהיט בגודל של כיסא.
 

במידה ומדובר בצביעה של ריהוט גדול יותר מראטן כמו ספסל או במידה ומדובר בריהוט הזקוק לקלייה של הראטן עקב חורים שנוצרו בו - עבודת החידוש יכולה לקחת גם ארבע שעות. ניתן לשלוח תמונות של הריהוט להנדימן והוא ידע להעריך את זמני העבודה.

 

זמן ממוצע לביצוע חידוש רהיטי ראטן:
3 שעות
4 שעות משך זמן שעתיים

השוו בין הנדימנים לביצוע חידוש רהיטי ראטן

רהיטי הראטן שלכם נשחקו משימוש? או אולי איבדו את גמישותם בגלל שהייה ממושכת שלהם בשמש? דעו כי תוכלו לבצע חידוש רהיטי ראטן הישנים ע"י הנדימן ובכך תוכלו לחסוך בכסף רב על רכישת ריהוט חדש ועל הדרך גם לשמור על איכות הסביבה.

 

קיימים אינספור הנדימנים שישמחו לסייע לכם אך כדי לחסוך מכם זמני חיפוש ארוכים ולאפשר לכם לחזור להנות מריהוט הגן הקיים שלכם - דעו כי דרך פורטל הנדימן תוכלו להשאיר פרטיכם בחינם וללא התחייבות ולקבל עד 3 הנדימנים מומלצים באיזורכם שביניהם תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בזמן רב ובלא מעט כסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כך תשמרו על רהיטי ראטן במצב טוב

על אף שריהוט עשוי ראטן נחשב לעמיד יותר מריהוט העשוי מעץ או בד, עדיין קיים סיכוי לשחיקה בטח במדינה חמה כמו ישראל המביאה להתפוררות של חלקי הראטן בריהוט. הנה כמה דרכים בהם תוכלו לשמר את הריהוט לאחר שביצעתם חידוש רהיטי ראטן:

 • הצללה - מקמו את ריהוט הראטן שלכם באיזורים מוצלים בגינה ואם לא קיים איזור מוצל - כסו את הריהוט בכיסוי ייעודי מפני השמש.
   
 • ניקיון - דאגו לנקות את ריהוט הראטן לפחות פעם בשבוע על מנת לשמר את הניראות שלו.
   
 • שימון - יש לבצע שימון של רהיטי הראטן אחת לתקופה של כמה חודשים.
   

חידוש של ריהוט ראטן

איך אדע לבחור הנדימן לחידוש ריהוט ראטן?

על מנת לסייע לכם לבחור בהנדימן המומלץ ביותר עבור ריהוט הראטן שלכם קיבצנו לכם מספר טיפים שעליהם נרחיב מטה:

 • ניסיון - לא כל הנדימן מנוסה בחידוש רהיטים ובפרט חידוש של רהיטי ראטן ולכן מומלץ להבהיר לו עוד בטלפון על הבעיה אותה תרצו שיסדר עבורכם ולבדוק אם הוא אכן מחזיק בניסיון המתאים לכך.
   
 • מחיר - ודאו את מחיר העבודה ומה הוא כולל בתוכו: האם בצביעה בלבד או גם בתיקון חורים בראטן? מומלץ שתבדקו אם קיימת הוזלה במחיר אם מאגדים כמה רהיטי ראטן בו זמנית כמו כיסאות ושולחן.
   
 • המלצות - לאחר שקיבלתם מאיתנו 3 הנדימנים דעו כי תוכלו לבדוק אודותם דרך חוות דעת והמלצות של לקוחות קודמים באינטרנט, דבר שייקל עליכם לבצע בחירה מושכלת.

 

>>>אולי יעניין אתכם גם חידוש ריהוט גן

שאלות ותשובות

לרשותכם  שאלות שנשאלו ע"י גולשים אמיתיים בנושא חידוש רהיטי ראטן ונענו ע"י צוות פורטל הנדימן פלוס

הליך חידוש רהיטי ראטן מתבצע בבית?

בהחלט, דרך פורטל הנדימן תוכלו לקבל הנדימנים שמבצעים עבודות חידוש לרהיטים עד בית הלקוח.


האם קיימת אחריות לביצוע חידוש רהיטי ראטן?

רוב הפעמים ההנדימן מעניק אחריות של עד שנה לריהוט אותו חידש. מומלץ לוודא אודות סוג האחריות לפני שתסתייעו בהנדימן.