מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

צביעת ארונות מטבח

החלטתם לחדש את המטבח שלכם? הכנו לכם מאמר שיסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בנוגע לצביעת ארונות מטבח! בנוסף, תוכלו לקבל דרך הפורטל כמה הצעות מחיר מהנדימנים שונים בעיר מגוריכם לביצוע העבודה, להשוות ולחסוך!

מחיר צביעת ארונות מטבח

מחיר צביעת ארונות מטבח דו צדדית הוא 650 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע 500 - 800 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין ההנדימנים השונים, כמות הארונות שיש לצבוע, גודל הארון ועוד. יש לציין שבעבור צביעה של צד אחד בארון תשלמו מחיר זול יותר. פורטל הנדימן פלוס ממליץ לכם לבצע השוואת מחירים על מנת שתוכלו לשלם את המחיר הטוב והמשתלם ביותר.

 

מחיר ממוצע לצביעת ארונות מטבח דו צדדית

מחיר ממוצע לצביעת ארונות מטבח דו צדדית: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪


 

>>>אולי יעניין אתכם צביעת רהיטים

צביעת ארונות מטבח - מתי צריך לעשות את זה?

ישנם כמה מקרים בהם מומלץ להזמין הנדימן לצביעת ארונות מטבח. אלו המקרים הנפוצים ביותר:

 • אתם לא אוהבים את הצבע - יש לא מעט מקרים שהסיבה שאנשים פונים אלינו לצביעת ארונות מטבח בעקבות כך שהם לא אוהבים את הצבע של הארונות מטבח שלהם.
   
 • שיפוץ של הבית - גם לאחר שיפוץ הבית אנשים רבים פונים אלינו על מנת לצבוע את ארונות המטבח שלהם בבית.
   
 • דירה מקבלן - קניתם דירה מקבלן, יש לכם מטבח חדש, אבל הצבע... הצבע לא לטעמכם? למה להחליף את כל המטבח אם אפשר להסתפק רק בצביעת של כל הארונות במטבח?

 

צביעת ארונות מטבח

צריכים צביעת ארונות מטבח? השוו וחסכו!

בפורטל הנדימן פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לצביעת ארונות מטבח, להשוות ולחסוך! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

באילו מקרים כדאי לוותר על צביעת ארונות מטבח?

לא תמיד לבצע צביעת ארונות מטבח זה שווה ומשתלם. לפעמים אין ברירה אלא להחליף את ארונות המטבח. אלו המקרים שהם לא מומלץ בכלל לצבוע את ארונות המטבח:

 • ארונות המטבח עשויים ממשטח עץ אחיד - אם ארונות המטבח שלכם עשויים ממשטח עץ אחיד ומורכבת מכמה פלטות (כמו דלת כפרית) לא מומלץ לצבוע את הארונות המטבח מכיוון ועם הזמן הארונות יתחילו להיסדק ויתכן ויהיו תזוזות במידות הדלת בגלל חסימה של חיבורי העץ.
   
 • ארונות פורמייקה ישנים מאוד - במידה ויש לכם ארונות פורמייקה ישנים מאוד, מומלץ לבדוק אם לא יצא משתלם יותר לקנות ארונות חדשים. קראו על צביעת ארונות פורמייקה
   
 • שריטות וסדקים בארונות - יש לכם שריטות, חתכים וסדקים בארונות המטבח? לא מומלץ לצבוע את הארונות מטבח. אמנם לטווח הזמן הקרוב זה יראה טוב וחדש, אבל לאחר זמן מה אתם תגלו קילופים בצבע וכנראה שגם התנפחות של הארונות.

>>>אולי יעניין אתכם גם תיקוני נגרות

שאלות נפוצות על צביעת ארונות מטבח ששאלתם

ריכזנו לכם כמה שאלות על צביעת ארונות מטבח ששאלתם אותנו:

כמה עולה צביעת ארונות מטבח לצד אחד?

המחיר לצביעת ארונות מטבח מצד אחד הוא 550 ש''ח בממוצע. 


האם השוואת המחירים דרך הפורטל הנדימן פלוס בחינם?

בוודאי! דרך הפורטל תוכלו להשוות מחירים בחינם וללא התחייבות מהצד שלכם אל בעלי המקצוע!