מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

צביעת כסאות עץ

שוקלים לצבוע את כסא העץ הישן שלכם אך חוששים? כאן תוכלו לקרוא על סוגי צבעים המתאימים לצביעת כסאות עץ, כיצד ניתן לבצע זאת ע"י הנדימן ואיך בהליך פשוט בפורטל הנדימן תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בזמן ובכסף. קראו וגלו.

אילו צבעים ניתנים לצביעת כסאות עץ?

ישנם כ- 3 צבעים ייעודיים לצביעת כסאות עץ בפרט וצביעה של ריהוט מעץ בכלל, נסביר עליהם מתחת:

 • צבע שקוף לעץ - צבע שקוף לעץ (נקרא גם "לכה") מיועד לצביעת כסאות עץ לצורך שימור נראות הרהיט הקיים וגם כדי להוות שכבת הגנה מפני מזיקים שונים.
   
 • צבע חצי שקוף לעץ - צבע זה כמו הצבע השקוף נועד לשמר את מראה העץ של הכסא ויחד עם זאת, להביא לשינוי בגוון הצבע של הכסא. נפוץ מאוד בעת חידוש רהיטים.
   
 • צבע אטום לעץ - צביעת כסאות עץ בצבע אטום מעניקה לכסא עיצוב שונה לגמריי וזאת בהשוואה לשתי האופציות הקודמות. בנוסף, לאחר ביצוע צביעת כסא עץ בצבע אטום - כמעט בלתי אפשרי לשחזר את המראה המקורי של הכסא כי צבעים אטומים קשים עד בלתי ניתנים להסרה, בהשוואה לשתי האופציות שלפני.

 

סוג צבע נראות הצבע
צבע שקוף לעץ צבע שקוף המאפשר שימור של הצבע המקורי
צבע חצי שקוף לעץ צבע המאפשר שינוי עדין בגוון של הצבע המקורי
צבע אטום לעץ צבע אטום משנה את הצבע המקורי לחלוטין

מחיר  צביעת כסאות עץ ע"י הנדימן

מחיר צביעת כסאות עץ ע"י הנדימן עשוי לנוע בין 200 - 400 ש"ח לצביעת כסא עץ אחד. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבויות העבודה לדוגמה, אם ההנדימן יצטרך לבצע שיוף של הכסא לפני הליך הצביעה זה עשוי להאריך את זמני העבודה - דבר שיגרור התייקרות של המחיר הסופי. כמו כן, ניתן גם להוזיל את מחירי הצביעה אם מאגדים מספר רהיטי עץ לצביעה, לדוגמה צביעה של שולחן עץ בביקור אחד של הנדימן.
 

מחיר ממוצע לצביעת כסאות עץ

מחיר ממוצע לצביעת כסאות עץ: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

צביעת כסאות עץ - היכן זה מתבצע?

על מנת לבצע צביעת כסאות עץ, בעל המקצוע - ההנדימן ,יגיע ברוב המקרים יגיע עד אליכם ויבצע את העבודה. ההנדימן יעדיף לעבוד באיזור מואר ומאוורר כמו בחצר או במרפסת חיצונית וזאת ע"מ לאפשר תנאי תאורה מקסימליים בעת ביצוע הצביעה ויחד עם זאת לאפשר איוורור מיטבי של הצבע הטרי בשטח פתוח - דבר אשר יביא גם לייבוש מהיר יותר.

 

בנוסף, במידה ואתם מעוניינים לקצר זמני עבודה של ההנדימן תוכלו לבקש ממנו שישתמש בשיטת צביעת כסאות עץ בהתזה - שיטת ההתזה מאפשרת לבצע צביעה אחידה של רהיטי עץ בזמני עבודה קצרים משמעותית בהשוואה לצביעה באמצעות מברשת צבע רגילה, כמובן ניתן לבצע עם שיטת ההתזה עבודות צבע נוספות.

 

צביעת כיסאות עץ

הליך צביעת כסאות עץ ע"י הנדימן - החלק המעשי

ריכזנו לכם מטה את שלבי צביעת כסאות עץ ע"י הנדימן במידה ותהיתם כיצד הליך זה אמור להתבצע:

 1. כיסוי שטח - ההנדימן יכסה את איזור העבודה בבד שימנע מהתפשטות הצבע על הרצפה ועל הריהוט הסמוך, במידה וישנם חלקים על כסא העץ שלא עשויים מעץ - כמו ריפוד ישיבה, ההנדימן ידאג לכסות גם אותם מפני ליכלוך.
   
 2. שיוף הכסא - ההנדימן יבצע שיוף של הכסא משכבות צביעה קודמות ומליכלוך.
   
 3. ניקוי הכסא - ההנדימן ינקה בעזרת מטלית לחה את שאריות השיוף שבוצע קודם לכן.
   
 4. צביעת כסא עץ בשכבה ראשונה - ההנדימן יחל בהליך צביעת הכסא עצמו בעזרת מברשת או באמצעות התזה, לשיקולו של ההנדימן ושלכם.
   
 5. צביעת כסא עץ בשכבה שנייה - לאחר ששכבת הצבע הראשונה התייבשה, ההנדימן יחל בהליך צביעת שכבה נוספת על הכסא.
   
 • הליך צביעת כסאות עץ ע"י הנדימן עשוי לארוך בין שעה לשעתיים וזאת בהתאם למהירות פעולת הייבוש ולכמות הכסאות שיש לבצע בהם את הליך הצביעה.

 

זמן ממוצע לצביעת כסא עץ ע"י הנדימן:
 90 דקות
120 דקות משך זמן 60 דקות

הנדימנים מומלצים לצביעת רהיטי עץ

הליך צביעת רהיטי עץ ובפרט צביעת כסאות עץ עשוי להיות מורכב עבור מי שאינו מתמצא בתחום או מחזיק בכלי העבודה והציוד המתאים. מצד שני זה אפילו קשה יותר לאפשר לגורם זר לבצע הליך זה עבורכם מפני שכמו שכבר הסברנו מעלה - קיימים הליכי צביעה שיכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לריהוט שלכם.

 

לכן ע"מ שתוכלו למצוא את בעל המקצוע המומלץ ביותר עבור הכסא שלכם - דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בפורטל הנדימן פלוס בחינם ולקבל עד 3 הנדימנים מומלצים באיזורכם שביניהם תוכלו להשוות הצעות מחיר וגם לחסוך בעוגמת נפש ובכסף.