מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

צביעת מקרר

מתכננים להחליף את המקרר? עצרו וקראו את הדף הבא שמסביר על היתרונות בצביעת מקרר קיים, כמה זה עולה, באילו סוגי צבעים ניתן להשתמש וגם איך תוכלו לבצע את העבודה בעצמכם.

מהו מחיר צביעת מקרר?

מחיר צביעת מקרר נע בין 350 - 400 ש"ח וזה כולל מיכל צבע סטנדרטי למתכת ואת עבודת הצביעה. אם תרצו להשתמש בספריי, מחיר הצביעה עשוי להתייקר. כמו כן, במידה ודלתות המקרר הן היחידות שניזוקה וצריך לצבוע רק אותן, המחיר צפוי לנוע בין 200 - 350 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לצביעת מקרר

מחיר ממוצע לצביעת מקרר: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מה היתרונות בצביעת מקרר?

בין היתרונות בצביעת מקרר מתייחסים למחיר החידוש הזול, מגוון העיצובים והנראויות שניתן להגיע אליהם בצביעה וכמו גם מורכבות העבודה.

 • מחיר צביעת מקרר - תסכימו איתנו שצביעת מקרר קיים נחשבת זולה יותר בהשוואה לרכישת מקרר חדש.
   
 • עיצוב ונראות - צביעת מקררים בצורה מקצועית יכולה להקנות להם מראה חדש וייחודי שאינו משתווה למקררים האחרים בחנות.
   
 • מורכבות העבודה - צביעת מקרר נחשבת זריזה וקלה יותר לביצוע ובמינימום נזק לריהוט הנוסף שבבית תודות לגודל המקרר, בשונה למשל מצביעה של קירות שלמים שדורשת הכנה מקדימה ועבודה די ארוכה ומלוכלכת.

 

במקום שהילד יצבע את המקרר - צבעו אותו עם הנדימן

באילו טכניקות ניתן לצבוע מקרר?

לפני שפונים להנדימן לצורך צביעת המקרר שלכם, כדאי שתדעו שקיימות מספר שיטות צביעה:

 • צביעת מקרר באמייל - צבע אמייל הוא הקרוב ביותר מבחינת נראות לצבע מקרר מקורי. הוא מותיר גימור מבריק, חלק ואטום. מראה צבע האמייל מוכר לרוב גם בתור הצבע הלבן שמכשירי חשמל אחרים מגיעים איתו כמו: מכונת כביסה, תנור, מייבש וכדומה.
   
 • צביעת מקררים בצבע רגיל - אם אתם מעוניינים לחסוך במחיר הצביעה כולה מכיוון שאינכם מאמינים שהמקרר שלכם ישרוד עוד שנים רבות, תוכלו לבקש מההנדימן לצבוע אותו בצבע רגיל למתכת, לחילופין תוכלו לרכוש אותו בעצמכם מהטמבוריה הקרובה אליכם.
   
 • צביעת מקרר בספריי - ספריי לצביעת מקרר היא אופציה טובה להשגת גוון ושכבת צבע אחידים. הספריי אידיאלי למי שלא מעוניין להסתבך עם צביעה במברשת. ניתן להשיג גם ספריי לצביעת מקרר נירוסטה.
   
 • צבע גיר למקרר - במידה ואתם נוטים לתלות על המקרר כמות גדולה של פתקים ומגנטים, כדאי שתדעו שתוכלו להפוך את כל המקרר שלכם למשטח כתיבה אחד גדול, ע"י צביעה שלו בצבע גיר מיוחד, שמקנה לו תכונות של לוח גיר לכל דבר. מה גם שזו הזדמנות נהדרת לאפשר לילדים לצייר עם צבעי הגיר שלהם על בסיס המקרר מבלי לחשוש לנזק היות וצבע גיר ניתן למחוק בקלות עם מחק.
   
 • הדבקת טפט - קיימת גם אופצייה של הדבקת טפט על המקרר שנחשבת לפחות מלכלכת מצבע אך מחייבת עבודה מקצועית כדי למנוע היווצרות בועות. היתרונות בטפט מתבטאים במגוון רחב של עיצובים שניתן להשתמש בהם והוא גם עמיד לאורך זמן.

צביעת מקרר - רק דרך הנדימן פלוס

ציפוי המקרר נהרס אבל הוא עובד פיקס? לפני שאתם ממהרים להיפטר ממנו, דעו כי דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו להשיג עד 3 הנדימנים לצביעת המקרר הותיק שלכם. בין ההנדימנים תוכלו לברר מחירי עבודה בטלפון וכך לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר מבלי לבזבז זמן או כסף מיותר על רכישת מקרר חדש.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

צביעת מקרר - עשה זאת בעצמך

אם אתם בעלי חוש אומנותי וטכני כאחד ואתם רוצים לדעת איך לצבוע מקרר בעצמכם, תוכלו לעקוב אחר השלבים מתחת כדי להבין כיצד תוכלו לבצע את העבודה בעצמכם. חשוב להתחיל עם החומרים שתזדקקו להם לצורך צביעת המקרר שלכם:

 • נייר זכוכית לליטוש
   
 • נייר דבק
   
 • מטלית לניגוב של המקרר
   
 • מברשת צבע קטנה
   
 • מיכל של צבע גיר (ניתן להשיג במגוון צבעים בטמבוריות)
   
 • חומר טינר לניקוי מברשות
   
 • משטח להגנה על הרצפה.

 להלן שלבי העבודה לצביעת מקררים:

 1. הסרת החלקים הנלווים למקרר - אם ברשותכם מקרר עם ידית מחומר אחר או סמל לוגו שמצוי על המקרר, תצטרכו להסיר אותם או פשוט לכסות עם נייר דבק.
   
 2. שיוף הצבע - כעת יהיה עליכם לשייף את המקרר עם נייר זכוכית כדי להסיר לכלוך קשה ולשייף גם את הצבע המקורי של המקרר.
   
 3. ניקוי עם מטלית - כעת יהיה לעבור על אזורי המקרר עם מטלית לחה ונקייה כדי להסיר את שאריות הליכלוך והצבע ששייפתם ולהמתין עד לייבוש מלא.
   
 4. צביעת המקרר - כעת ניתן לטבול את המברשת במיכל הצבע, תוך הימנעות מ"הצפה" של צבע על המברשת. לאחר מכן תוכלו לבחור איזו צלע במקרר להתחיל לצבוע: ניתן להתחיל בצביעת דלתות המקרר, בצביעה של צדי המקרר או באזור עליון או תחתון שלו. אם לאחר הצביעה נתקלתם בשאריות של הצבע הקודם, אל תדאגו מפני שעל השכבה הזו תגיע שכבת צבע נוספת.
   
 5. ייבוש - לאחר שצבעתם את כל צלעות המקרר, יהיה עליכם להמתין מספר שעות עד לייבוש מלא.

   
 6. ניקוי מברשת צבע - בזמן שאתם ממתינים ששכבת הצבע הראשונה תתייבש, דאגו לנקות את המברשת משאריות צבע תוך שימוש בחומר טינר, כדי שלא תתקשה עם הצבע. שימו לב שלא ניתן יהיה לצבוע מקרר עם מברשת קשה שלא נוקתה כראוי.
   
 7. צביעת המקרר בשכבת צבע שניה - לאחר הייבוש הן של המקרר והן של המברשת, תוכלו לכסות בשכבת צבע שניה בעזרת המברשת.
   


רמת קושי לצביעת מקרר בעצמך:

מדד קושי בינוני
קשה בינוני סביר קל