מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

צביעת רהיטים בספריי

מהם היתרונות בצביעת רהיטים בספריי, אילו רהיטים ניתן לצבוע, כמה זה עולה וגם האם כדאי לצבוע לבד או עם הנדימן?

צביעת רהיטים בספריי - כי למה לקנות חדש?

צביעת רהיטים בספריי צבע היא עוד דרך נהדרת לחדש רהיט קיים ואהוב ובנוסף, שימוש בספריי צבע חוסך לכם ליכלוך, בפעולות מקדימות ואף בזמני עבודה היות והצבע המגיע בספריי נפרש על פני שטח רחב יותר ובצורה שווה, ללא טיפטופים וללא היווצרות בועות. 

 • עבודה מהירה יותר
   
 • עבודה נקייה יותר
   
 • צביעה ללא נזילות של מברשת וללא שאריות שיער מברשת על הרהיט
   
 • אינה מצריכה הכנות מורכבות (כמו יישום פריימר)
   
 • קל יותר לצבוע רהיטים מורכבים עם עיקולים ופינות 

   

צביעת רהיטים בספריי

אילו רהיטים ניתנים לצביעה עם ספריי צבע?

כיום ניתן לצבוע בספריי מגוון רחב של רהיטים, הכוללים: רהיטי פלסטיק, עץ, מתכת, אלומיניום ואפילו רהיטים מרופדים, כך שתוכלו לחסוך על ההתעסקות המורכבת עם צביעה רגילה. 

 • צביעת דלת - המראה הנוכחי של הדלת כבר בלוי? דעו כי ניתן לחדש את המראה שלה ע"י ריסוס שלה בספריי צבע, המעניק הן מראה חדש והן שכבת הגנה.
   
 • צביעת מקרר - במידה והמקרר שלכם מתפקד כחדש מבפנים אך נראה מוזנח ומעלה חלודה מבחוץ, דעו שאין חובה לזרוק אותו ולקנות אחד חדש. במידה והמקרר אכן עושה את עבודתו, ניתן לחדש את המראה שלו ע"י צביעה אחידה בספריי צבע.
   
 • צביעת מערכות ישיבה - באמצעות ספריי צבע ניתן לצבוע רהיטי ישיבה כמו כסאות ואף כורסאות מרופדות. קחו בחשבון שיכול להיות שההנדימן יצטרך לפרק את הכורסה/ כסא לפני תחילה העבודה.
   
 • צביעות שולחנות - למרות שמדובר על רהיט גדול מאוד, צביעה שלו בספריי בהחלט מתקבלת ואף נחשבת לפופולארית. קחו רק בחשבון שאתם עשויים להזדקק לשתי פחיות ספריי ואך למספר שכבות של צבע.
   
 • צביעת פסנתר - כן תאמינו או לא, צביעת רהיטים בספריי כוללת בתוכה גם את הפסנתר בכבודו ובעצמו. מן הסתם מדובר בעבודה מורכבת שמצריכה פירוק לפחות חלקי של הפסנתר (בדגש על פסתנר כנף) אך היא בהחלט אפשרית ועדיפה על צביעה עם מברשת. 

מידע על סוגי ספריי לצביעת רהיטים

מעוניינים בצביעת רהיטים בספריי? מתחת נציג את סוגי הספריי הנפוצים המשמשים בדיוק למטרה זו:

 • ספריי בגימור מבריק - לרוב מדובר בצבע על בסיס אקריליק שמעניק סיומת מבריקה וכזו שניתן לרסס על מגוון משטחים הכוללים: אלומיניום, מתכת, עץ וראטן. הוא מתייבש יחסית מהר והוא עמיד גם מפני חום גבוה.
   
 • ספרי בגימור מט - כאן מדובר בספריי המשמש גם הוא למגוון רחב של משטחים הכוללים עץ, גבס, קרמיקה, מתכות, גומי, שעם, פלסטיק, מתכות ואפילו בדים. גם כאן מדובר בצבע עמיד מאוד הן לתנאי פנים והן לתנאי חוץ. ההבדל העיקרי הוא שכאן הצבע נראה בגוון אטום, לא מבריק.
   
 • ספריי צבע למוצרי חשמל - קיימים צבעים שמגיעים בספריי ומיועדים לשימוש על מוצרי חשמל. כאן גימור הצבע תלוי בחלקו העליון של משטח המוצר החשמלי, המתחלק לרוב הן לנירוסטה והן לאמייל. לא רק שבעזרת הספריי ניתן להחזיר למוצר החשמל את צבעו המקורי, אלא שהצבע בספריי גם יגן על המוצר בפני חלודה.

מהו מחיר צביעת רהיטים בספריי צבע?

מחיר צביעת רהיטים בספריי משתנה בהתאם לגודל הרהיט, לכמות הרהיטים ולסוג הספריי. בכל מקרה צירפנו לכם מתחת כמה דוגמאות לעבודות שביכולתו של הנדימן לבצע עבורכם.

מחירון צביעת רהיטים בספריי

ריסוס כיסא מעץ

מחיר לצביעת כיסא אחד עם ספריי לצביעת עץ. במידה וצריך לתקן רגל בכיסא העץ - המחיר צפוי להתייקר.


260 - 520 ש"ח
צביעת דלת עם ספריי

המחיר משתנה בהתאם למספר שכבות הריסוס ואינו כולל פרזולים, צירים או ידית.


300 - 400 ש"ח
צביעת שולחן עץ

מחיר הכולל את ספריי הצבע וצביעת השולחן בו.


455 - 650 ש"ח
צביעת מקרר עם ספריי

מחיר לצביעת מקרר שלם.


450 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כיצד מתבצעת צביעת רהיטים בספריי?

מתחת תקראו כיצד הנדימן מבצע צביעת רהיטים בספריי. מומלץ שתבודדו את הרהיט שברצונכם לצבוע מיתר הרהיטים. אם ביכולתכם להעביר את הרהיט לחדר מבודד או למחסן ואפילו לחצר, הדבר מומלץ אפילו יותר כך שזה יחסוך להנדימן זמן ולכם יחסוך בכסף.

 1. משטח העבודה - בתחילה ההנדימן ידאג לכסות את השטח שמתחת לריהוט, במידה ולא דאגתם לבודד את הרהיט מיתר הרהיטים בבית - הוא יוכל לעשות זאת עבורכם (בתוספת תשלום).
   
 2. תיקונים - ע"מ שהצבע ייטמע בצורה חלקה, יהיה על ההנדימן לקלף אזורים המאופיינים בצבע מתקלף. במידה וקיימים חורים ברהיט, ההנדימן יוכל למלא אותם ולהחליק אותם לפני פעולת הצביעה. הוא גם יוכל לחזק את הברגת הרהיט.
   
 3. צביעת רהיט עם ספריי - כעת ההנדימן יחל במלאכת הצביעה תוך שהוא מרסס לרוחב הרהיט ימינה ושמאלה מלמעלה עד למטה.
 • זמני ייבוש של ספריי הצבע לוקחים בד"כ בין 15 - 20 דקות וזה עשוי להתארך בהתאם למספר שכבות הצבע.

 

זמן ממוצע לייבוש ספריי צבע:
 17.5 דקות
20 דקות משך זמן 15 דקות

איך להתנהל מול הנדימן?

במידה ואתם מעדיפים שצביעת רהיטים בספריי תתבצע ע"י הנדימן, נמליץ לכם לברר כמה פרטים לפני שאתם מזמינים אחד:

 • נסיון - בררו מידע על הנסיון שההנדימן מחזיק בו. כאן המקום לתזכר שהנדימנים מבצעים מגוון רחב של עבודות, הכוללות: התקנת כלים סניטריים, התקנת טפטים, שירותי הרכבת רהיטים ואף התקנה של בר תמי 4 ועל כן - חשוב שתוודאו שההנדימן אכן מחזיק בנסיון בנושא הצביעה באופן פרטני כי לא כל נותן שירות יחזיק בנסיון בהכרח עבור כל שירותי ההנדימן שהוא מציע.
   
 • תמונות - בקשו מההנדימן שאתם משוחחים איתו שיציג בפניכם צילומים של עבודות קודמות שביצע כדי שתוכלו להתרשם מהיכולות שלו.
   
 • הכל כלול - ודאו מול ההנדימן מה כלול בהצעת המחיר שהוא נותן לכם: האם זה כולל מע"מ? האם זה כולל את החומרים או רק את העבודה?
   
 • השוו במחיר - ע"מ לאפשר לכם להשיג את המחיר הטוב ביותר בזמן קצר, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף ולקבל עד 3 הנדימנים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי צביעת רהיטים בספריי ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה עדיף: צביעת רהיטים בספריי או במברשת?

במידה ואתם לא בטוחים אם צביעת רהיטים בספריי עדיפה יותר או פחות מצביעה באמצעות מברשת, דעו שקיימים כמה הבדלים:

 • תוצאה - במבחן התוצאה, אין ספק שצביעת רהיטים עם ספריי מומלצת יותר היות ובשונה ממברשת - הספריי לא מותיר סיבי מברשת או גרגרי צבע (עקב עירבוב לא מספק של הצבע) ולכן התוצאה היא שכבת צבע אחידה.
   
 • מהירות העבודה - גם כאן היתרון עומד לצד הספריי, ביכולתו לכסות בצבע חלק נרחב יותר בריהוט שלכם וזאת בהשוואה למברשת שצריך לעבור איתה בצורה נקודתית.
   
 • מחיר - עלות צביעת רהיטים עם ספריי צבע תעלה לעתים כפול בהשוואה לאם ההנדימן יצבע את הרהיט שלכם עם מברשת צבע. הסיבה לכך היא שכמות הצבע במיכל הספריי לא תמיד מספיקה לגודל הרהיט ועל כן צריך לשלם יותר.
   
 • כמות צבע - צביעת רהיטים עם ספריי נחשבת לכזו שמובילה לבזבוז גבוה יותר של צבע בהשוואה לצביעה עם מברשת רגילה.

צביעת רהיטים בהתזה: לבד או עם הנדימן?

לא פעם לקוחות פורטל הנדימן פלוס מתלבטים בכל הקשור בהאם כדאי לבצע את המלאכה בעצמם ולחסוך על הזמנת הנדימן או להזמין הנדימן ולחסוך על הבלאגן שמתלווה לצביעת הרהיט. התשובה לכך נגזרת בעיקר מהנסיון שלכם בצביעת רהיטים בספריי וגם מגודל הרהיט שברצונכם לצבוע.

 

במידה ומדובר על צביעת רהיטים קטנים בספריי - תוכלו לנסות לבצע את המלאכה בעצמכם. אך במקרים בהם מדובר על ריהוט גדול כמו מקרר, שולחן, פסנתר או דלת - נמליץ דווקא להיעזר בהנדימן. הסיבה הראשונה היא מפני שהוא יידע ליישם בצורה אחידה יותר את צבע הספריי על גבי הריהוט והוא גם מחזיק במלאי רחב יותר של תרסיסים, כך שבנוסף לצבע הבסיסי, תוכלו גם לבקש ממנו לעצב את הריהוט עם שבלונות.