מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

צביעת רהיטים וינטג'

מחפשים חידוש ייחודי לרהיטים שלכם? מתחת תקראו מידע חיוני על כל הקשור בצביעת רהיטים וינטג', מה צריך לקחת בחשבון, כמה זה עולה וגם איך תוכלו לאתר הנדימן מומלץ לביצוע עבודה כזו דרך פורטל הנדימן פלוס.

מתי עולה הצורך בצביעת רהיטי וינטג'?

צביעת רהיטי וינטג' נותנת מענה אידיאלי עבור ריהוט ישן או ריהוט יד שניה שמוצא חן בעיניינו מבחינת צורה אך לא מבחינת הצבע הנוכחי שלו. להלן המקרים שבהם צביעה בסגנון וינטג' תתרום לריהוט:

 • רהיט יקר ערך - אם ברשותכם כורסה, שולחן, כסא או קומודה מימים עברו, שמספקים תמורה טובה ויקרים ללבכם אך הצבע שלהם פחות - דעו שצביעתם בסגנון וינטג' תחייה אותם ותאפשר לכם להנות מהם עוד זמן רב. בנוסף שכבת הצבע שתכסה את הריהוט, תסייע לשמור עליו ובייחוד כאשר מדובר בעץ. אם הריהוט שלכם גם "צולע", תוכלו להסתייע בהנדימן לצורך תיקוני נגרות, נוסף על עבודת הצביעה.
   
 • ריהוט עץ - אם ברשותכם ריהוט עשוי עץ, תוכלו לצבוע את הרהיט בצבעים שונים כמו כחול או ורוד עתיק ועוד. שימו לב שאם מדובר בריהוט העשוי מתערובת נסורת עצים (MDF) לא נמליץ על צביעתו.
   
 • ריהוט יד שניה - כיום נפוץ הדבר שאנשים רוכשים ריהוט וינטג' יד שניה לצורכי חידוש שלו (דבר המכונה גם: 'שאבי שיק'). למידע נוסף על חידוש רהיטים.

 

עיצוב רהיטים וינטג

מהן ההכנות לצביעת רהיטים וינטג'?

לפני שמוסרים רהיט לצביעה ע"י הנדימן, יהיה צורך מקדים של כמה שלבים:

 1. בחירת צבע הרהיט - כמובן שיהיה עליכם לבחור את הצבע לפני תחילת העבודה ועל כן, תוכלו לפני הפגישה עם ההנדימן לשלוח לו תמונה של הרהיט עם פירוט המידות שלו, הוא ייתן לכם הצעת מחיר בהתאם לגודל הרהיט ויאפשר לכם לבחור מתוך פלטת צבעים את הצבע המועדף עליכם.
   
 2. הובלת הרהיט - צביעת רהיטים וינטג' תיעשה לרוב בחדר מיוחד עם מכונה שתפקידה לשאוב את חלקיקי האויר (השחורים הקטנים דמויי השיער האלו..) שעשויים להיטמע בצבע החדש של הרהיט ולכער אותו.
   
 3. שיוף רהיט הוינטג' - ע"מ לבצע צביעת רהיטי וינטג' בצורה מיטבית, יהיה על ההנדימן לשייף את הציפוי או הצבע הישן שמכסה את העץ. את השיוף הוא יוכל לבצע ע"י מכונת שיוף ייעודית באזורים הגדולים וע"י נייר זכוכית באזורים קטנים שהגישה אליהם מורכבת.
   
 4. שטיפה - ההנדימן ידאג לשטוף את הרהיט עם חומר מיוחד לפני ואחרי פעולת השיוף ע"מ להסיר ככל הניתן את הצבע והלקה שנטמעו ברהיט עם השנים וגם ע"מ להסיר את חלקיקי האבק. שימו לב, במקרים בהם הרהיט צבוע במקור בצבע כהה, יהיה קשה פי כמה להסיר את הצבע ועל כן, יהיה עליכם לבחור בצבע כהה אחר שייצבע מעליו.
   
 5. שלב צביעת רהיטי וינטג' - אז לאחר שבוצעו שלבי השטיפה והשיוף, ישנן שתי אופציות לביצוע הצביעה: צביעה בצבע שקוף וצביעה בצבע אטום. שעל שניהם נסביר בפסקאות הבאות.

​צביעת רהיטי וינטג' בצבע שקוף ('פוליטורה')

הפוליטורה עשויה מתערובת המכילה שרף עצים ואלכוהול, היא אינה נחשבת לצבע האמת כי היא שקופה אך היא מעניקה ברק חיוני במרקם שמדמה את מרקם העץ הטבעי. אם אתם מעוניינים לחדש את הרהיט שלכם ע"י חיזוק הגוון הטבעי שלו, נמליץ לכם להשתמש בפוליטורה.

 

חשוב לצוות פורטל הנדימן לציין שפוליטורה פחות מומלצת במקרים בהם מדובר ברהיט עץ דהוי, שכן, היא לא תסתיר את הדהייה שלו. להלן שלבי צביעת רהיטי וינטג' עם פוליטורה:

 1. מריחת צבע יסוד.
   
 2. מריחת פוליטורה.
   
 3. התזת לקה.
 • קחו בחשבון שקיימים זמני ייבוש בין שכבה לשכבה וזמני העבודה תלויים בכמות השכבות.

צביעת רהיטים וינטג' בצבע גוון אטום 

כאן מדובר על צבע שיכסה בצורה בלתי הפיכה את גוון העץ ועל כן עליכם לקחת זאת בחשבון. בחירת צבע אטום מתאימה לצביעה של ריהוט דהוי או כזה שתרצו לשנות את צבעו ומראו לחלוטין. בנוסף, ניתן להשיגו במגוון רחב של צבעים. אז לאחר שההנדימן ביצע שיוף מקדים לרהיט היקר שלכם, אלו שלבי הצביעה הצפויים:

 1. מריחת צבע קישור בין הגוון הישן לחדש (כדי למנוע בועות צבע).
   
 2. מריחת צבע בסיס.
   
 3. מריחת צבע הגוון.
 • שימו לב שצביעת רהיטים בסגנון וינטג' עם צבע אטום אינה מצריכה שימוש בלקה בשלב האחרון היות וצבע הגוון כבר מכיל בו לקה.

כמה זמן לוקחת צביעת רהיטי וינטג'?

צביעת רהיטי וינטג' עשויה לקחת בין 7 - 10 ימי עבודה. תלוי בהליך, גודל הרהיט ובמורכבות העבודה וכמו גם בעומס של ההנדימן.

 

זמן ממוצע לצביעת רהיטי וינטג':
 8 ימים
10 ימים משך זמן 7 ימים

כמה טיפים לפני שמזמינים הנדימן לצביעת רהיטים וינטג'

הנה כמה טיפים שיובילו אתכם לקבלת שירות בצורה המשתלמת ביותר עבורכם ועבור הרהיט שלכם:

 • מספר הרהיטים - אם תרצו להוזיל במחירי צביעת רהיטים בוינטג', תוכלו לאגד כמה רהיטים באותה ההזדמנות, מה שעשוי להוריד את מחיר העבודה הסופי שייגבה ההנדימן.
   
 • מיקום הצביעה - תוכלו לפנות חדר בבית שלכם או מחסן כדי למקם בו את רהיט הוינטג' שתרצו שההנדימן יצבע עבורכם ובכך לחסוך כסף על הובלה של הרהיט לאזור חיצוני.
   
 • הצעת מחיר - אם תרצו לחסוך בפגישת ייעוץ עם הנדימן בביתכם (עליה לרוב תצטרכו לשלם בין 150 - 200 שקלים), תוכלו לשלוח לו בווטסאפ תמונה של הרהיט, את המידות שלו וכך לבקש הצעת מחיר בטלפון.
   
 • השוו בין מספר הנדימנים - דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם, לקבל ישירות לנייד עד 3 הנדימנים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי צביעת רהיטי וינטג' עוד בשיחת הטלפון וכך להשוות ביניהם ולבחור בהצעת המחיר המועדפת עליכם ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מהו מחיר צביעת רהיטי וינטג'?

מחירי צביעת רהיטים וינטג' משתנים בהתאם לסוג הצביעה, גודל הרהיט וכמות הרהיטים. מתחת הוספנו מחירים לדוגמה.

מחירון צביעת רהיטים וינטג'

צביעת כסא סטנדרטי עם פוליטורה

250 - 450 ש"ח
צביעת כורסת וינטג'

500 - 700 ש"ח
צביעת מזנון או שולחן וינטג'

800 - 2,000 ש"ח
כמה עולה לצבוע שידת קומודה?

2,000 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון