מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

צביעת שולחן עץ

רוצים לצבוע שולחן עץ? בעמוד תראו מדריך מפורט איך לעשות את העבודה בעצמכם וגם מה המחיר של הזמנת בעל מקצוע לצורך העבודה. אם תרצו להזמין בעל מקצוע תראו גם איך לחסוך במחיר.

צביעת שולחן עץ - מתי נצטרך?

צביעת שולחן עץ נצטרך בדרך כלל באחד משני המקרים הבאים:

 • שולחן עץ הרוס: המקרה הראשון שבו נרצה לצבוע שולחן עץ הוא כשהוא הרוס ונרצה לחדש אותו. מתחילים להיות לו שבבים שיוצאים מהמקום, הקצוות מתחילים להשתפשף ולא להיראות טוב ועוד.
   
 • רענון של המראה: לפעמים נרצה לצבוע שולחן עץ כשאנחנו פשוט רוצים לרענן את המראה שלו. להחליף לצבע אחר או פשוט לחדש את הצבע הקיים. בהמשך העמוד ניתן לכם טיפים אם אתם רוצים לרענן את כל החדר שבו נמצא השולחן.

 

צביעת שולחן עץ

איך לצבוע שולחן עץ לבד?

רוצים לדעת איך לצבוע שולחן עץ לבד בלי בעל מקצוע? המדריך לפניכם:

רמת קושי לביצוע המדריך:

מדד קושי סביר
קשה בינוני סביר קל

רשימת ציוד:

 • שולחן שאתם רוצים לצבוע
 • צבע מיוחד לעץ
 • רולר קטן ומגשית צבע או מברשת
 • מטלית לחה
 • מסקינגטייפ
 • עיתונים
 • נייר שיוף

צביעת שולחן עץ שלב אחר שלב

 1. ניקיון: השלב הראשון בשביל צביעת שולחן עץ בצורה נכונה הוא ניקיון מאבק וכתמים. קחו מטלית לחה והעבירו אותה על השולחן. זה בשביל לוודא שהצבע יוכל להיתפס בצורה טובה.
   
 2. שיוף: השלב השני הוא שיוף של העץ. בשלב הזה אתם מוציאים את כל השבבים הבולטים שאתם לא רוצים שיהיו שם. גם פעולת השיוף תעזור לצבע להיתפס בצורה יותר טובה.
   
 3. הגנה: רק רגע לפני שצובעים את השולחן עצמו חשוב לוודא שאתם שומרים על הסביבה שלכם. אמנם חשוב למחזר, אבל האמת שבמקרה הזה התכוונו לרצפה ולרהיטים שמסביב. פרסו עיתונים על הרצפה ושימו מסקינגטייפ על אזורים שאתם לא רוצים שייצבעו.
   
 4. שכבה ראשונה: השלב הבא הוא הצביעה עצמה. אם אתם צובעים עם מברשת דאגו לצבוע את העץ עם הסיבים. לאחר מכן המתינו עד שהצבע יתייבש (בדרך כלל שעתיים בערך).
   
 5. שכבה שנייה: לאחר שהשכבה הראשונה התייבשה לגמרי מרחו את השכבה השנייה. זה הזמן לראות בדיוק איפה פספסתם בשכבה הראשונה ולדעת לחזק יותר. תנו לצבע להתייבש ומזל טוב! צבעתם את השולחן בהצלחה.

סוגי צבע לצביעת שולחן עץ

כשאתם בוחרים צבע לצביעת שולחן עץ חשוב לדעת על ההבדל בין 3 סוגים של צבעים:

 • צבע שקוף שעוזר לשמור על המראה הטבעי של העץ.
   
 • צבע חצי שקוף על בסיס מים או טרפנטין שישאיר חלק מגוון העץ אבל יתן לו כיוון אחר.
   
 • צבע אטום שלא משאיר זכר לצבע העץ. במידה ותבחרו בצבע אטום יהיה קשה להחזיר את העץ לצבעו המקורי.

צביעת שולחן עץ בלבן

צביעת שולחן עץ בלבן לא שונה מאשר צביעת שולחן בצבע אחר, רק חשוב לבחור צבע אטום על מנת שלגמרי יוכל להיות לבן ולהתאים לבחירה העיצובית שלכם. בנוסף אם אתם צובעים שולחן עץ בלבן מאוד חשוב לוודא שאין לכלוכים תוך כדי העבודה כי יותר יראו אותם מאשר אם בחרתם צבע כהה.

 

צביעת שולחן עץ בלבן

מחיר צביעת שולחן עץ מקצועית

מחיר צביעת שולחן מעץ נע בין 350 - 500 ש"ח. המחיר כולל את עבודת הצביעה ואת עלות החומרים הנדרשים.

 

מחיר צביעת שולחן עץ בממוצע

מחיר צביעת שולחן עץ בממוצע: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

איך מוצאים בעל מקצוע לצביעת שולחן עץ ולחסוך במחיר?

צביעת רהיטים מעץ היא בדרך כלל לא מקצוע בפני עצמו אלא כלול בתוך כישוריהם של רוב ההנדימנים. תוכלו למצוא הנדימן לצביעת שולחן ממש כאן בהנדימן פלוס שעובד עם הנדימנים בכל הארץ. בשביל לחסוך במחיר מומלץ לכווץ מספר עבודות במקביל. אם אתם צובעים את השולחן אתם רוצים גם לצבוע את כיסא העץ או רהיט אחר? אולי אתם צריכים תיקוני נגרות מסויימים? לרוב תקבלו מחיר טוב יותר עבור על עבודה אם תקבצו אותן ביחד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

צביעת שולחן עץ כחלק מרענון המראה של החדר

אם בחרתם לצבוע שולחן עץ כחלק ממראה של החדר תוכלו לנצל את העבודה ולשפר את מראה החדר. לדוגמה צביעת שולחן אוכל יכולה להתאים עם כיסאות שונים או אפילו צלחות ומגשים שונים. צביעת שולחן סלון יכולה להתאים עם שטיח או אפילו צביעה של הקירות - תחשבו על כל החלל.