מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון ארונות מטבח

המגירה בארון מטבח לא נסגרת טוב? רוצים להפוך את סגירת המגירות ל"טריקה שקטה"? הגעתם למקום הנכון. לא כל תקלה בארונות מטבח מחייבת החלפת ארון או מגירה וניתן לפתור זאת ע"י החלפה או חיזוק של החלקים התקולים. בעמוד זה תקבלו את המידע הדרוש לכם כולל מחירון תיקון ארונות מטבח, פירוט על התקלות והשירותים הנפוצים אותם מספק הנדימן ואיך למצוא הנדימן מומלץ באזורכם. השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים וחסכו עד 39% במחיר!

הנדימן מומלץ לתיקון ארונות מטבח

אם אתם מחפשים בעל מקצוע שיבצע עבורכם תיקונים קטנים במטבח ולא רוצים להשקיע בנגר מטבחים המבצע עבודות גדולות, הנדימן הוא הפתרון עבורכם. דרכנו תוכלו למצוא הנדימן מומלץ עבור כל סוגי התיקונים במטבח, החל מהתקנת ידיות ומסילות ועד להחלפת דלתות או ציפוי. חשוב לוודא כי אתם מזמינים הנדימן בעל ניסיון המספק שירות של תיקוני נגרות כולל תיקון ארונות מטבח, ולוודא כי הוא בעל המלצות וחוות דעת טובות. עבודה של הנדימן מומלץ תבטיח לכם תוצאה יסודית ומקצועית. 
 

תיקון ארונות מטבח

תיקונים נפוצים בארונות מטבח

לרוב, המטבח הוא החלל המרכזי בבית בו מתקיימת פעילות ברוב שעות היום. כתוצאה מכך קיים שימוש רב בארונות המטבח שעם השנים עשוי ליצור שחיקה, בלאי ופגיעות בחלקי הארונות השונים. לפניכם טבלה המפרטת את התקלות הנפוצות המצריכות הנדימן לתיקון והסיבות הגורמות לכך:
 

סוג תקלה סיבה
דלת לא נסגרת / נפתחת צירים שבורים, רופפים או חלודים
מגירה תקועה מסילות עקומות או תקולות
מדף שנפל ממקומו חיבור חלש / שגוי של המדף לקיר
ציפוי ארון מתקלף בלאי והתיישנות
ידיות רופפות התחלשות חיבור הדלת, פגיעה בידית

מחירון תיקון ארונות מטבח

מחיר תיקון ארונות מטבח ע"י הנדימן יהיה שונה בין התיקונים השונים ויושפע מסוג התקלה, מורכבות העבודה הנדרשת והחלקים המוחלפים. לדוגמא, מחיר החלפת צירים בארונות מטבח ינוע בין 200 - 400 ש"ח בממוצע לעומת החלפת דלת מטבח שיעלה 200 - 700 ש"ח בממוצע. חשוב לציין כי עלות ביקור הנדימן נעה בין 200 - 250 ש"ח בממוצע ובמידה וקיימת עבודה שמתומחרת בעלות זולה יותר, המחיר המינימלי שייגבה יהיה לפי מחיר הביקור. לפניכם מחירון ממוצע עבור תיקון ארונות מטבח:


מחירון ממוצע לתיקון ארונות מטבח

החלפה או תיקון צירים

כולל החלק עצמו, תלוי בסוג הציר.


200 - 400 ש"ח
התקנת מסילות במגירות מטבח

חומר ועבודה, כולל מסילות טריקה שקטה.


250 - 450 ש"ח
החלפת דלת ארון מטבח

תלוי בסוג הדלת.


200 - 700 ש"ח
ציפוי ארון מתקלף

החלפת ציפוי או הדבקת טפט על ארון מטבח.


200 - 400 ש"ח
התקנת מדף

עבור מדף בודד.


150 - 250 ש"ח
מחיר ביקור הנדימן

עלות מינימום לביקור או לשעת עבודה.


200 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

שירותי הנדימן לתיקון ארונות מטבח 

כפי שציינו, תיקון ארונות מטבח אינו מצריך בהכרח החלפת המטבח או עבודה גדולה של נגר מטבחים. הנדימן יכול לבצע עבורכם את התיקון הנדרש בעלות נמוכה יותר כך שגם המטבח אליו אתם רגילים נשאר וגם תקבלו תוצאה של ארונות מטבח תקינים. אלו השירותים העיקריים אותם מספק הנדימן עבור תיקון ארונות מטבח:

 • החלפת צירים ומסילות - לטיפול בתקלות בהן הדלת לא נפתחת או נסגרת או במקרה של מגירה תקועה, הנדימן יבצע חיזוק, תיקון או החלפה של צירים לדלתות מטבח ולמסילות.
   
 • החלפה ותיקון מגירות ודלתות - הנדימן יספק שירות של החלפה או תיקון מגירות מטבח ודלתות מטבח במקרה של התיישנות ובלאי או לצורך שדרוד וחידוש המטבח.
   
 • תליית מדפים - אם קיים מדף שנופל ממקומו או שתרצו להוסיף מדפים חדשים לארונות המטבח, הנדימן יספק עבורכם שירות של תליית מדפים או תיקון החיבור שלהם לקיר.
   
 • ציפוי או הדבקת טפט לארון מטבח - במקרים בהם ציפוי הארון מתקלף או קיים צורך בחידוש, אחד הפתרונות שהנדימן מציע הוא הדבקת טפט לארון מטבח כולל קילוף הציפוי הישן והדבקה של טפט בהתאם לעיצוב ולחומר שתרצו, כמו כן, נתן לבצע גם ציפוי ארונות מטבח בחומרים נוספים.
   
 • החלפת ידיות ופרזול בארונות מטבח - אם ישנן ידיות רופפות או באם תרצו לשדרג את ארונות המטבח ע"י פרזול חדש, הנדימן יבצע עבורכם חיזוק או פירוק והתקנה של ידיות ופרזול במטבח בקלות ומקצועיות.
 • פירוק ארונות מטבח - אם החלטתם בכל זאת להחליף מטבח או שתרצו להעביר את המטבח למקום אחר, הנדימן יוכל לבצע פירוק של ארונות המטבח בצורה מקצועית ותוך שמירה על כל חלקי הארונות ובמינימום תקלות. 

תיקון ארונות מטבח - השוואת מחירים

בכדי שלא תבזבזו כסף מיותר ותבצעו תיקון לארונות המטבח במינימום הוצאות, אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין הנדימנים שונים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת. ביצוע השוואת מחירים תאפשר לכם לקבל מושג על טווח המחירים המקובל ולבחור בהצעה המדוייקת עבורכם. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים באזורכם עבור כל סוגי התיקונים לארונות מטבח ולחסוך זמן וכסף יקר. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תיקון, שדרוג וחידוש ארונות מטבח 

תיקונים ושירותים שונים המתבצעים ע"י הנדימן  (בנוסף לארונות המטבח) יכולים להיות חלק מהדברים שניתן לעשות לחידוש המטבח הקיים. אם אתם רוצים לשדרג את המטבח שלכם, הנדימן יוכל לעשות זאת ע"י פעולות קטנות שישפרו את החוויה שלכם במטבח ואת רמת איכות החיים, כמו: החלפת פרזול או ידיות, החלפת צוקל למטבח, החלפת מסילות רגילות למסילות טריקה שקטה, החלפת ציפוי או הדבקת טפט, תליית תמונות במטבח, הוספת מדפים ומקומות אחסון נוספים, תליית וילונות בחלון מטבח וכו'.>>>אולי יעניין אתכם גם צביעת ארונות מטבח

שאלות ותשובות בנושא תיקון ארונות מטבח

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהנדימן לתיקון ארונות מטבח:

אילו תיקונים מבצע הנדימן לארונות מטבח?

כפי שמפורט בעמוד, הנדימן מספק שירות עבור תיקון ארונות מטבח הכולל בין היתר החלפת ידיות, צירים, מסילות, דלתות, תליית מדפים, הדבקת טפט ועוד.


איך ניתן למצוא הנדימן מומלץ לתיקון ארונות מטבח?

דרכנו תוכלו להשאיר פרטים ולקבל עד 3 הצעות מחיר של הנדימנים מומלצים באזורכם המתמחים בתיקון ארונות מטבח.