מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת צוקל למטבח

צריכים להחליף את צוקל המטבח הישן בחדש? מחפשים הנדימן לצורך התקנת צוקל לארונות המטבח? כאן בהנדימן פלוס תמצאו את כל המידע, המחירים וכמובן אפשרות להזמנת שירות החלפת צוקל למטבח במהירות.

מהו מחיר החלפת צוקל למטבח?

מחיר צוקל למטבח נע בין 700 - 900 ש"ח למטבח שלם בגודל סטנדרטי של 4 - 5 מטרים. המחיר כולל את הצוקל עצמו וכן, גם ביצוע מדידות והתקנת צוקל המטבח.


מחיר התקנת צוקל למטבח

מחיר התקנת צוקל למטבח: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

למה משמש צוקל למטבח ומהם היתרונות?

אז ראשית, צוקל למטבח משמש בתור הגבהה של ארונות המטבח, הוא למעשה החלק התחתון ביותר שמותקן מתחת לארונות המטבח והוא בגובה של 10 ס"מ בדרך כלל. הצוקל נמצא פנימה יותר מארונות המטבח עצמם, במטרה לאפשר לכם להכניס את הרגלים קצת יותר אל תוך המטבח ובכך - לעמוד בצורה נוחה מול השיש. בנוסף יש לו כמה יתרונות נוספים כמו:

  • הגנה מפני חדירת מים אל ארונות המטבח: עצם הגבהת הארונות, כבר שומר עליהם מפני מגע ישיר עם מים כאשר שוטפים את הרצפה, הצוקל בנוסף אוטמת את המרווח בין הריצוף והארון ובכך מונעת חדירת מים.
     
  • הגנה מפני הגעת מזיקים ישירות אל ארונות המטבח: מזיקים יכולים בקלות להגיע לארון המטבח כאשר הוא בגובה 0. כאשר הוא מגובה ועוד אטום עם צוקל - קשה יותר להגיע.
     
  • שמירה על ארונות המטבח מפני מפגעים ובעיטות: בעיטה באופן ישיר בדלת הארון או מכה שהוא יקבל בעץ שאינו צוקל ישאיר סימן. הצוקל גמישה ועשויה מחומר קל שיכול לספוג מכות וגם, במקרה של מפגע החלפת צוקל למטבח אינה סיפור גדול.
     
צוקל המטבח
בתמונה: כך נראה צוקל המטבח

התקנת צוקל למטבח לארונות קיימים

במידה ויש לכם כבר ארון קיים ואתם רוצים להתקין צוקל, זה בהחלט אפשרות. ניתן לבצע התקנת צוקל לארונות מטבח לאחר מדידה והתאמה. אפשר לשלב גימורים שונים כמו קרמיקה, עץ או PVC. כמו כן, ניתן לבצע החלפת צוקל לארונות המטבח הקיימים כאשר הצוקל נשבר, התעקם או התיישן.

למה להזמין החלפת צוקל למטבח מהנדימן פלוס?

הנדימן פלוס הנו פורטל כלל ארצי המספק עד 3 הצעות מחיר של הנדימן מאזורכם. כמובן - שונים. בעת השארת פרטים או יצירת קשר תוכלו לקבל בחזרה עד שלוש פניות ובכך לערוך בין הצעות המחיר השוואה מהירה. עצם ביצוע השוואת המחירים כבר תבינו שניתן לחסוך בעשרות אחוזים.


 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך מרכיבים צוקל למטבח איקאה?

כמו שמבצעים הרכבת רהיטי איקאה בצורה פשוטה יחסית, גם את הצוקל של מטבח האיקאה נרכיב בפשטות, מדובר על התקנה בקליפסים שדוחפים כלפי פנים על "רגל המטבח". כך הצוקל נתפס. למעשה - במרבית המטבחים עושים זאת, שהצוקל ניתנת לפירוק ובכך ניתן לנקות מתחת למטבח במידה ונכנס תחתיו לכלוך (אם לא עשיתם קיבוע ואיטום לצוקל).