מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת צירים לדלתות מטבח

דלת המטבח שלכם מתנדנדת? כנראה שאתם צריכים לבצע החלפת צירים לדלתות מטבח. בפורטל הנדימן תוכלו לקבל את כל המידע לפני שתזמינו הנדימן לביצוע העבודה . בנוסף תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף. 

מתי מבצעים החלפת צירים לדלתות מטבח?

לרוב, אין זמן קבוע שבו צריך לבצע החלפת צירים לדלתות המטבח, כל עוד הציר אינו חלוד והוא פועל באופן תקין אין צורך להחליפו והוא יכול לשמש לאורך שנים ארוכות. הצורך להחליף מגיע כאשר הדלת של הארון במטבח מתנדנדת ודורשת תיקון או שהיא כבר קרסה ואז יהיה צורך להחליף. ההחלפה מתבצעת על ידי הנדימן מקצועי.

 

התקנת צירים לדלתות מטבח

מחיר החלפת צירים לדלתות במטבח

המחיר משתנה בהתאם לכמות הצירים וסוג הציר אותו תרצו להחליף, לרוב המחיר הממוצע להחלפת צירים לדלתות מטבח הינו 360 ש''ח. טווח המחירים נע בין 220 - 500 ש''ח. יש לציין שהמחיר משתנה בין הנדימנים השונים. במידה ויש לכם מספר עבודות אותם תצטרכו לבצע בבית לדוגמא תיקוני נגרות המחיר עשוי לרדת. לכן מומלץ כאשר מזמינים הנדימן לקבץ כמה עבודות יחדיו על מנת להוזיל במחיר.

 

מחיר ממוצע החלפת צירים לדלתות מטבח

מחיר ממוצע החלפת צירים לדלתות מטבח: 360 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 220 ₪


 

אילו סוגי צירים יש לדלתות מטבח?

לפני החלפת צירים לדלתות מטבח קראו על סוגי הצירים הנפוצים ביותר לדלתות:

 • צירים לדלתות טריקה שקטה - ציר זה הינו הציר המומלץ ביותר מכיוון שלא רק שהוא שקט ולא יוצר רעש בטריקת הדלת, הוא גם מונע מהריסת הדלתות בכך שהוא מונע את טריקת הדלת.
   
 • צירים לדלתות זכוכית - צירים מותאמים לדלתות זכוכית. בצירים אלו אין צורך לקדוח בזכוכית.
   
 • צירים רגילים לדלתות - ציר זה הינו ציר רגיל שפותח את דלת המטבח עד 90 מעלות.

אילו תקלות נפוצות בדלתות מטבח?

 ישנן מגוון סוגי תקלות בדלתות מטבח כאשר לרוב התקלה הנפוצה ביותר הינה התרופפות של הציר. המתנה ואי טיפול יכולה לגרום לנזק משמעותי יותר מלבד החלפת הצירים לדלתות המטבח, לכן כאשר שמים לב להתרופפות או שאחד הצירים בדלת נמצא על סף קריסה מומלץ לתקן במהרה.

 

החלפת צירים לדלתות מטבח

השוואת מחירים ב'הנדימן פלוס'

בהנדימן פלוס עוזרים לכם לחסוך! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימן שונים באזור מגוריכם במהירות ובקלות, כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל במהירות הצעות מחיר משתלמות ביותר. מה שנשאר לכם מכאן הוא רק להשוות ולחסוך בכסף. למה לשלם יותר אם אפשר פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך תבחרו הנדימן מומלץ לביצוע החלפת צירים?

ישנם כמה דברים חשובים שצריך לבדוק לפני הזמנת הנדימן לצורך ביצוע החלפת צירים לדלתות מטבח.

 • ניסיון - כאשר תשוחחו עם ההנדימן, חשוב לבדוק האם יש לו ניסיון בביצוע החלפת צירים לדלתות מטבח.
   
 • ביקורות - בעת קבלת השם מומלץ לחפש אחר שמו ברחבי האינטרנט ולקרוא קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאכן אתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר לביצוע העבודה על מנת שתוכלו להשוות ולחסוך בכסף.