מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

פירוק מטבח

מעוניינים לפרק את המטבח שלכם כדי שתוכלו להתחיל מאפס? במאמר זה תקראו על מה חשוב לבצע לפני הליך של פירוק מטבח ישן ע"י הנדימן, כמה זה עולה? מה כולל הליך הפירוק עצמו ואיך תוכלו דרך פורטל הנדימן פלוס להשוות בין הנדימנים ולחסוך בזמן ובכסף.

מה חשוב לדעת לפני ביצוע פירוק מטבח?

לפני שאתם נעזרים בהנדימן לצורך פירוק מטבח בביתכם לצורך התקנה של מטבח חדש, יש לקחת בחשבון מספר דברים חשובים, עליהם נרחיב מתחת:

 • חתימה על חוזה - בראש ובראשונה יש להכין חוזה מסודר אודות פירוק מטבח, שיציין את הפעולות שבגדר אחריותו של ההנדימן לבצע ע"מ להביא לתיאום ציפיות בין הלקוח לבעל המלאכה ובנוסף לזאת, יש לסכם מחיר שיוסכם על שני הצדדים ולפיו תבוצע העבודה וכל זאת ע"מ למנוע עוגמת נפש הן ללקוח והן להנדימן.
   
 • פינוי פסולת המטבח - יש לשכור מראש מכולה שאליה תפונה פסולת המטבח הישן שלכם, יש לדאוג למיקום חניה עבור המכולה באיזור הנגיש מתחת לבית שלכם וזאת בהתאם לזמן שאליו תזדקקו.
   
 • ניתוק קווי חשמל, גז ומים - הזמינו חשמלאי שיבצע ניתוק של קווי החשמל וטכנאי גז שיבצע ניתוק של נקודות הגז במטבח וזאת ע"מ להבטיח שהליך הפירוק יבוצע בצורה בטיחותית ככל הניתן.

  אם הנכם מעוניינים לקחת חלק פעיל - תוכלו לסגור את אספקת המים למטבח ע"י סגירת השיבר הראשי של הבית.

 

פירוק מטבח

מחיר פירוק מטבח ישן

מחיר פירוק מטבח ישן ע"י הנדימן כולל הפינוי של הפסולת לתוך מכולה ייעודית, עשוי לנוע בין 1,500 ל- 2,500 ש"ח, מחיר זה אינו כולל מע"מ וזאת בהתאם לגודל המטבח ולמורכבות ביצוע הליך הפירוק, לדוגמה אם לא פיניתם את הארונות מתכולה וההנדימן יבזבז זמן יקר בפינוי התכולה בעבורכם - צפו לעמוד על טווח המחיר הגבוה יותר בעבור ביצוע עבודה.
 

כמו כן, הליך פירוק מטבח אינו כולל את עלות השכרת הן השרוול והן את מכולת האשפה אליהן תושלך פסולת המטבח. עלות השכרת מכולת אשפה (עד 9 קוב) ליום נעה בין 700 - 800  שקלים, בעוד שעלות השכרה של שרוול ליום עבודה נעה בין 100 - 150 שקלים נוספים.
 

מחיר פירוק מטבח בממוצע

מחיר פירוק מטבח בממוצע: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

 • לבדיקת מחירים בעבור ביצוע עבודות נוספות ע"י הנדימן, היכנסו למחירון ההנדימן שלנו.

האם ניתן להזמין פירוק ארונות מטבח בלבד?

כמובן, דרכנו תוכלו להזמין פירוק מטבח קומפלט אשר כולל הכל וזאת נסביר בפסקה הבאה (מה נכלל בפירוק מטבח מלא). אבל רצינו גם להסביר כי ניתן להזמין פירוק ארון מטבח בודד או פירוק ארונות מטבח (חלק עליון או חלק תחתון) בנפרד ולקבל שירות של הנדימן לצורך כך, אז מוזמנים ליצור קשר ונדאג לסייע לכם במציאת הנדימן לצורך פירוק ארונות המטבח.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה כולל הליך פירוק מטבח?

הליך פירוק מטבח ע"י הנדימן כולל פירוק ארונות מטבח, פירוק כיור מטבח יחד עם הברז עצמו, פירוק משטחי עבודה (משטחי שיש ו-'אי'), פירוק חיבורים של נורות יחד עם עיצוב התאורה הנלווה, פירוק של תנור מחיבורי הגז והחשמל שלו, פינוי המקרר עצמו, פירוק אריכי קרמיקה מהקיר ובנוסף, השלכת פסולת המטבח אל תוך "שרוול" המעביר את הפסולת אל המכולה המצוייה מתחת לבניין.

 

במידה ומדובר בבית קרקע, על ההנדימן לפנות את פסולת המטבח באופן פיזי אל המכולה מחוץ לבית. נתאר במספר קווים כלליים עבורכם את ההליך עצמו של פירוק מטבח ע"י הנדימן:

 1. פירוק שטחי העבודה - ההנדימן יחל בהפרדה של משטח העבודה (משטח שיש / עץ / נירוסטה) ויבצע פירוק של כיור המטבח עצמו יחד עם פירוק ברז מטבח המחובר אליו.
   
 2. פירוק ארונות מטבח תחתונים - ההנדימן יבצע פירוק של הארונות התחתונים באמצעות חיתוך של החומר ההדבקה המחבר בין הרצפה לארונות ובין הארונות לקיר וישחרר את הברגים.
   
 3. פירוק ארונות מטבח עליונים - ההנדימן יחד עם עוזר מטעמו יחלו בפירוק של ארונות עליונים מהקיר: קודם לפרק את הדלתות מההברגה העליונה ולהמשיך בשיחרור ההברגה התחתונה ולדאוג לאסוף את כל הברגים כדי להימנע מפציעות.
   
 4. הסרה של חיפוי מהקיר - ההנדימן יחל בעדינות בפירוק של אריחי קרמיקה/ נירוסטה/ זכוכית מקירות המטבח.
   
 5. הסרת ריצוף (אופציונלי) - ההנדימן יחל בניתוק חומרי ההדבקה בין מרצפת למרצפת ולאחר מכן יחל בשליפה של כל מרצפת בנפרד ע"י שפכטל או כל אמצעי אחר.
   
 6. פינוי פסולת המטבח - ההנדימן יחל באיסוף הפסולת שנצברה במטבח, שאותה יזרוק לתוך השרוול המחובר למחולה (אם מדובר בבית קרקע ההנדימן יעביר את הפסולת באופן ישיר למכולה עצמה.

השוו בין הנדימנים המבצעים פירוק מטבח וחסכו!

אז לאחר שניפרדתם יפה מהמטבח הישן שלכם, זה הזמן למצוא את הגורם המטפל שיביא לפירוק המטבח הישן שלכם ולפינוי שלו כדי שתוכלו להיערך לקבלת המטבח החדש שלכם אבל השאלה שעולה היא כיצד תוכלו לבחור מבין מאות אם לא אלפי בעלי מקצוע בשוק? דעו כי עכשיו תוכלו בהליך פשוט וחינמי דרך פורטל הנדימן פלוס לערוך השוואה בין הנדימנים המבצעים פירוק מטבח ישן וכך תוכלו להשוות במחירים ולחסוך בזמני חיפוש ארוכים וגם בלא מעט כסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כמה זמן לוקח הליך פירוק מטבח ופינוי?

זמני הליך לצורך פירוק מטבח ופינוי של הפסולת למכולה עשויים לקחת בין שש שעות לעשר שעות וזאת בהתאם לגודלו של המטבח שיש לפרק וסך שעות העבודה שביכולת ההנדימן להקדיש לשם כך ביום.
 

זמן ממוצע להליך פירוק מטבח ע"י הנדימן:
 8 שעות
10 שעות משך זמן 6 שעות

כיצד ניתן להוזיל במחיר פירוק מטבח

ע"מ לחסוך בעלויות של פירוק מטבח ישן אצלכם בבית ע"י הנדימן, דעו כי יש כמה דברים שתוכלו לבצע בעצמכם כדי לחסוך זמני עבודה (כסף) עבור ההנדימן, נסביר מתחת:

 • פינוי של רהיטים אל מחוץ לאיזור המטבח - כדי לחסוך בזמני עבודה (כסף) של ההנדימן, מומלץ שתבצעו פינוי של ריהוט מהמטבח, כגון: מקרר, תנור (יש לסגור את הגז קודם לכן), מוצרי חשמל נוספים, ריקון הארונות מתכולתם.
   
 • פינוי פסולת המטבח - תוכלו לבצע פינוי עצמי של הפסולת אל השרוול או אל מכולת האשפה ישירות כדי לחסוך בכסף. יש לקחת בחשבון כי מדובר בפסולת הנחשבת לכבדה לפינוי כך שאם אתם בוחרים לבצע זאת בעצמכם מומלץ להיעזר בבני משפחה נוספים.
   
 • פינוי הריצפה  - במידה וריצפת המטבח שלכם יפה ותקינה, מומלץ לשקול להשאיר אותה במקום לבקש מההנדימן שיסיר אותה וכך תוכלו לחסוך בעלויות.
   
 • בצעו השוואת מחיר - דעו כי דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו לקבל 3 הצעות מחיר מהנדימנים באיזורכם ודרך כך תוכלו להשוות במחירי פירוק מטבחים ולתעדף את הצעת המחיר המומלצת ביותר עבורכם.