מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון מגירות מטבח

מגירות המטבח יכולות להיהרס או לצאת מכיוון לאחר שנים רבות של עבודה. במצבים אלו, ניתן להזמין הנדימן מקצועי אשר יסייע לכם במלאכת התיקון של המגירה והחלפת הרכיבים השונים. דרכנו, תוכלו לקבל מספר הצעות שונות ולהשוות ביניהן בקלות.

תיקון מגירות מטבח דרך הנדימן פלוס

המטבח, הוא ללא ספק אחד האזורים החשובים בבית של כולנו. אנו מבקרים בו מספר פעמים ביום ומשתמשים בארונות והמגירות כל הזמן. לאורך השנים, צצות תקלות כאלה ואחרות אשר יצריכו מאיתנו לבצע תיקון או החלפה של רכיבים שונים על מנת לשמור על המגירה או הארון במצב תקין ולהימנע מתיקון הארון מטבח.

 

אנו בפורטל הנדימן פלוס, מסייעים לכם במציאת גורם מקצועי לצורך ביצוע תיקוני נגרות מכל סוג וזה כולל כמובן תיקון מגירות מטבח. מיד נרחיב על המחירים של העבודות השונות וכמובן גם על התקלות הנפוצות אך חשוב שתדעו כבר בשלב זה כי שירות השוואת המחירים שלנו אינו כרוך בעלות, מה שאומר שניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות תוך דקות ספורות מהנדימנים מקצועיים באזור המגורים שלכם.

 

תיקון מגירות מטבח

כמה עולה לתקן מגירת מטבח?

עלות של עבודה זו תנוע ברוב הגדול של המקרים בטווח שבין 200 ש"ח לבין 400 ש"ח, תלוי כמובן בתקלה הספציפית, בסוג המגירה ובעלויות של חלקי החילוף. כדאי לצלם להנדימן את המגירה מראש ואפילו לשלוח לו וידאו קצר אשר מציג את התקלה שאתם חווים כעת וזאת על מנת שיגיע מוכן יותר וידע לתמחר את העבודה בצורה מדויקת.

מחיר ממוצע לתיקון מגירת מטבח

מחיר ממוצע לתיקון מגירת מטבח: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

התקלה הנפוצה ביותר: מגירת המטבח נתקעת

אם אתם לא מצליחים לפתוח את המגירה עד הסוף או שהיא נפתחת בצורה חלקית, ייתכן שקיימת בעיה במסילה של המגירה או שהיא פשוט יצאה מכיוון. סיבה נוספת שעשויה לגרום לבעיה הזו היא חפץ אשר נתקע לאורכה של המסילה או בחלק האחורי של המגירה ולעיתים על ידי פירוק והוצאת המגירה מהמקום, תוכלו לאתר אותו. זאת ההזדמנות להזכיר כי אנו גם מספקים שירותי נוספים כמו החלפת ידיות למגירה ואפילו החלפת מגירות מטבח, כאשר לא ניתן לתקן אותה.

איך אפשר למנוע תקלות עתידיות במגירה?

הדרך הראשונה היא על ידי התקנה של בולמי טריקה מיוחדים, או מה שמכונה אצל רבים "מנגנון טריקה שקטה". על ידי התקנת הבולמים, תוכלו להגן על מסילות המגירה ולמנוע מצב בו הן נטרקות בחוזקה ונהרסות. כמובן שפרט למנגנון זה, יש להקפיד על פתיחה וסגירה בצורה עדינה ומבוקרת. כמו כן, נמליץ לכם לא להעמיס את המגירה מאחר וכמות רבה של תכולה יכולה לחסום את תנועת הפתיחה שלה ולגרום למצבים שבהם חפצים מסוימים נופלים לחלק האחורי ויוצרים תקלות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

3 שיטות שיעזרו לכם לחסוך עלויות

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לנסות ולרכז מספר עבודות שונות לביקור של ההנדימן אצלכם. חישבו האמת ישנן עבודות נוספות בבית שדחיתם זמן רב כמו תליית מדפים או הרכבת מיטה וכדומה. כאלו שתרצו כעת לבצע, מאחר והמחיר פר עבודה יהיה נמוך יותר כאשר מדובר בביקור אחד לצורך יום תיקונים מרוכז.

 

כמו כן, כדאי להכיר את המחירים של כל העבודות בתחום ואת זה תוכלו לעשות בקלות, על ידי ביקור במחירון שלנו. לבסוף, נמליץ לכם לבצע השוואת מחירים בין הנדימנים בעזרת האתר שלנו ולקבל עד שלוש הצעות שונות, ללא קשר לסוג העבודה, המיקום שלכם או סוג הרהיט.