מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

החלפת דלתות ארון בגדים

צריכים להחלפת את הדלת של ארון הבגדים? בעמוד תראו מה המחירים שאתם צפויים לשלם עבור העבודה, מתי צריך לבצע אותה ומתי ניתן להימנע ממנה.

כמה עולה החלפת דלתות ארון בגדים?

מחיר החלפת דלתות ארון בגדים נע בין 250 - 700 ש"ח עבור דלת סטנדרטית. עבור החלפת דלתות הזזה לארון הבגדים תשלמו בין 750 - 1,000 ש"ח ובמידה והדלתות הן דלתות מראה תשלמו בין 1,300 - 1,500 ש"ח. המחירים כוללים את הדלתות עצמן ואת העבודה והם תלויים בגודל הדלת הרצויה.

מחירון החלפת דלתות לארון בגדים

כמה עולה החלפת דלת בארון בגדים סטנדרטי?

250 - 700 ש"ח
כמה עולה החלפת דלת הזזה בארון בגדים?

750 - 1,000 ש"ח
מה המחיר של החלפת דלת הזזה מראה בארון בגדים?

1,300 - 1,500 ש"ח
כמה עולה הרכבת דלת ארון שנפלה?

200 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

החלפת דלתות ארון בגדים, מתי נבצע?

יש כמה מקרים שבהם נצטרך להחליף את הדלתות בארון הבגדים שלנו:

 • דלת שבורה: סיטואציה אחת שבה נבצע החלפת דלתות בארון הבגדים שלנו היא כשהדלת עצמה שבורה. השברים יכולים להיות כתוצאה מנפילה של הדלת, שריטות שהתרחבו בלאי טבעי של שנים רבות או אפילו כתוצאה ממשחק שהילדים שיחקו שיצא מידי שליטה.
   
 • פרופיל הדלת: אם יש לכם ארון הזזה ופרופיל המתכת של הארון נפגע בצורה בוטה שלא ניתנת לתיקון או חידוש גם במקרה הזה תצטרכו להחליף את הדלתות.
   
 • עיצוב מחדש: מקרה אחר הוא כשאתם רוצים לעצב מחדש את הארון או החדר. שללתם את האפשרות של צביעת ארון הבגדים או את האפשרות של הדבקת טפט לארון הבגדים והחלטתם שצריך להחליף אותו לגמרי.

 

דלתות ארון בגדים לאחר החלפה

מתי ניתן לתקן ולא להחליף את דלתות ארון הבגדים?

רגע לפני שאתם רצים להחליף את ארון הבגדים חשוב לנו לתת לכם את האפשרויות שבהם ניתן לתקן את הארון במקום שתצטרכו לקנות דלת חדשה:

 • דלת נפלה: דעו שאם נפלה הדלת של ארון הבגדים לא צריכה ליפול הרוח שלכם כי ניתן לתקן את הבעיה. למעשה ניתן פשוט להרכיב את הדלת של הארון והמחיר לא מאוד גבוה.
   
 • דלת לא נפתחת: עוד מקרה שבו לא תצטרכו להחליף את הדלת של ארון הבגדים היא כשהיא תקועה. הרבה פעמים דלת ארון ההזזה שלנו תקועה אבל לרוב ניתן לתקן את ארון ההזזה באמצעות החלפת הגלגלים והמחיר יהיה זול יותר.
   
 • שריטות בדלת: אם מדובר רק על כמה שריטות שיש בארון שלכם והן לא גדולות מאוד זו לא בעיה. לרוב מחיר תיקון ארון בגדים משמעותית יותר נמוך מהחלפה של הדלת והמחיר שווה את זה לפעמים הדלת כבר ישנה ואולי כדאי להחליף אותה. אם אתם לא בטוחים תוכלו גם להתייעץ עם ההנדימן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מצאו הנדימן מומלץ להחלפת דלתות לארון הבגדים שלכם

מחפשים בעל מקצוע להחלפת הדלתות בארון הבגדים שלכם? תוכלו למצוא אותו כאן ועכשיו עם הנדימן פלוס. הנדימן פלוס הוא אתר שעוזר לכם לדעת את כל מה שאתם צריכים בנושאים שונים ובמקרה הזה תיקון רהיטים והוא גם עוזר לכם למצוא את ההנדימן הנכון לעבודה. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו הצעות מהנדימנים מומלצים בעירכם עבור החלפת דלתות לארון בגדים.