מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

כיוון דלתות ארון

דלת הארון לא נסגרת? או אולי הבחנתם כי דלת הארון התחילה לחרוק באופן לא אסתטי? דעו כי תוכלו בעזרת הנדימן להביא לכיוון דלתות ארון בביתכם ובכך לפתור את הבעיה ובנוסף, כיצד תוכלו בהליך פשוט לקבל עד 3 הנדימנים באיזורכם ולחסוך בכסף. קראו מתחת וגלו.

מתי יש להזמין הנדימן לכיוון דלת הארון?

לרוב נסתייע בהנדימן לכיוון דלתות ארון בביתנו כאשר אנו מבחינים בחריקות רועשות בעת פתיחה וסגירה של הארון, כאשר הארון נתקע בעת פתיחה או בסגירה, כאשר הדלת הארון לא נסגרת בצורה הרמטית - דבר המעיד על התעקמות דלת הארון עצמה כתוצאה מהנחת משקלים עליה כמו בגדים, תיקים וכד'.

חשוב שתדעו כי כיוון דלתות ארון ניתן לבצע ע"י הנדימן לכל סוגי הארונות:

 • כיוון דלתות ארון בגדים - הכוונה לארון סטנדרטי הנפתח כלפיי חוץ צירים של דלתות ארון בגדים נוטים להשתחרר עם הזמן כתוצאה משימוש בדלתות הארון כאמצעי תלייה של משקלים שונים, כגון: תליית בגדים ותיקים וגם טריקה של הדלתות או סגירה חלקית של הארון לאחר הוצאת הבגדים הרצויים. קראו עוד על תיקון ארון בגדים כאן.

  ההנדימן יבצע חיזוק של המסמרים האחראיים לקיבוע של מערכת הציר ובמידת הצורך גם יצבע החלפה של הציר הקיים.
   
 • כיוון דלתות ארון הזזה - הכוונה לכיוון דלתות ארון הנעות באמצעות הזזה ימינה ושמאלה על מסילה. לא כולל החלפת גלגלים או תיקון ארון הזזה אחר.

  כאן מדובר על גלגלים המחוברים על שתי מסילות הנמצאות מעל ומתחת לדלתות הארון, גלגלים אלו עשויים לצאת מאיזון ולהישחק כתוצאה מהזזה חזקה של הדלת לצדדים וכמו כן, גם הצטברות של ליכלוך במסילה עצמה מביא לשיבושים המביאים את הגלגלים המחוברים לארון ונעים על המסילה לצאת מאיזון.

  תחילה ההנדימן יוודא כי הדלת אכן נמצאת בשלמותה על המסילה ורק לאחר מכן יבצע חיזוק של ההברגה ובמידת הצורך יבצע החלפה של הגלגלים או הברגים.
   
 • כיוון דלתות ארון מטבח - גם כאן בדומה לדלתות ארון בגדים הנפתח כלפי חוץ - חלה שחיקה של צירי דלת הארון בגלל שימוש עקב פתיחת דלתות הארון וסגירתן על בסיס יומי.

  כמו כן גם טריקה של הדלתות או לחילופין סגירה חלקית יכולים להביא לשחיקה של הצירים המחברים בין בסיס הארון לדלת שלו.

  ההנדימן יבצע כיוון דלתות ארון מטבח באמצעות חיזוק של הברגים היושבים על הציר ובמידה ויש צורך גם יחליף את הציר התקול לאחד חדש.

 

סוג הארון שיש לכוון מה גורם לשחיקה? שיטת הכיוון ע"י הנדימן
כיוון דלת ארון סטנדרטי תלייה של ציוד על דלת הארון חיזוק של מסמריי הציר או החלפה
כיוון דלת ארון הזזה הצטברות של ליכלוך על מסילת הדלת חיזוק ההברגה או החלפה של גלגלים
כיוון דלת ארון מטבח טריקה של דלת הארון על בסיס יומי חיזוק של המסמרים או החלפה

מחיר כיוון דלתות ארון

מחירי כיוון דלתות ארון, בין אם מדובר כיוון דלת ארון בגדים, מטבח או ארון הזזה, נעים בין 250 - 300 ש"ח, מחיר זה כולל חיזוק ההברגה והחלפת הציר עצמו בציר חדש במידה וצריך ע"י הנדימן.

כמו כן, המחיר שצויין עשוי להתייקר במידה והזמנתם את בעל המקצוע בשעות הלילה, בחגים או בסופ"ש וזאת בהתאם למתכונת מחיר 'שעות מיוחדות'.
 

מחיר ממוצע לכיוון דלת ארון ע"י הנדימן

מחיר ממוצע לכיוון דלת ארון ע"י הנדימן: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

השוו בין הנדימנים לכיוון דלתות ארון

תקלה בצירי ארון שיצאו מאיזון נשמעת על פניו בעיה לא גדולה שאפשר למשוך אותה אך קחו בחשבון שעם הזמן זה עשוי לעלות לכם בתפקוד של הארונות שלכם, בהם אתם מאכסנים את הציוד היקר שלכם ולכן, על מנת למנוע מכם הוצאה כספית גבוהה ברכישת ארון חדש, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בחינם בפורטל הנדימן פלוס ולקבל עד 3 הנדימנים המבצעים כיוון דלתות ארון, שביניהם תוכלו להשוות במחירים ולחסוך בצרות לארון שלכם ויחד עם זאת, לחסוך בלא מעט כסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

הליך כיוון דלתות ארון ע"י הנדימן

בסעיף זה נתאר עבורכם את ההליך שעתיד לבצע ההנדימן לשם כיוון דלתות ארון בביתכם. נתייחס לכיוון דלות ארון בגדים:

 1. ההנדימן יגיע פיזית לביתכם ויבדוק את הצירים שדורשים כיוון.
   
 2. ההנדימן יבצע חיזוק ברגים על גבי הצירים של הארון.
   
 3. במידה וההנדימן יבחין בצירים חלודים או תקולים הוא עשוי לבצע החלפה של הציר הישן בציר חדש שהכין מבעוד מועד ויבצע החלפה בין הציר הישן לחדש.
 • זמני העבודה לצורך כיוון דלתות ארון ע"י הנדימן עשויים לנוע בין 15 דק' לחצי שעה כך שאל תחששו שביצוע פעולה זו תעכב אתכם בחזרה לשיגרת יומכם.
   
זמן ממוצע לכיוון דלתות ארון ע"י הנדימן:
 22 דקות
30 דקות משך זמן 15 דקות

כיצד לשמר צירי דלתות ארון?

לאחר שנעזרתם בהנדימן בהליך כיוון דלתות ארון אצלכם בבית, או במידה ורכשתם ארון חדש שאתם מעוניינים לשמר - ישנם כמה כללים פשוטים אך חשובים שימנעו מצירי הארון להישחק בשנית:

 • הימנעו מתליית ציוד על דלתות הארון - דבר זה מכביד על הצירים המזיקים את הדלת ועם הזמן גורם לעיקום של דלת הארון.
   
 • הימנעו מטריקה של דלתות הארון - דבר המחליש את הצירים המחזיקים את הדלתות.
   
 • הקפידו לסגור את דלתות הארון בצורה הרמטית כדי למנוע מלחות באויר לחדור פנימה ולגרום להחלדה של הצירים - זה עשוי למנוע חלודה על פני הצירים.
   
 • בצעו שימון של הצירים עצמם מדי כמה חודשים ע"י ספריי שמן.