מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

פירוק ארון הזזה

עוברים דירה וצריכים לפרק ארון הזזה? משדרגים את החדר ומחליפים את הארון? בעמוד זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים על פירוק ארון הזזה: למה מומלץ להזמין הנדימן שיבצע את הפירוק במקרה של ארון הזזה, כמה זה יעלה לכם, מהם שלבי הפירוק (אם בכל זאת החלטם לעשות זאת בעצמכם) ואיך למצוא הנדימן מומחה באזורכם לפירוק ארונות הזזה. 

פירוק ארון הזזה ע"י הנדימן מומלץ 

פירוק ארון הזזה אולי נראה כפעולה פשוטה, אך האמת היא שעבודה כזו מצריכה מומחיות ומקצועיות, כיוון שפירוק לא נכון עלול לגרום לחבלות או פגיעות בארון שעשויות להרוס אותו או למנוע אפשרות להרכבה בהמשך. ארון הזזה מורכב מחלקים עדינים כמו גלגלים ומסילות, דלתות זכוכית או מראה ועוד, המחייבים עבודה רגישה, מקצועית ונכונה ובמינימום תקלות.

לשם כך כדאי להזמין הנדימן מומלץ ומקצועי שיבצע את העבודה בצורה יסודית ונכונה. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים מומלצים באזורכם ולחסוך זמן וכסף יקר!
 

פירוק ארון הזזה

מחיר פירוק ארון הזזה ע"י הנדימן

מחיר פירוק ארון הזזה ע"י הנדימן יעלה בין 200 - 500 ש"ח בממוצע וישתנה בהתאם למורכבות העבודה ומשך הזמן, סוג הארון וזמני העבודה (בשעות הערב או בסופ"ש המחיר יהיה יקר יותר).

מחיר ממוצע לפירוק ארון הזזה

מחיר ממוצע לפירוק ארון הזזה: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שלבי פירוק ארון הזזה

בין אם החלטתם לפרק את הארון באופן עצמאי או ע"י הנדימן, כדאי שתבינו מה הם שלבי הפירוק הנכונים ובכך תוודאו שהפירוק נעשה בצורה נכונה:

 1. פירוק דלתות: פרקו את הדלתות כך שהעדיפות היא להתחיל עם הדלת החיצונית. פרקו את הגלגלים התחתונים או נתקו אותם מהמסילה ולאחר מכן המשיכו לגלגלים העליוניים, הוציאו את הדלת והניחו אותה בצד (כך גם בדלתות הנוספות).
   
 2.  פירוק מסילות: השתמשו במברג לפירוק המסילות התחתונות והעליוניות ע"י הוצאת הברגים המחברים אותן לארון ואם ישנן מגירות פנימיות הוציאו את המגירה ופרקו גם את המסילות שלה מדפנות הארון.
   
 3. פירוק מדפים וקושרות: הוציאו את המדפים בארון - חלקם נשלפים ולא מקובעים וחלקם מקובעים (קושרות) המצריכים פירוק ע"י הוצאת הברגים עם מברג / מברגה ושחרור זוויות שהותקנו לחיזוק. שימו לב שהקושרות הן גם הפלטות העליוניות והתחתונות של הארון.
   
 4. פירוק דפנות: לאחר פירוק המדפים והקושרות וודאו שלא נשארו ברגים/ זוויות/ מסילות בתוך הארון ובצעו פירוק של דפנות הארון (הפלטות הנמצאות בצידי הארון). 
   
 5. שמירת חלקים: שמרו בשקית את כל החלקים הקטנים שפורקו: ברגים, גלגלים, זוויות, מסילות וכו' כך שלא ייאבדו וניתן יהיה להרכיב את הארון מחדש בעת הצורך. 

השוו מחירים בין הנדימנים לפירוק ארון הזזה 

פירוק ארונות הזזה עשוי להיות הוצאה לא זולה, בעיקר אם מדובר במספר ארונות או כתוספת להוצאות הובלה קיימות, לכן אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין הנדימנים שונים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת.

השוואת מחירים תסייע לכם להבין את טווחי המחירים הממוצעים באזורכם ולבחור בהצעה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים באזורכם המתמחים בפירוק, הרכבה או תיקון ארונות הזזה ובעלי הניסיון הנדרש. השאירו את הפרטים, בצעו השוואת מחירים ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

פירוק ארון הזזה באופן עצמאי או הנדימן?

ביצוע עבודות שונות בבית או תיקוני נגרות יכול להיות משתלם ונכון יותר אם יש את היכולות והכלים הנדרשים, אך ישנם מקרים בהם כדאי בכל זאת להזמין בעל מקצוע, שכן הנזק עשוי להיות גדול יותר מהתועלת. איך תדעו אם כדאי לכם לבצע פירוק ארון הזזה לבד או להזמין הנדימן? לפניכם טבלה המרכזת את היתרונות והחסרונות והמצבים המתאימים עבור שני המקרים:
 

  הנדימן באופן עצמאי
באילו מקרים כדאי?
 • חוסר יכולת לפירוק עצמאי
 • יש יכולת כלכלית
 • זמן מוגבל לפירוק
 • צריך גם הרכבת ארון הזזה
 • יש ניסיון בפירוק ארון / תיקון ארון
 • אין יכולת כלכלית
 • דחיפות לביצוע
מה צריך לפרק? מספר ארונות, ארון גדול ומורכב רק דלתות, ארון קטן ופשוט
יתרונות מקצועיות ויסודיות, חסכון בזמן, שמירה על תקינות הארון  חסכון בכסף, לא תלוי בזמינות הנדימן
חסרונות מועד ביצוע בהתאם לזמינות הנדימן, הוצאה כלכלית זמן עבודה ארוך יותר, סיכוי גבוה יותר לפגיעה בתקינות הארון

משך זמן פירוק ארון הזזה

לרוב, משך זמן עבודה של הנדימן עבור פירוק ארון הזזה ינוע בין חצי שעה לשעתיים בממוצע, בהתאם למורכבות העבודה וגודל הארון. פירוק באופן עצמאי של ארון הזזה ע"י מי שאינו מנוסה עשוי לקחת זמן רב יותר.
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
שעה ו-15 דקות
שעתיים משך זמן חצי שעה

 שאלות ותשובות בנושא פירוק ארון הזזה

לפניכם שאלות שנאלו ע"י גולשים שהתעניינו בפירוק ארון הזזה:

האם מומלץ לבצע פירוק ארון הזזה לבד?

כפי שמפורט בעמוד, מומלץ להשתמש בהנדימן לפירוק ארון הזזה ולא לעשות זאת עצמאית כיוון שארון כזה מורכב גם מחלקים קטנים המצריכים פירוק נכון ועבודה רגישה, מדוייקת ומקצועית שתשמור על הארון ולא תהרוס אותו.


כמה יעלה לי פירוק ארון הזזה ע"י הנדימן?

מחיר פירוק ארון הזזה ע"י הנדימן ינוע בין 200 - 500 ש"ח בממוצע. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג וגודל הארון ומורכבות העבודה. אם מדובר במספר ארונות ייתכן והמחיר יהיה נמוך יותר.