מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון ציר דלת ארון

צירי הארון נפלו, נשברו או התעקמו? אל דאגה, מדובר באחת מהתקלות השכיחות ביותר בארונות. גלו כמה עולה תיקון ציר דלת ארון ומתי עליכם להזמין הנדימן לביצוע העבודה.

השוואת מחירים לתיקון ציר דלת ארון

אם פתחתם יום אחד את דלת הארון ושמתם לב שצירי הדלת יצאו מכיוונם (קראו על כיוון דלתות ארון) התעקמו או נשברו לגמרי, תוכלו להזמין הנדימן לתיקון ציר דלת ארון. בשביל לחסוך במחיר העבודה, אנו מזמינים אתכם לבצע השוואת מחירים בין מספר הנדימנים אשר מספקים את השירות. השאירו פנייה כאן באתר או חייגו אל המוקד שלנו ונסייע לכם בקבלת הצעות משתלמות.

 

תיקון ציר דלת ארון

כמה עולה לתקן ציר בדלת הארון?

מחיר תיקון ציר בדלת הארון עולה בין 250 ל-350 ש"ח. המחיר מתייחס לתיקון של שני צירים, בארון בגדים סטנדרטי.

 

מחיר לתיקון ציר בארון בגדים

מחיר לתיקון ציר בארון בגדים: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה גורם לתקלות בצירי הארון?

רוצים להימנע מתיקון ציר דלת ארון? אלו התקלות בצירי הארון נגרמות בדרך כלל בעקבות אחת משלוש הסיבות הבאות:

 • סגירה / פתיחה חזקה: אם אתם טורקים את דלת הארון בחוזקה או לחילופין פותחים את דלת הארון בעוצמה חזקה, ייתכן שתפגעו בצירי הדלת והם עשויים להישבר או להתעקם.
   
 • בלאי טבעי: גם אם אתם מקפידים על סגירה עדינה ומבוקרת של דלתות הארון, עדיין ייתכן שלאורך השנים יזוזו ממקומם וחורי ההברגה יתרחבו בשל השימוש התכוף בדלתות אלו.
 • התקנה לקויה: סיבה זו אומנם נדירה יחסית אך ישנם מצבים שבהם נדרש להזמין תיקון ציר לדלת ארון בעקבות התקנה שהתבצעה בצורה חובבנית. התקנה לקויה יכולה להיות סגירה חלקית של הברגים, עבודה עם דיבלים שאינם מתאימים וגם כמובן התקנה של צירים שאינם מתאימים למשקל הדלת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תיקון צירי דלת של כל סוגי הארונות

ניתן לקבל מענה דרך הפורטל שלנו בעבור תיקון צירי דלת מכל סוג ולכל סוגי הדלתות והארונות. לרוב, נזדקק לתיקון של צירי הדלת בארונות הבאים:

 • תיקון צירים בארונות מטבח: החל מהחלפת ציר דלת בארון המטבח ועד לתיקון וחיזוק של הצירים הקיימים. ניתן לשלב את העבודה עם עבודות נוספות כמו תיקון מגירות מטבח או החלפה של חלק מדלתות הארונות וכך לקבל מחיר משתלם פר עבודה.
   
 • תיקון ציר דלת בארון בגדים: במידה ויש לכם ארון עם דלתות נפתחות (ולא ארון עם דלתות הזזה) תוכלו להזמין הנדימן שמתמחה בתיקוני נגרות לתיקון צירי הדלת של ארון הבגדים, כולל החזרת צירים שזזו ויצאו ממקומם על ידי חיזוק ההברגה.
   
 • תיקון ציר דלתות ארון אמבטיה: בחדר המקלחת אנו עשויים למצוא ארונות עם דלתות אשר נפתחות בצורה סטנדרטית, כלומר הצידה אך גם ארונות עם דלתות אשר נפתחות כלפי מעלה עם מנגנון הידראולי.

כיוון ציר דלת ארון - כמה זמן זה לוקח?

כל העבודות הקשורות לתיקון, החלפה או כיוון ציר של דלת ארון, צפויות לקחת בממוצע כ-15 דקות. לעיתים, העבודה עשויה להיות מורכבת יותר, למשל כאשר מחליפים את צירי הדלת הקיימים בחדשים ובמצב זה משך העבודה הוא כ-20 דקות.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות

 

האם ניתן לתקן את צירי הדלת לבד?

אומנם ניתן לבצע תיקון ציר דלת ארון באופן עצמאי אך מכיוון שהמחיר להזמנת הנדימן לעבודה זו הוא זול באופן יחסי לשאר העבודות בתחום של תיקון ארונות, אנו נעדיף להזמין שירות מקצועי וכך נמנע מיצירת תקלות נוספות וגרימת נזק לדלת או ציר הארון.

 

בנוסף, נרצה להיעזר בשירות של הנדימן גם בשביל שיעזור לנו בבחירת הציר המתאים ביותר כאשר נדרש להחליף את הציר הקיים. מתי בכל זאת ננסה לבצע תיקון ציר לדלת ארון בכוחות עצמנו? כאשר נראה שכל מה שנדרש לעשות הוא לחזק את ההברגה של הבורג מאחר והיא השתחררה מעט.

 

שאלות על תיקון צירים בדלתות הארון:

איך יודעים שהגיע הזמן לתקן או להחליף את הציר הדלת הארון?

האינדיקציה הבולטת ביותר היא דלת ארון שאינה נסגרת עד הסוף או יצאה ממקומה לגמרי. כמו כן, אם ראינו (ויזואלית) שהציר שבור או מפורק, נזדרז להחליפו בחדש.


למשך כמה זמן ציר איכותי בדלת אמור להחזיק?

צירים איכותיים שהותקנו בצורה נכונה יכולים להחזיק למשך שנים רבות - בין 5 ל-10 שנים בממוצע.