מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

שיפוץ רהיטים עתיקים

ברשותכם כסא חורק? או אולי כורסא ישנה שעברה בירושה? מתחת תוכלו לקרוא מתי מומלץ לשפץ רהיטים ישנים, כמה זה עולה, כיצד זה מתבצע וגם איך תוכלו להיעזר בהנדימן לצורך שיפוץ ריהוט עתיק שברשותכם.

מתי שיפוץ רהיטים ישנים מומלץ?

שיפוץ רהיטים ישנים מומלץ בכל מקרה בו הרהיט אינו משרת אתכם בצורה תקינה או לחילופין, במקרים בהם הוא דווקא משרת אתכם בצורה מצויינת אך המראה שלו לוקה בחסר. בהמשך הדף תוכלו לקרוא על כך בהרחבה.

 

שיפוץ רהיטים עתיקים

שיפוץ רהיטים עתיקים - מה הכוונה?

שיפוץ רהיטים עתיקים משמעותו תיקון ריהוט או חידוש של הרהיט.תיקון רהיטים עתיקים יתבטא בחיזוק ברגים, תיקון צליעה של הרהיט בעוד שפעולת החידוש תבוא לידי ביטוי ע"י חידוש מראה הרהיט בצביעה ושיוף.

 • חידוש רהיטים עתיקים - מדובר על חידוש מראה הרהיט הכולל: שיוף וצביעה מחדש של רהיטים, מילוי חורים, עבודות רפדות ועוד.
   
 • תיקון ריהוט עתיק - תיקון רהיטים עתיקים מתבטא בחיזוק הברגה שהשתחררה, שחזור הריהוט ע"י הרכבה מחודשת שלו. כאן מהות העבודה אינה על נראות הרהיט אלא על תקינותו.

 

אופן השיפוץ רהיטים אידיאליים באיזה אופן זה נעשה?
תיקון רהיטים עתיקים כסא, שולחן, תיקון ארון עץ, שידת

שיוף/ קיצור רגליי רהיט, חיזוק ברגים, הרכבה מחדש, החלפת חלק

חידוש רהיטים עתיקים מרבית רהיטי העץ

שיוף וצביעה, מריחת לקה, מילוי חורים, חידוש ריפוד

מתי חידוש רהיטים ישנים מעץ מומלץ ?

חשוב לצוות פורטל הנדימן להבהיר שפעולת שיפוץ לריהוט עתיק אינה בהכרח זולה יותר מרכישת רהיט חדש. מדובר בעבודה מורכבת הדורשת זמן ומשאבים ולכן, במידה ואתם לא בטוחים אם העבודה שווה את הכסף והמאמץ, כדאי שתבדקו את ההיבטים הבאים:

 • מה מצב העץ? שיפוץ ותיקון ריהוט עתיק מתייחס בעיקר לרהיטים העשויים עץ. לפני שאתם ממהרים לחדש את הריהוט שברשותכם, כדי לוודא שמצב העץ שלו תקין, שהוא לא התנפח בגלל מים או נדבק במזיקים הניזונים מהעץ. שכן, אם זה המצב, הרהיט כולו יצריך החלפה של חלקים רבים, מה שכבר יהפוך ללא משתלם כלל.
   
 • מהו סוג העץ? שיפוץ וחידוש רהיטים ישנים מעץ מומלץ לרהיטים העשויים עץ מלא ולא כאלו העשויים מלוחות MDF וזאת מפני שפעולת החידוש לא נראית טוב על לוחות ה- MDF ועל כן, יהיה משתלם יותר לרכוש רהיט חדש.
   
 • ערך סנטימנטלי - שיפוץ רהיטים ישנים מומלץ למי מכם המחזיק בריהוט שיקר לליבו מבחינה סנטימנטלית, בין אם זה רהיט שעבר בירושה ובין אם אתם פשוט לא יכולים בלעדיו. במקרה כזה פורטל הנדימן פלוס ממליץ להשקיע בשיפוץ הריהוט מאשר לרכוש חדש במקומו.

כמה עולה שיפוץ רהיטים עתיקים?

קשה לנתח במדויק מחירי שיפוץ רהיטים עתיקים ללא רקע מקדים כלשהוא, הכולל את סוג הריהוט והטיפול לו הוא זקוק.

 

ויחד עם זאת, ניתן לומר ששיפוץ רהיטים עתיקים נע בין 250 - 800 ש"ח עבור עבודות פשוטות ויכול לנוע גם בין 1,000 - 3,000 ש"ח בעבור עבודות מורכבות. קראו מתחת כמה הצעות מחיר לדוגמה בכל הקשור לתיקוני נגרות:

מחירון שיפוץ רהיטים עתיקים

כמה עולה לשפץ כסא?

המחיר מתייחס לאחת או יותר מהעבודות הבאות: קיצור רגליי כסא, צביעה או החלפת חלק.


250 - 400 ש"ח
שיפוץ קל לכורסא

מחיר הכולל עבודות עץ פשוטות.


400 - 800 ש"ח
שיפוץ מורכב לכורסא

מחיר הכולל תיקון ועבודות נגרות.


750 - 1,600 ש"ח
מחיר תיקון שריטות בשולחן עץ

המחיר כולל שיוף ושימוש בחומר מילוי אותו מיישם ההנדימן.


300 - 450 ש"ח
חידוש שולחן עץ

חידוש המתבצע ע"י צביעת השולחן.


350 - 500 ש"ח
צביעת ארון בגדים

מחיר לצביעת ארון בגדים וכולל את העבודה ואת הצבע.


300 - 400 ש"ח
שיפוץ רהיטים מורכבים

מחיר לשיפוץ ועבודות נגרות על רהיטים מורכבים כמו שידה.


2,000 - 3,000 ש"ח
חידוש רהיטים עתיקים מראטן

המחיר הוא לחידוש ריהוט ראטן ע"י צביעה.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד שיפוץ רהיטים ישנים מתבצע?

במידה והחלטתם שמלאכת שיפוץ רהיטים ישנים באה לכם בטוב, כדאי שתדעו את השלבים שההנדימן צפוי לבצע. מתחת נציג שלבים לחידוש רהיטים ישנים מעץ ע"י שיוף וצביעה.

 • הקדמה לעבודה תכלול הובלה של הריהוט אל מחסן או בית מלאכה לצורך הצביעה.
 1. ​הסרת שכבת צבע ישנה - כדי שהצבע החדש ייקלט בצורה מיטבית, יהיה על ההנדימן לשייף את שכבת הצבע הקיימת. במידה ומדובר על ריהוט חלק כמו שולחן - הוא יבצע את השיוף ע"י מלטשת חשמלית ובריהוט בעל עיטורים מיוחדים, הוא ישייף בצורה ידנית.
   

 2. ניקוי אבק - לאחר השיוף, ההנדימן ינקה את האבק שנצבר על הריהוט לחא השיוף.
   

 3. צביעה - במידה וצבע העץ המקורי יפה בעיניכם, ההנדימן יוכל לצבוע את הריהוט עם צבע שקוף. במידה ושכבת העץ שנחשפה מהשיוף לא מוצאת חן בעיניכם, הוא יוכל לצבוע כמה שכבות של צבע אטום ומעל יכסה בלכה כהגנה.

שיפוץ רהיטים עתיקים - טיפים מול ההנדימן

לפני שאתם פונים לגוגל, דעו כי דרך פורטל הנדימן פלוס תוכלו להשאיר פרטים בדף ולקבל בחינם עד 3 הנדימנים באזור מגוריכם לתיקון וחידוש הריהוט שלכם.

 

כבר יצרתם קשר עם אחד מהם? מעולה! מתחת נציג בפניכם טיפים להתנהלות מול הנדימן בכל הקשור לשיפוץ רהיטים ישנים:

 • נסיון - ודאו מול ההנדימן לגבי הנסיון בו הוא מחזיק בכל הקשור לתיקון רהיטים. קרוב לוודאי שהנדימן מקצועי יקפיד לשאול שאלות עוד בשיחת הטלפון מולכם וזאת ע"מ לוודא שהוא מצטייד עם כל הציוד הנדרש.
   
 • תמונות - דאגו לשלוח להנדימן תמונת מצב של הריהוט שברצונכם לתקן ולחדש. זאת ע"מ לאפשר להנדימן להבין את גודל ומהות העבודה שיהיה עליו לבצע, כמו גם את הציוד שיהיה עליו להצטייד בו.
   
 • מיקום העבודה - אם מהות תיקון ריהוט עתיק בביתכם כוללת חיזוק ברגים, הרכבה או החלפה של חלק אז העבודה צפוייה להתנהל בביתכם. במידה ומדובר על עבודה הכוללת שיוף, צביעה או עבודות נגרות, דעו כי ברוב המקרים ההנדימן יעדיף לבצע את העבודה באזור אחר. במקרה כזה יהיה עליכם לברר אם מחיר העבודה כולל הובלה של הריהוט או שיהיה עליכם להוביל אותו אל ההנדימן בעצמכם.
   
 • אחריות - נמליץ לכם לברר מידע על אחריות שההנדימן מציע עבור הריהוט שלכם. זכרו שבד"כ מדובר בעבודה לא זולה וחשוב שיהיה מאחוריה כיסוי ראוי במידה ומתגלים בה ליקויים.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה משפיע על מחירי שיפוץ רהיטים עתיקים?

במידה ואתם מעוניינים להיעזר בהנדימן לצורך שיפוץ רהיטים עתקים, כדאי שתדעו שמחיר העבודה הסופי משתנה בהתאם למהות העבודה - נסביר:

 • שיוף - במידה ועל ההנדימן לשייף שכבת צבע קשה מהרהיט כדי לצבוע אותו מחדש או לחילופין, במידה ותרצו שיוסיף עיטורים לעבודת הצביעה - מחיר שיפוץ הריהוט יתייקר בהתאם.
   
 • מבנה הריהוט - מחיר לשיפוץ ריהוט עתיק עשוי להתייקר גם בהתאם למבנה הריהוט, לדוגמה: במידה ומדובר על תיקון או חידוש לשידת עץ רבת מגירות, מחיר העבודה יהיה יקר יותר בהשוואה לחידוש או תיקון של כסא עץ.
   
 • ריפוד - במידה וברשותכם ספה או כורסא שחוקות הזקוקות בנוסף להחלפת הריפוד, דעו שגם עבודת הרפדות צפויה לייקר את מחיר השיפוץ לריהוט שלכם.