מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון והחלפת רגליים של ספה

הספה מתנדנדת? בעמוד תראו מתי נדרשת החלפת רגליים לספה שלכם ומתי תיקון של הרגליים מספיק. בנוסף תראו מה המחיר של העבודה ותוכלו להזמין הנדימן רהיטים מומחה.

תיקון או החלפת רגליים לספה, מה כדאי?

לרוב תיקון רגליים של ספה הוא למעשה החלפה של הרגליים. במיוחד אם הרגליים עשויות פלסטיק או ברזל. הדרך היחידה שבה ניתן לתקן את הרגליים היא אם מדובר על רגלי ספה מעץ כשאחת מהן יותר ארוכה מהשנייה ואז ניתן לקצר את אחת מהן. המקרה לא נפוץ אבל תוכלו לחסוך בעלות של רגלי ספה חדשות. מקרה נוסף הוא כשהחיבורים של רגלי הספה רופפים ואז ניתן לפרק את רגלי הספה ואז לחזק את החיבורים או להחליף את הברגים.

 

תיקון רגליים של ספה

החלפת רגליים לספה, מתי נצטרך?

המקרה הנפוץ ביותר בו נחליף רגליים של ספה הוא כשהספה מתחילה להתנדנד ואז כנראה שאחת הרגליים, או יותר, כבר פחות טובות. כמו שאמרנו לכם קודם לפעמים ניתן לקצר אחת מהרגליים אבל זה רק במקרה שרק רגל אחת השתפשפה ורק החלק התחתון שלה נפגם אבל כל שאר הרגל עדיין במצב טוב, כלומר לרוב החלפת רגליים לספה זה הפיתרון. מה גורם לרגלי הספה להתבלות?

  • בלאי טבעי: הסיבה הנפוצה ביותר האמת היא בלאי טבעי. גם אם אנחנו לא מזיזים את הספה כל שבוע בשביל לנקות מאחוריה, עדיין היא זזה מדי פעם. בנוסף תמיד יש מעט לחות בבית אז אי אפשר להימנע ב- 100% מבלאי טבעי.
     
  • הצפה: אם הייתה לכם הצפה בבית או במקלט, איפה שהספה שוכנת, הרגליים כנראה ייפגעו ולא תוכלו למנוע זאת. כמובן כדאי להזיז את הספה, אבל זה לא תמיד אפשרי וגם אם ההצפה נמוכה עדיין הרגליים יספגו את המכה.
     
  • מזיקי עץ: אפשרות נוספת היא שיש לכם מזיקי עץ שאוכלים את רגלי הספה שלכם ואז צריך להחליף אותן. אם זה הבעיה כדאי שתבדקו את שאר בסיס הספה כד לוודא שאין עוד מזיקי עץ. יכול להיות שבמקרה הזה תצטרכו להזמין מדביר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כמה עולה תיקון רגליים של ספה?

מחיר תיקון רגליים של ספה נע בין 300 - 400 ש"ח. המחיר כולל את התיקון או ההחלפה עצמה וגם את הרגליים החדשות במידה ויש צורך.

 

מחיר תיקון רגליים של ספה בממוצע

מחיר תיקון רגליים של ספה בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מצאו הנדימן רהיטים להחלפת רגליים לספה

מחפשים הנדימן לתיקון רגלי הספה שלכם? תוכלו למצוא אותו כאן ועכשיו עם הנדימן פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים המתמחים בתיקוני רהיטים על מנת לתקן או להחליף את רגלי הספה שלכם. תוכלו להשוות בין הצעות המחירים שלהם, לחסוך במחיר העבודה וגם למצוא הנדימן זמין שיגיע אליכם מוקדם יותר.