מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון כורסאות טלויזיה

כורסת הטלויזיה כבר לא מתפקדת כאתמול שלשום? לפני שאתם רוכשים אחת חדשה בסכום לא מבוטל, נמליץ לקרוא מתחת על התקלות הנפוצות שביכולתו של הנדימן לתקן בכורסא שלכם, כמה זה עשוי לעלות, איך תוכלו לשמור על הכורסא למשך השנים הבאות וגם כיצד תוכלו לאתר הנדימן מקצועי באזור מגוריכם תוך פעולה קצרה וחינמית בפורטל הנדימן פלוס.

אילו תקלות נפוצות בכורסאות טלויזיה?

קיימות מספר תקלות המאפיינות את כורסאות הטלויזיה השונות, בין היתר: משענת גב שלא נשענת אחורה, משענת רגליים שלא נפתחת או נסגרת, קולות חריקה ועוד. נסביר:

 • כורסת הטלויזיה תקועה במצב אחד - אם אין באפשרותכם לכוון את משענת גב הכורסה או לפתוח את משענת הרגליים, יכול להיות שמנגנון הנעילה של הכורסה נתקע על מצב נעילה המונע מהכורסה לשנות מצבים, או שהמצב הנ"ל קורה בגלל תקיעות של חפץ זר במגנון האחראי על שינוי מצבי הכורסה.
   
 • קולות חריקה מהכורסה - כורסאות טלויזיה חורקות לעתים בגלל חוסר שימון של החלקים הנעים, הכוונה לאלו שאחראיים על כיוון המשענות. 
   
 • כורסת הטלויזיה לא נוחה - במידה ואתם יושבים על כורסת הטלויזיה והיא כבר לא נוחה כבעבר, קרוב לוודאי שהריפוד של הכורסה בלוי או פגום, אבל בואו - אתם בטח כבר מבחינים בכך.

 

השיגו הנדימן מומלץ לתיקון כורסת טלויזיה דרכנו

כמה עולה תיקון כורסת טלויזיה?

עלות תיקון כורסאות טלויזיה משתנה בהתאם לסוג העבודה שצריך לבצע ההנדימן (- החלפת ריפוד/ שימון חלקים/ פתיחת הכורסה ממצב נעילה וכד'). מחיר לשימון או תיקון מנגנון של כורסת טלויזיה נע לרוב בין 200 - 250 ש"ח, בעוד שמחיר לתיקון ריפוד של הכורסה עשוי לעלות בין 600 - 2,200 ש"ח עבור כיסוי של הכורסה באמצעות בד.

 

מחיר ממוצע לתיקון כורסת טלויזיה

מחיר ממוצע לתיקון כורסת טלויזיה: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

תיקון כורסת טלויזיה חשמלית

תיקון כורסאות טלויזיה חשמליות יצריך ידע בכמה תחומים, הכוללים: עבודה מול עץ, בד וברזל, שכן, המנגנון החשמלי מצוי בבסיס הספה מתחת למסגרת העץ ותחת הבד ממנו עשויה הכורסא. מתחת נציג מידע על התיקונים הנפוצים כיום בכורסאות חשמליות:

 • שחרור ציר או שבירתו - לעתים קורה שציר התפעול משתחרר או חלילה נשבר בעקבות שימוש לא סביר בכורסא, עקב עומס שנוצר בה וגם בגלל בלאי טבעי. במקרה כזה הנדימן יוכל לפרק את המנגנון כולו ולנסות ולהרכיב את הציר מחדש.
   
 • מנוע חשמלי נהרס - לעתים גם מנוע הכורסא צפוי להיהרס בגלל שחיקה טבעית או בגלל פגיעה בו. ע"מ להגיע למנוע, על ההנדימן לפרק את הבד עד אשר מתקבלת גישה נוחה למנוע. במידה וברשותכם מנוע חלופי למקרים כאלו, עבודת התיקון צפויה להיות קצרה מהרגיל.
   
 • ריפוד נהרס - לעתים נגרם לבד הכורסא החשמלית נזק עקב קריעה, הכתמה קשה או שחרור של הבד מהקיבוע שלו במסגרת של הכורסא. במקרה כזה יוכל ההנדימן לחזק את הריפוד הקיים או חלילופין, להחליפו באחד חדש. קחו רק בחשבון שמדובר בהליך לא זול כלל.
   
 • שבר בזרועות הרגליים של המכשיר - במידה וברשותכם כורסת טלויזיה חשמלית עם אופציות עיסוי גם באזורי הרגליים, קרוב לודאי שנתקלתם לא פעם בתקלות בחלק התחתון שאחראי על עיסוי הרגליים. גם במקרה כזה יוכל ההנדימן להציע פתרון המתבסס על החלפת הזרוע השבורה.

השיגו תיקון לכורסת הטלויזיה שלכם במקצועיות ובמהירות

במידה וכורסת הטלויזיה שלכם מצריכה תיקון כי היא אינה כמו שהיתה בעבר, כדאי שתדעו שמדובר בעבודה שדורשת נסיון והבנה רחבה המשלבת בתוכה רפדות, פירוק והרכבה של כורסת הטלויזיה בחזרה וחשיבה טכנית.

 

פורטל הנדימן פלוס מאפשר לכם להשאיר פרטים ולקבל בחינם עד 3 הנדימנים באזורכם בעלי נסיון בתיקון כורסאות טלויזיה, ביניהם תוכלו להשוות מחירים וכך לבחור במחיר המשתלם ביותר עבורכם. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך למנוע תיקון חוזר בכורסת הטלויזיה?

ע"מ להבטיח שכורסת הטלויזיה שלכם תחזיק מעמד לעוד שנים קדימה, צוות פורטל הנדימן פלוס ממליץ להקפיד על ניקיון ושימוש בצורה מבוקרת.

 • נקיון - הקפידו לנקות את כורסת הטלויזיה בחומרי ניקוי ייעודיים לסוג בד הספה שלכם ובהתאם להוראות היצרן. המנעו משימוש בחומרים פעילים כדי לא להסב נזק למרקם ומראה הבד.
   
 • מיקום הכורסא - המנעו ככל הניתן מחשיפת כורסת הטלויזיה לקרני שמש. קרני שמש הן המזיק מספר 1 לכורסאות ולמערכות ישיבה נוספות.
   
 • כריות הכורסא - הקפידו לטפוח על כריות המשענת ע"מ לשחרר מהן אבק.
   
 • כריות הרגליים - לגבי הכריות המצויות באזור משענת הרגליים, במידה והן ניתנות לכביסה, נמליץ להסיר ולכבש אחת למספר חודשים ע"מ לאפשר ריח טוב וע"מ למנוע הגעה של מזיקים כמו עש הבגדים שנוטה לכרסם סוגי בדים שונים. זה מונע תיקון או החלפה של רגלי הספה.
   
 • מנגנון התפעול - השאירו את אזור הכורסא נקי מחפצים שעלולים להתקע במנגנון ההתפעול של הכורסא. זכרו שתקיעות חפצים זרים באזור המנגנון של הכורסא, עלולים להוביל לתקיעה אגרסיבית של המנגנון ולחוסר שליטה שלכם על הספה.