מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון כסאות משרדיים

צריכים תיקון של הכסאות המשרדיים? תוכלו למצוא אותו כאן ועכשיו עם הנדימן פלוס. התקשרו ומצאו הנדימן בעיר שלכם עבור החלפת ריפוד, החלפת בוכנה או גלגלים לכסאות המשרדיים שלכם.

תיקון כסאות משרדיים, מתי נצטרך?

יש כמה מקרים בהם נצטרך לתקן את הכסאות המשרדיים:

  • ריפוד נקרע: אחד התיקונים הנפוצים ביותר של כסאות משרדיים הוא תיקון של הריפוד. לרוב צריך להחליף את הריפוד של הכיסא אבל לפעמים אם מדובר על קרע קטן יכול להיות שאפשר לתקן אותו.
     
  • מנגנון לא עובד: אפשרות נוספת היא שהמנגנון לא עובד ואז יכול להיות שצריך להחליף את הבוכנה של הכסא המשרדי.
     
  • כסא תקוע: לרוב אם הכיסא תקוע צריך להחליף את הגלגלים שלו, אבל לפעמים ניתן לנקות אותם או את החיבורים.

איך מתבצע תיקון כסאות משרדיים?

כשמדובר על תיקון כסאות משרדיים יש שלושה תיקונים נפוצים ביותר:

החלפת ריפוד כסא משרדי

אם הריפוד נקרע, ניזוק או אפילו התלכלך מהנעליים של האנשים או אינספור כוסות הקפה שנשפכו עליו זה הזמן להחליף את הריפוד. בשביל להחליף את הריפוד צריך לדעת את מידות הכסא המדוייקות וגם את סוג הבד. אם יש לכם את סוג הכסא כי שמרתם את הקבלה או כי הוא כתוב עליו תעזרו להנדימן ותוכלו לשלוח לו אותם בהודעה. מחיר החלפת ריפוד כסא משרדי נע בין 150 - 300 ש"ח.

 

החלפת ריפוד כסא משרדי

החלפת בוכנה לכסא משרדי

אם התקלה היא לא הריפוד כנראה שהיא הבוכנה. החלפת בוכנה לכסא משרדי עוזרת לתקן מקרים בהם המנגנון לא עובד, הכיסא מתנדנד יותר ממה שאמור או שהכסא לא עולה או יורד כמו שצריך. מחיר החלפת בוכנה לכסא משרדי נע בין 150 - 200 ש"ח.

 

החלפת בוכנה לכסא משרדי

החלפת גלגלים לכסא משרדי

החלפת גלגלים לכסא משרדי היא פעולה פשוטה שתוכלו לבצע בעצמכם - קונים את הגלגלים החדשים, מוציאים בכח את הישנים ואז דוחפים את החדשים. אם יש לכם רק כסא או שניים שצריכים החלפה של הגלגלים תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אבל אם יש לכם הרבה כסאות זה יכול לקחת זמן במיוחד אם אתם חושבים גם על הזמן של הליכה או נסיעה לחנות כדי לקנות את הגלגלים.

 

בנוסף אם אתם כבר מזמינים הנדימן לתיקון הכסאות המשרדיים שלכם כי צריך להחליף את הבוכנה או הריפוד כדאי לתת לו לעשות את העבודה.

 

גלגלים של כסא משרדי תקועים

כמה עולה תיקון כסא משרדי?

מחיר תיקון כיסא משרדי נע בין 150 - 300 ש"ח לכיסא. עבור מספר כסאות תקבלו מחיר נמוך יותר לכל כסא.

מחירון תיקון כסאות משרדיים

מהו מחיר החלפת ריפוד לכסא משרדי?

150 - 300 ש"ח
כמה עולה להחליף בוכנה לכסא משרדי?

150 - 200 ש"ח
מהו מחיר החלפת גלגלים לכסא משרדי?

150 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו הנדימן מומלץ לתיקון הכיסאות המשרדיים שלכם

מחפשים הנדימן לתיקון הכסאות המשרדיים שלכם? תוכלו למצוא אותו כאן ועכשיו אם הנדימן פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדמנים המתמחים בתיקון רהיטים כדי לתקן את הכסאות המשרדיים שלכם. השוו בין הצעות המחיר וחסכו. ניתן למצוא שירות בכל הארץ - תיקון כסאות משרדיים בחיפה, תל אביב, ירושלים, באר שבע ועד.