מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון כסאות עץ

הכיסא מתנדנד (והוא לא אמור)? אולי יש לכם שריטות או שהרגל שבורה? בעמוד תוכלו לראות את כל מה שאתם צריכים על תיקון כסאות עץ לפינת אוכל, לבית או לחוץ. תראו איך מתקנים את הכיסא וכמובן מה יהיה המחיר הצפוי.

תיקון כיסאות, מתי נצטרך?

יש כמה מקרים שבהם נצטרך לתקן את הכיסא שלנו:

 • כיסא או רגל שבורה: אחד המקרים הנפוצים ביותר שבגללם נצטרך לתקן את הכיסא הוא כי הרגל או חלק אחר בכיסא נשבר. כמובן אפשר לבחור בפיתרון של לשים ספרים מתחת לרגל הכיסא, אבל למי שמעדיף פיתרון מעט יותר אלגנטי שמתאים גם לטווח הארוך כדאי לתקן את הכיסא.
   
 • שריטות על הכיסא: מקרה נוסף שבו נזמין הנדימן לתיקון כיסאות הוא כשיש לנו הרבה שריטות על הכיסא ואנחנו רוצים לעזור לו לחזור למצב היפה הקודם שלו.
   
 • כיסא מתנדנד: סיבה נוספת שבגללה נזמין שירות של תיקון כיסאות הוא כי הכיסא מתנדנד. יכול להיות שהכיסא מתנדנד בגלל הרגל השבורה, אבל יכול להיות גם שהסיבה היא שהחיבורים או הברגים לא מחוזקים כמו שצריך.
   
 • צבע דהוי: אחרי שנים רבות גם הכיסאות שלנו מתחילים להיראות ישנים. שריטות, כתמים או פששוט בלאי טבעי של הצבע. זה לא אומר שהכיסא עצמו לא טוב, פשוט צריך לחדש את הצבע.

 

כסא עץ שבור

איך מתבצע תיקון כיסאות עץ?

בהתאם לבעיה של הכיסא שלכם כך גם תיקון הכיסא מתבצע. יש כמה דרכים שונות, לפניכם הנפוצות ביותר:

 • קיצור הכיסא: אם אחת מרגלי הכיסא שלכם קצרה מהאחרות יש אפשרות לקצר את הרגליים האחרות ובכך ליישר את הכיסא. אולי אם אתם מחפשים תיקון כיסאות של פינת אוכל זה יהיה מעט מוזר שכיסא אחד יהיה בגובה שונה מהאחרים, אבל במקרים אחרים לא אמורה להיות בעיה.
   
 • החלפת רגל כיסא: אפשרות נוספת לתיקון כיסא עם רגל שבורה או קצרה יותר הוא להחליף את הרגל ברגל אחרת. לא כל הנדימן יעשה זאת, ותצטרכו למצוא הנדימן שמתמחה בתיקוני רהיטים ויכול להכין לכם רגל חדשה מאותו סוג העץ. גם אם תצטרכו להחליף חלק אחר בכיסא תצטרכו למצוא הנדימן שמתמחה בנגרות.
   
 • צביעת הכיסא: אפשרות נוספת שמטפלת במקרים של שריטות שטחיות או צבע דהוי הוא צביעת הכיסא. במקרה הזה חשוב להשתמש בפריימר על מנת לוודא שהצבע יתפוס. תוכלו לקרוא עוד צביעת כיסאות עץ כאן. במקרה של שריטות עמוקות יותר ההנדימן ימלא את השריטות לפני הצביעה.
   
 • חיזוק חיבורים: אפשרות נוספת שבשבילה נזמין הנדימן לתיקון כיסאות עץ הוא כשהכיסא מתנדנד ואנחנו יודעים שהבעיה היא לא רגל קצרה יותר מאחרות - כנראה שהבעיה היא חיבורים רופפים. במקרה הזה ההנדימן יפרק את הכיסא, יחליף ברגים או חלקים בלויים בשביל לחזק את חיבור הכיסא.

 

תיקון כסא עץ

מהו מחיר תיקון כיסאות עץ?

מחיר תיקון כיסאות עץ נע בין 200 - 450 ש"ח כשמחיר קיצור רגליים נע בין 200 - 250 ש"ח, מחיר צביעת כיסא עץ 200 - 400 ש"ח, החלפת חלק בכיסא תעלה בין 200 - 300 ש"ח ותיקון שריטות עמוקות בכיסא יעלה בין 300 - 450 ש"ח. המחירים המוצגים הם עבור כיסא בודד.

מחירון תיקון כסאות עץ

כמה עולה קיצור רגליים לכסאות עץ?

200 - 250 ש"ח
כמה עולה צביעת כסא עץ?

200 - 400 ש"ח
החלפת חלק בכסא עץ

200 - 300 ש"ח
תיקון שריטות עמוקות בכסא עץ?

300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

חשבתם על האפשרות של שיפוץ כיסאות עץ?

אם מעבר לכך שהכיסא לא בהכרח במצב המושלם אתם גם רוצים לחדש את המראה שלו אולי כדאי לכם לבדוק את האפשרות של שיפוץ כיסא העץ שלכם. שיפוץ הכיסא יכול להיות צביעה כמו שאמרנו קודם אבל ניתן גם להחליף את הריפוד שלו (במידה ויש לו). אתם משנים את הייעוד של הכיסא? נגיד הוא היה לצורך פינת אוכל ועכשיו הוא עבר לצורך פינת ישיבה במרפסת או בבית? ניתן לחדש אותו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

הזמינו הנדימן מקצועי לתיקון כיסאות עץ

מחפשים הנדימן מקצועי לתיקון כיסאות העץ שלכם? תוכלו למצוא אותו ממש כאן ועכשיו עם הנדימן פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימן מומלצים בעירכם עבור תיקון כיסאות פינת האוכל (או האחרים). תוכלו לערוך השוואת מחירים בין ההנדימנים בשביל למצוא מחיר טוב יותר או אפילו לבדוק איזה הנדימן נשמע לכם יותר מקצועי. כדי להוריד במחיר כדאי לכם לבדוק האם יש עבודות נוספות שאתם רוצים שהוא יבצע. אולי אתם צריכים גם לתקן את שולחן העץ או תיקון אחר לבית.