מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון ריקליינרים

הריקליינר שלכם מתחיל לזייף? הידית יצאה מהמקום, או שהוא בכלל לא עולה או יורד? בעמוד תראו את כל הסיבות והתיקונים למנגנון ריקליינר וידית. בנוסף תראו את המחירים של תיקון מקצועי ותוכלו להזמין הנדימן מומחה לנושא.

תקלות נפוצות של ריקליינרים שדורשים תיקון

ריקליינרים מורכבים מהמנגנון והידית ששניהם יכולים להתקלקל בגלל סיבות שונות (המנגנון יותר נפוץ לצערנו). לדוגמה:

 • נקרע כבל.
   
 • ברגים רופפים.
   
 • מתקן לא מתרומם.
   
 • הלחמה התרופפה.
   
 • מנוע לא מגיב.

 

ריקליינר שבור וקרוע

תיקון מנגנון ריקליינר, מתי נצטרך?

כשמדברים על תיקון מנגנון ריקליינר צריך להבדיל בין מנגנון ידני לחשמלי. הם עובדים בצורה דומה רק כמובן שהמנגנון החשמלי הוא חשמלי וכולל מנוע אז הוא חשוף לתקלות שקשורות לחשמל או עומס. מעבר לכך יש גם את המנוע שהוא פשוט רכיב נוסף שיכול להתקלקל. נסביר מעט יותר על ההבדלים:

 • תיקון מנגנון ריקליינר ידני: הרבה תקלות של מנגנון הריקליינר הידני נגרמות כתוצאה מבלאי טבעי או משחקים של הורדה והעלאה של המנגנון. יכול להיות גם שימוש לא אידיאלי של משחקים כלשהם לדוגמה לנסות להרים משקלים גדולים מדי עם מנגנון הריקליינר שבסופו של דבר יכול לגרום לו לקרוס. התיקון עצמו לרוב כולל פירוק וחיזוק של הברגים של הריקליינר, הלחמה של חלקים שהתפרקו, החלפה של חלקים או ברגים.
   
 • תיקון מנגנון ריקליינר חשמלי: כמו שאמרנו המנגנון החשמלי לא שונה מהידני כלומר כל התקלות שיכולות להיגרם למנגנון ריקליינר ידני יכולות להיגרם גם לחשמלי, רק פה נצטרך להוסיף דברים נוספים. אם יש הפסקת חשמל או עומס חשמלי על הריקליינר הוא יכול להפסיק לעבוד, המנוע יכול להישחק ומדי פעם צריך להחליף אותו. לפעמים הכבל קרוע לדוגמה. עם זאת לרוב תיקון מנגנון ריקליינר חשמלי לא מאוד שונה ורוב התקלות כוללות חיזוק או החלפת ברגים או החלפת חלקים בלויים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מתי נצטרך לתקן את ידית ריקליינר?

תיקון ידית רילקיינר לרוב נצטרך כאשר הידית נפלה או נשברה. לפעמים יהיה ניתן לפרק את ידית הריקליינר ואז לחבר אותה מחדש עם חיזוקים נכונים ולפעמים יהיה צורך בהחלפת הידית. לפעמים הבעיה היא בין הידית למנגנון הרילקיינר ואז צריך לפרק אותו כדי לוודא האם הבעיה בחלק מסויים, האם יש בלאי טבעי וצריך להחליף אותו.

 

סיבה נוספת שבגללה נזמין הנדימן לתיקון ידית הריקליינר היא כשילדים מנסים לשחק עם הריקליינר ומרים את הידית תוך כדי הורדת מתקן הרגליים ואז הידית יכולה להישבר או שיכול להיווצר כיפוף. לפעמים במקרה של שבר יהיה צורך להחלים את החלקים בחזרה.

 

ריקליינר

כמה עולה תיקון ריקליינרים?

מחיר תיקון מנגנון ריקליינר נע בין 150 - 350 ש"ח תיקון ידית ריקליינר יעלה בין 150 - 250 ש"ח. המחירים כוללים חלקים קטנים כמו ברגים ולרוב לא כוללים מנוע, אבל תצטרכו לברר זאת עם ההנדימן.

 

מחיר תיקון ריקליינר בממוצע

מחיר תיקון ריקליינר בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מצאו הנדימן מומלץ לתיקון ריקליינרים

מחפשים הנדימן מומחה לתיקון ריקליינרים? מצאו אותו עם הנדימן פלוס שעוזר לכם גם לבצע השוואת מחירים. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים מומלצים בעירכם עבור תיקון מנגנון הריקליינר או הידית. השוואת המחירים יכולה לחסוך לכם עד 37% במחיר. בנוסף אם תרצו לחסוך בדקו אם יש עבודות דומות נוספות שאתם רוצים שההנדימן יעשה כמו תיקוני רהיטים נוספים, תיקונים לבית וכו'.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כך תשמרו על הריקליינר שלכם להבא

הדרך הטובה ביותר לשמור על הריקליינר שלכם להבא היא לוודא שלא משחקים איתו יותר מדי. אמנם קשה למנוע מהילדים לגמרי לשחק איתו, וכנראה שעד גיל מסויים המשקל הקל שלהם לא יעשה הרבה, אבל באיזהשהו שלב יותר מדי משחקים יעמיס על המנגנון או הידית ואז תצטרכו לתקן את הריקליינר. עם זאת חשוב לומר שהרבה פעמים תיקון ריקליינר הוא תוצאה של בלאי טבעי ולא תמיד ניתן לתקן אותו.