מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תיקון שולחן עץ

השולחן שלכם מתנדנד? מתקשים לפתוח את מגירת השולחן שלכם? בדף זה תוכלו לקרוא על סוגי תיקון נפוצים בשולחנות עץ, מחירי תיקון שולחן עץ ע"י הנדימן, מה כדאי לקחת בחשבון לפני הסתייעות בהנדימן? ואיך בהליך פשוט תוכלו להשוות בין הנדימנים ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף. קראו וגלו.

תיקון שולחן עץ ע"י הנדימן - סוגי תיקונים

כאשר מדובר בתיקון שולחן עץ דעו כי הנדימן יוכל לבצע מגוון תיקונים כגון תיקון שריטות על השולחן, קיצור רגליי שולחן וכד'. להלן סוגי תיקונים נפוצים המבוצעים ע"י הנדימן:

 • תיקון שולחן עץ ע"י שיוף - ההנדימן יבצע שיוף שולחן עץ במקרים בהם קיימות שריטות על גבי העץ שברצוננו לטשטש ובמידת הצורך, גם יבצע מילוי של "בורות" שנוצרו כתוצאה מהשריטות בעץ.
   
 • קיצור רגלי שולחן עץ - במקרים בהם השולחן מתנדנד או כאשר הוא אינו מתאים לצורכי האדם המשתמש בו. ההנדימן יבצע שיוף של קצות הרגליים של השולחן ובמידה גם יבצע חיתוך של רגליי השולחן.
   
 • תיקון מגירות בשולחן עץ - במקרים בהם קיימת מגירה בשולחן העץ שאינה נפתחת ונסגרת כהלכה - ההנדימן יבצע תיקון של המסילה עליה המגירה נעה או לחילופין, יחליף את המסילה באחת חדשה.
   
 • תיקון שולחן עץ דהוי - במקרה בו צבע העץ דהה כתוצאה מחשיפה לא מבוקרת לשמש או לגשם - ההנדימן יבצע צביעה באמצעות צבע ייעודי לעץ.

 

סוג תיקון בשולחן עץ מתי יש צורך?
תיקון שולחן עץ באמצעות שיוף כאשר רוצים לטשטש שריטות על גבי השולחן
קיצור רגלי שולחן עץ כאשר רוצים ליישר או להנמיך את גובה השולחן
תיקון מגירות בשולחן עץ כאשר מתקשים לפתוח או לסגור את מגירת השולחן
תיקון שולחן עץ דהוי כאשר גוון העץ דהה מחשיפה לתנאי מזג אויר

מחיר תיקון שולחן עץ ע"י הנדימן

מחירי תיקון שולחן עץ תלויים בסוג התיקון אותו יבצע ההנדימן. תיקון שריטות בשולחן עץ נע בין 300 - 450 ש"ח וזה כולל את חומרי המילוי והשיוף שבהם ההנדימן יעשה שימוש, מחיר קיצור רגליי שולחן עץ ע"י הנדימן נע בין 200 - 250 ש"ח, מחיר צביעת שולחן עץ דהוי ע"י הנדימן נעה בין 350 - 500 ש"ח.

 

במידה ובשולחן קיימות מגירות שזקוקות לתיקון - המחיר לתיקון מגירה אחת ע"י הנדימן יהיה בין 150 - 200 ש"ח עבור תיקון המגירה עצמה או החלפת המסילות עליהן המגירה זזה. כמו כן, המחירים שצויינו נאספו על ידי צוות פורטל הנדימן פלוס ועשויים להשתנות בין הנדימן אחד למשנהו.

מחירי תיקון שולחן עץ

תיקון שריטות בשולחן עץ

המחיר כולל את השימוש בחומרי ליטוש ומילוי ע"י הנדימן.


300 - 450 ש"ח
קיצור רגליי שולחן עץ

קיצור רגליים של שולחן עץ ע"י הנדימן


200 - 250 ש"ח
תיקון מגירה בשולחן עץ

המחיר מתייחס לתיקון המגירה עצמה או החלפה של המסילה עליה המגירה נעה.


150 - 200 ש"ח
צביעת שולחן עץ

תיקון שולחן עץ דהוי באמצעות צבע ייעודי לעץ.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון שולחן עץ ע"י הנדימן - מה צריך לדעת?

לאחר שתקבלו מאיתנו הנדימנים באיזורכם ולפני שתזמינו אחד מהם לביתכם לצורך תיקון שולחן עץ, יש לוודא מספר פרטים חשובים:

 • גודל שולחן העץ - כדי להבטיח ששולחן העץ שלכם יתוקן בצורה מיטבית יש לציין בפניו עוד בטלפון את מידות השולחן וזאת ע"מ שיוכל להתאים את כמות החומר למימדי שולחן העץ שיש לתקן.
   
 • סוג השימוש - ידעו את ההנדימן אודות איזור השימוש שלכם בשולחן העץ כדי שיוכל לאבחן את סוג החומרים בהם עליו להשתמש, לדוגמה : אם מדובר בשולחן עץ המצוי מחוץ לבית - על ההנדימן להשתמש בחומרים שיהיו עמידים לתנאי מזג האויר החיצוני כמו חום, קור ולחות וזאת כדי להבטיח תוצאה מיטבית לאורך זמן.
   
 • סוג התיקון - לפני שאתם מזמינים הנדימן לבצע תיקון שולחן עץ בביתכם, הסבירו לו אודות התקלות והליקויים הקיימים בשולחן שלכם כיום.

  לדוגמה, אם צבע השולחן דהוי - ההנדימן יצטרך להצטייד בצבע ייעודי לעץ, אם קיימות שריטות על בסיס השולחן שברצונכם לטשטש, ההנדימן יצטרך להצטייד בחומרי שיוף ומילוי של איזורי השריטה, אם קיימת מגירה בשולחן שאינה נסגרת/ נפתחת כהלכה, זה עשוי להעיד על בעיה במסילה עליה המגירה נעה ואז ההנדימן יצטרך להצטייד בכלי הברגה ובמסילה תקינה (לשם החלפה במידת הצורך).

 

תיקון שולחן עץ

השוו בין הנדימנים לתיקון שולחן עץ בביתכם 

השולחן האהוב שלכם התיישן וזקוק לחיזוקים? לפני שתשקלו להחליפו בשולחן חדש מהחנות , דעו כי תוכלו להביא לתיקון השולחן שלכם ע"י היעזרות בהנדימן. בפורטל הנדימן פלוס תוכלו למלא פרטים ולקבל עד 3 הנדימנים באיזור מגוריכם, שביניהם תוכלו להשוות במחירי תיקון שולחן עץ ולחסוך בעלויות עבור רכישת שולחן חדש.