מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת מאוורר תקרה

מהו מחיר התקנת מאוורר תקרה? האם מותר להתקין מאוורר תקרה בממ"ד? קבלו את כל המידע, טיפים והשוואת מחירים בין הנדימנים לצורך תליית מאוורר תקרה.

תחילה, מהו מחיר התקנת מאוורר תקרה?

אז כמה עולה התקנת מאוורר תקרה? המחיר נע בין 200 ומגיע עד כ-400 ש"ח כאשר מדובר על התקנת מאוורר תקרה סטנדרטית על תקרה רגילה. מה שאומר כי המחיר הממוצע הוא כ-300 ש"ח.


מחיר ממוצע התקנת מאוורר תקרה

מחיר ממוצע התקנת מאוורר תקרה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

ראו מחירון התקנת מאוורר תקרה לפי סוג תקרה

כל תקרה מספקת עבודה קצת שונה כאשר מדובר על התקנת מאוורר תקרה, בהמשך נרחיב על השוני בין התקרות - אבל כעת, מבחינת מחירים - הכירו את ההבדלים:


מחירון התקנת מאוורר תקרה - ממוצע מחירים

התקנת מאוורר תקרה על תקרת גבס

400 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בממ"ד

500 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה בפרגולה

400 ש"ח
התקנת מאוורר תקרה עם שלט

350 ש"ח

הדפס מחירון

האם מותר להתקין מאוורר תקרה בממד?

אז על פי פיקוד העורף, אסור להתקין מאוורר תקרה בממ"ד כי במצב בו יש ירי טילים, זה עשוי לסכן אותכם. אבל - בעלי מקצוע רבים אומרים כי אין בעיה לבצע התקנת מאוורר תקרה בממ"ד, נכון יש סיכון מסוים והוא מוגדר על פי פיקוד העורף, אבל אין זה אומר שלא תוכלו להשמיש את הממ"ד במהלך השנה לצורך שימוש יומי שלכם. על פי כן, כן מתבצעות התקנות של מאוורר תקרה בממ"ד וההחלטה היא שיקול דעת שלכם.
 

התקנת מאוורר תקרה

אפשרי לעשות התקנת מאוורר תקרה לפרגולה?

כן אין שום בעיה לבצע התקנת מאוורר תקרה לפרגולה אלומיניום וכן, גם בעבור פרגולת עץ. יש להשתמש בברגים נכון ולעשות את החיזוקים הנדרשים על מנת לקבל תלייה מספקת. כמו כן, בגלל שמדובר על התקנה חיצונית צריך לבצע סגירה ואיטום מירבי למניעת מגע של מי גשמים עם החשמל של מאוורר התקרה.

התקנת מאוורר תקרה עם שלט - יש הבדל?

לרוב אין הבדל מהותי בהתקנה בין מאוורר תקרה עם שלט ובין רגיל. השוני היחידי הוא במאוורר עצמו שהוא יקר יותר. כמו כן, לעיתים על מנת להתקין מאוורר תקרה עם שלט צריך מעגל חשמלי נוסף לשליטה נפרדת. מה שעשוי לייקר במעט את ההתקנה בגלל עוד חיבור חשמל. אך לא בכל הדגמים של המאווררים המקרה הזה קיים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך נבצע התקנת מאוורר תקרה על תקרת גבס?

תחילה נאמר כי בהחלט אפשרי לבצע התקנת מאוורר תקרה על תקרת גבס, השוני הוא במחיר (כפי שראיתם במחירון התקנת מאוורר תקרה שלמעלה) ובעבודה עצמה. למעשה מדובר על כך שצריך לבצע חיזוקים לצורך התקנת מאוורר תקרה על תקרת גבס. ניתן לתלות ישר על הניצבים או ליצור חיזוק באמצעות הוספת פלטת עץ. אין לבצע התקנה ישירה על תקרת הגבס מבלי להיתמך בחיזוקים נוספים. הגבס יתפורר בגלל הסיבוב של המאוורר והוא עשוי ליפול.
 

התקנת מאוורר תקרה על תקרת גבס

התקנת מאוורר תקרה לבד או עם הנדימן?

אז האם כדאי להתקין לבד או באמצעות הנדימן מקצועי? במקרה של מאוורר תקרה עדיף תמיד לקחת בעל מקצוע שיודע ומכיר את הסכנות והמורכבות של מאוורר תקרה. תלייה לא תקינה, עקומה או לא מספיק חזקה. מסכנת את הנמצאים בחדר. במיוחד אם מדובר על חדר ילדים או בכלל, חדר שינה בו המאוורר מותקן מעל המיטה. הההתקנה צריכה להיות מדוייקת, חזקה וישירה. כך שעדיף להיעזר בהנדימן לצורך תליית אביזרים מסוג זה.