מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

קיבוע רהיטים לקיר

יש לכם ילדים קטנים בבית? מעוניינים להביא ליציבות של הרהיטים הקיימים בבית שלכם? כאן תוכלו לקרוא מדוע יש צורך בקיבוע רהיטים לקיר, אילו רהיטים ניתן לקבע? מה המחירים להליכי הקיבוע השונים ? וכיצד תוכלו להשוות ולחסוך בהליך פשוט בפורטל הנדימן פלוס. 

מדוע יש צורך בקיבוע רהיטים לקיר?

קיבוע רהיטים לקיר נועד לרהיטים שאין ברצוננו להזיז לעתים קרובות אך גם משמש כאמצעי בטיחות בבית מפני התמוטטות של הריהוט על בני הבית (בדגש על ילדים) אך גם ע"מ למנוע גניבות של הריהוט במידה והוא נמצא מחוץ לבית.
 

כמו כן, ישנם חלקי קיבוע המתאימים לקיבוע רהיטים לקירות לבנים, לקירות גבס, קירות בטון וקירות עץ.

לפני שתזמינו הנדימן לבצע קיבוע רהיטים לקיר שלכם, בררו על איזה סוג קיר אתם מעוניינים לקבע את הריהוט שלכם וזאת כדי למנוע ככל הניתן סכנה של התמוטטות הן של הריהוט והן של הקיר כתוצאה מקיבוע לא מתאים.
 

אילו רהיטים ניתן לקבע לקיר?

בכל הקשור בקיבוע רהיטים לקיר דעו שאפשר לקבע כמעט כל רהיט וחפץ לקיר אך השאלה אם קיים לכך צורך? תוכלו לקרוא על סוגי הקיבוע הנפוצים כיום לפי סוג הרהיט:

 • קיבוע ארון לקיר - סוג הקיבוע הנפוץ ביותר כיום היות ומדובר בחפץ גדול מימדים שעשוי לסכן את בני הבית במצב של קריסה ולכן ברוב המקרים מומלץ לבצע קיבוע של סוג רהיט זה לקיר.
   
 • קיבוע שידה לקיר - קיבוע של  שידות קטנות לצד המיטה וגם קיבוע בשידות גדולות ומאסיביות הקטנות יותר מארון אך גדולות יותר משידה קטנה, אשר בשימוש לא נכון, לדוגמה ע"י ילד, עשויה להתמוטט עליו ולגרום לנזק.
   
 • קיבוע כספת לקיר - קיבוע כספות לקיר או לרצפה מיועד למנוע מגנבים להעמיס את הכספת ואת תכולתה ולברוח אך גם כאן, היות ומבנה הכספת עצמו כבד במרבית המקרים יש צורך לקבע אותה לקיר כדי למנוע ממנה לקרוס על בני הבית ובפרט על ילדים. היות ומדובר ברהיט קטן יותר משידה או ארון לרוב ניתן, נוסף לקיבוע לקיר, לקבע כספת גם בתוך ארון, מאחורי מדרגות ומאחורי תמונות (אופציה זו נפוצה בעיקר בסרטים ובתוכניות טלוויזיה).
   
 • קיבוע שולחן לריצפה - סוג הקיבוע הנ"ל נפוץ בעיקר באיזורים חיצוניים כמו מסעדות ופארקים וזאת ע"מ למנוע גניבה של הרכוש.
   
  הרהיט שיש לקבע מדוע יש בזה צורך?
  קיבוע ארון לקיר למנוע התמוטטות על בני הבית
  קיבוע שידה לקיר למנוע התמוטטות על בני הבית
  קיבוע כספת לקיר למנוע גניבה מהבית
  קיבוע שולחן לריצפה למנוע גניבות באיזורים חיצוניים

מחירי קיבוע רהיטים לקיר

מחירי קיבוע רהיטים לקיר ע"י הנדימן משתנים בהתאם לסוג החפץ אותו אתם מעוניינים לקבע. לצורך העניין: קיבוע של ארון לקיר ע"י הנדימן ינוע לרוב בין 200 - 300 ש"ח לארון בינוני , קיבוע שידה לקיר ע"י הנדימן ינוע בין 150 ל - 200 ש"ח ולגבי קיבוע של כספת לרוב הקיבוע של הכספת נעשה בעת התקנת הכספת ע"י מנעולן אך במידה ולא בוצע קיבוע לכספת ניתן לבצע קיבוע זה על ידי הנדימן והמחיר לכך יהיה בין 150 ל - 200 ש"ח.
 

מחירון קיבוע רהיטים לקיר

מחיר קיבוע ארון בינוני לקיר

קיבוע ארון לקיר ע"י הנדימן מקצועי.


200 - 300 ש"ח
קיבוע שידה לקיר

קיבוע של שידה ע"י הנדימן


150 - 200 ש"ח
קיבוע כספת לקיר/ לרצפה ע"י הנדימן

קיבוע של כספת לקיר או לרצפה ע"י הנדימן.


600 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין הנדימנים וחסכו בזמן יקר ובכסף

לא פעם בטח שמעתם על מקרים מצעירים בהם ילדים קטנים נפלו קורבן לקריסה של רהיטים בביתם. על מנת לאפשר לכם לחסוך בדאגות בדבר מקרה הקריסה הבא דעו כי באמצעות הליך קיבוע רהיטים לקירות שלכם אפשר למנוע את מקרה הקריסה הבא אצלכם בבית. בפורטל הנדימן פלוס תוכלו להשאיר פרטים בחינם ולקבל עד 3 הנדימנים מומלצים באיזורכם שביניהם תוכלו להשוות ולחסוך בזמני חיפושים ובכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

הליך קיבוע רהיטים לקיר ע"י הנדימן

כאן תקבלו תמונה כללית להליך קיבוע רהיטים לקיר ע"י הנדימן. נבחר להדגים על סוג הקיבוע הנפוץ ביותר שהוא קיבוע ארון לקיר לבנים:

 • חשוב לפני הליך קיבוע רהיטים לקיר עצמו לשוחח עם ההנדימן בטלפון ולציין בפניו את סוג הקיר שעליו אתם מעוניינים שיקבע את הארון שלכם, ישנם סוגי קיר עיקריים והם: קיר לבנים, קיר גבס, קיר עץ וקיר בטון ולכל סוג של קיר קיימים סוגי קיבוע שונים.
 1. ריקון התכולה - תחילה, ההנדימן ירוקן את הארון מציוד (מומלץ לרוקן את הציוד בעצמכם כדי לחסוך בזמני עבודה של ההנדימן)
   
 2. קדיחה בארון - לאחר מכן, באמצעות מקדחה, יבצע ההנדימן קדיחה עם דיבלים ומסמרים מתאימים שיקבעו את הארון לקיר.
   
 3. בדיקת בטיחות - לאחר שקדח את ארבעת החורים וכביכול קיבע את הארון לקיר, יבצע ההנדימן בדיקת תקינות של הארון לקיר.
   
 4. חיזוק הברגות - אם הארון עדיין זז ולא יציב, ההנדימן יחזק את ההברגות של הקיבוע שביצע קודם לכן או לחילופין יחליף ברגים או יוסיף ברגים.
   
 5. ניקוי ואיחסון מחדש - במידה והארון עבר את בדיקת הבטיחות ע"י ההנדימן ניתן להתחיל לבצע ניקוי כללי משאריות הקדיחה ולאחסן את ציוד הארון בחזרה פנימה.
 • הליך קיבוע רהיטים לקיר נחשב לקצר יחסית בהשוואה להליך הרכבת רהיטים מאפס. לרוב לוקח להנדימן בין 15 דק' לקיבוע ריהוט על קיר לבנים עד שעה לקיבוע על קיר גבס שנחשב ל"רגיש" יותר לנשיאת משקלים עליו.

 

זמן ממוצע לקיבוע רהיטים לקיר ע"י הנדימן:
 37 דקות
60 דקות משך זמן 15 דקות

שאלות ותשובות לגבי קיבוע רהיטים לקיר

לנוחיותכם, צירפנו מספר שאלות שנשאלו ע"י גולשים בנושא קיבוע רהיטים לקיר ולתשובות שנענו ע"י צוות פורטל הנדימן פלוס.

האם ניתן לבצע קיבוע רהיטים לקיר גבס?

בהחלט, אך יש לוודא כי הליך הקיבוע נעשה ישירות על הניצבים התומכים בקיר הגבס עצמו, אחרת ישנו סיכון לקריסה של קיר הגבס יחד עם הריהוט עצמו.


למה צריך לבצע קיבוע רהיטים לקיר?

פעולת הקיבוע נועדה לאבטח מפני סכנה של התמוטטות של הרהיט על בני הבית כתוצאה משימוש לקוי בריהוט (שימוש ברהיט ע"י ילדים לדוגמה) אך גם ע"מ למנוע גניבות של הרהיט במידה והוא מצוי מחוץ לבית.


איך אדע שלהנדימן שבחרתי יש נסיון בקיבוע ארון לקיר?

לאחר שתקבלו מאיתנו 3 הנדימנים באיזורכם, תוכלו לחפש אודותם ברחבי האינטרנט ולקרוא על לקוחות קודמים שהסתייעו בהם לצורך קיבוע של ארונות, שידות וכו' וזה יסייע לכם לבצע בחירה מושכלת.