מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

קיבוע ארון לקיר

במאמר זה תוכלו לקרוא על הצורך בקיבוע ארון לקירות הבית שלכם, כמה עולה לבצע הליך זה ע"י בעל מקצוע? ואיך בהליך פשוט בפורטל הנדימן פלוס תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף ובזמני חיפוש ארוכים.

מדוע יש צורך בקיבוע ארון לקיר?

קיבוע ארון לקיר נועד בראש ובראשונה כדי למנוע מבסיס הארון לזוז או לקרוס בעת שימוש לקוי כמו ע"י ילדים או במקרים של רעידת אדמה, אך גם במקרים בהם נרצה להגן מפני גניבות של ארון המצוי בשטח חיצוני לבית. נפרט על כך מתחת:

 • הגנה בפני ילדים - במקרים בהם נמצאים ילדים בבית, הנוטים לשחק בקירבת הארון במרץ או משתמשים בארון בצורה לקוייה : מטפסים על הארון, נכנסים לתוך הארון וכד'.
   
 • רעידת אדמה - ארון נחשב לאחד הרהיטים הגדולים ביותר בתוך הבית שלנו ובזמן רעידות אדמה, גם אם הן יחסית מינוריות - יכולות להביא לקריסה של הארון עלינו ולכן, כדי למנוע זאת - יש בצע קיבוע ארון לקיר ואם קיימים רהיטים מאסיביים נוספים בבית - מומלץ לקבע גם אותם.
   
 • מניעת גניבות - במקרים בהם מדובר בארון חיצוני לבית שאנו מעוניינים לשמור מפני גניבות, במקרה כזה יהיה צורך בקיבוע ארון לקיר חיצוני של הבית.

 

קיבוע ארון לקיר

מחיר קיבוע ארון לקיר

מחיר קיבוע ארון לקיר ע"י הנדימן נע בין 200 - 300 ש"ח וזאת בעבור קיבוע של ארון בינוני, במידה ומדובר בארון גדול יותר או ארון שצריך לקבע לקיר מורכב כמו קיר גבס לדוגמה - המחיר הסופי עשוי להתייקר.
 

מחיר ממוצע לקיבוע ארון לקיר

מחיר ממוצע לקיבוע ארון לקיר: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מעוניינים בתיקון הארון שלכם?

בצעו קיבוע ארון לקיר ע"י הנדימן וחסכו

יש לכם ילדים בבית? או אולי ארונות מחוץ לבית שאתם רוצים לשמור מפני גניבות? זה הזמן להבצע קיבוע ארון לקיר ע"י הנדימן מקצועי באיזורכם. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בפורטל הנדימן פלוס ולקבל מאיתנו, בחינם וללא שום התחייבות - עד 3 הנדימנים, שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך הן בכסף והן בזמני חיפוש ארוכים.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

הליך קיבוע ארון לקיר ע"י הנדימן

תוהים איך הולך להתבצע הליך קיבוע ארון ע"י הנדימן? לשם כך, בסעיף הנ"ל נסביר את השלבים אותם יבצע ההנדימן שלב אחר שלב:

 • חשוב לציין! לפני שתזמינו הנדימן לביתכם לצורך קיבוע ארון לקיר - יש לשוחח עמו בטלפון ולציין את סוג הארון וסוג הקיר אליו אתם מעוניינים לבצע את הליך הקיבוע וכך ההנדימן ידע להתאים את סוג החיבורים הן לקיר והן לארון.
   
 1. קדיחה בארון - ההנדימן יסמן נקודות קידוח בגב הארון ויחל בקידוח  ראש דיבל עם מסמר באמצעות מקדחה בכל אחת מהנקודות שסימן קודם לכן עד שיחבר את הארון בצורה מיטבית אל הקיר.
   
 2. בדיקת בטיחות - לאחר שביצע קיבוע ארון לקיר ע"י מקדחה, יבצע ההנדימן בדיקת בטיחות - הוא ינסה להזיז את הארון לצדדים ולמשוך אותו כלפיי קדימה כדי לוודא שהארון מחובר בצורה יציבה אל הקיר.
   
 3. חיזוק הברגה - אם ההנדימן יבחין בתזוזה מסויימת, הוא יבצע חיזוק של ההברגות או יוסיף הברגה באיזור נוסף של הארון.
   
 4. ניקוי הארון - לאחר סיים את הליך קיבוע ארון לקיר, יבצע ההנדימן פינוי של שאריות הקדיחה משטח הארון ומחוצה לו ויהיה ניתן להחזיר את תכולת הארון חזרה.
   
 • הליך קיבוע ארון לקיר ע"י הנדימן עשוי לקחת בין 20 דק' לשעה וזה תלוי במבנה הקיר אליו יש לבצע את הקיבוע. זמני קיבוע ארון לקיר לבנים הוא משמעותית קצר יותר בהשוואה לקיבוע ארון או כל לקיבוע רהיט אחר לקיר העשוי גבס שנחשב לרגיש יותר ולכן נדרש לזמן רב יותר להכין את החיבורים והקדיחה כדי לא להביא לקריסה הן של הארון והן של הקיר.

 

זמן ממוצע לקיבוע ארון לקיר לבנים:
 40 דקות
60 דקות משך זמן 20 דקות