מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

קיבוע שידה לקיר

יש לכם ילדים בבית? מחפשים איך למקסם את הביטחון שלהם בסביבת רהיטים? במאמר זה תוכלו לקרוא על מדוע כדאי לבצע קיבוע שידה לקיר בביתכם, כמה עולה לבצע הליך קיבוע זה ע"י הנדימן ואיך בהליך פשוט בפורטל הנדימן פלוס תוכלו להשוות בין הנדימנים באיזורכם ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף.

מדוע קיבוע שידה לקיר הוא חשוב?

הליך קיבוע שידה לקיר חשוב כי הוא זה שמונע מהשידה לזוז או חלילה להתמוטט כתוצאה משימוש לקוי בה - כמו לדוגמה כאשר נעשה בה שימוש לא מבוקר ע"י ילדים קטנים. בנוסף, חשוב שתדעו כי לכל מבנה של קיר קיים סוג קיבוע אחר כגון קיבוע לקיר לבנים, קיבוע לקיר גבס וקיבוע לקיר בטון ולכן, טרם אתם מזמינים הנדימן שיבצע קיבוע שידה לקיר בבית שלכם, חשוב שתדעו מה סוג הקיר עליו תרצו לבצע את הליך הקיבוע כדי שההנדימן יוכל להצטייד בהתאם לכך.

 

קיבוע שידה לקיר

מחיר קיבוע שידה לקיר ע"י הנדימן

מחיר קיבוע שידה לקיר ע"י הנדימן נע בין 150 - 200 ש"ח וזה כולל את החלקים בהם ההנדימן משתמש לצורך הקיבוע עצמו ובמידה ומדובר על קיבוע שידה גדולה לקיר - המחיר עשוי להתייקר. תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון ההנדימן של הנדימן פלוס.

 

מחיר ממוצע עבור קיבוע שידה לקיר

מחיר ממוצע עבור קיבוע שידה לקיר: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

השוו בין הנדימנים לצורך קיבוע שידה לקיר וחסכו!

כמו שנכתב מעלה, קיבוע שידה לקיר נועד במטרה למנוע התמוטטות של הרהיט בעת שימוש לא נכון בעיקר ע"י ילדים ולכן ע"מ לאפשר לכם לבצע הליך זה בצורה המהירה והבטוחה ביותר כדי שתוכלו לחזור כמה שיותר מהר לשיגרה, דעו כי באמצעות השארת פרטים בפורטל הנדימן פלוס, תוכלו לקבל 3 הנדימנים מומלצים באיזורכם שיביאו לקיבוע שידה או קיבוע רהיט אחר בביתכם בהתאם לבקשתכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

הליך קיבוע שידה לקיר

בסעיף זה, נסביר לכם את ההליך שעתיד לבצע הנדימן לצורך קיבוע שידה לקיר בבית שלכם, אך קודם ע"מ לחסוך זמני עבודה של ההנדימן, אנו ממליצים שתרוקנו את השידה אותה אתם מעוניינים לקבע לקיר לפני שההנדימן מגיע לביתכם.

 1. ביצוע קדיחה בשידה - תחילה יחל ההנדימן לקדוח בארבע פינות של השידה.
   
 2. הברגה - ההנדימן יבצע הברגה של דיבל ומסמר לכל אחת מפינות השידה שקדח אותן לפניכן.
   
 3. בדיקת בטיחות - ההנדימן יבצע בדיקת בטיחות להברגות שביצע בין השידה לקיר וגם ישווה זוויות כך שהשידה לא תקובע באופן עקום לקיר.
   
 4. חיזוק הברגות - לאחר שההנדימן וידא שקיבוע השידה לקיר צלח ושהיא מחוברת בצורה ישרה, הוא יבצע חיזוק של הברגים באופן סופי לקיר.
   
 5. ניקוי ואיחסון מחודש - לאחר מבדק הבטיחות וחיזוק ההברגות, ניתן יהיה לבצע ניקוי של השידה והריצפה משאריות קדיחה ולאחסן את תכולת השידה בחזרה למקומה.
 • הליך קיבוע שידה לקיר נחשב לקצר יחסית ואמור לקחת בין רבע שעה לחצי שעה בעבור קיבוע שידה בגודל בינוני לקיר.

 

זמן ממוצע לקיבוע שידה לקיר (בגודל בינוני):
 22 דקות
30 דקות משך זמן 15 דקות