מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תלייה על קיר גבס

מחפשים מידע על תלייה על קיר גבס? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים על תלייה על קירות גבס ובנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מהנדימנים שונים, להשוות ולחסוך!

האם אפשר לבצע תלייה על קיר גבס?

כן, ניתן לבצע תלייה על קיר גבס. אף על כך שקיר גבס עושה לכולם רושם שהוא קיר חלש שלא יכול להחזיק כלום ושום דבר, כן ניתן לתלות עליו מדפים לתלות תמונות וכדומה. אבל, כן צריך להתאים את זה על מנת שהקיר יוכל לשאת את המשקל. בהמשך המאמר נסביר בדיוק מהם ההתאמות שאתם צריכים לבצע על מנת לתלות על קיר גבס.

 

תלייה על קיר גבס

תלייה על קיר גבס - מה חשוב לדעת?

על מנת לבצע תלייה על קיר גבס, יש להיערך מראש לכמה דברים חשובים על מנת שהתלייה תהיה נכונה ובטיחותית. אלו הדברים החשובים ביותר:

  1. באמצעות דיבלים - יש כל מיני סוגי דיבלים המתאימים לתלייה של אביזרים על קיר גבס. לכל דיבל יש את המשקל המקסימלי שהוא יוכל לשאת. לכן, מומלץ לבדוק בטמבוריה כאשר אתם קונים את הדיבלים מה המשקל שהדיבל יכול לשאת ובנוסף לוודא שזה דיבלים שמתאים לקיר גבס.
     
  2. באמצעות ניצבים - בכל קיר גבס יש ניצבים (עמודי מתכת). ניתן לתלות אביזרים כבדים על הניצבים מבלי לחשוש שהן יקרסו. כל שעליכם לעשות זאת למצוא את המיקום של הניצבים (תוכלו לעשות זאת באמצעות מגנט או באמצעות האפליקציה שנקראת Metal detector) ולהתקין עליהם. תלייה על הניצבים הם הפתרון הטוב והיעיל ביותר.

 

>> אולי יעניין אתכם גם תליית טלויזיה על קיר גבס

>> תליית מאוורר על תקרת גבס.

מחפשים הנדימן לתלייה על קיר גבס? השוו וחסכו!

בפורטל הנדימן פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לתלייה על קיר גבס מכמה הנדימנים שונים באזור מגוריכם, להשוות ולחסוך בקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תליית מדף על קיר גבס - איך זה מתבצע?

על מנת לבצע תליית מדף על קיר גבס תצטרכו את מקדחה ודיבלים מותאמים לקיר גבס. כך מתבצעת התלייה:

  • סימון החורים שבהם אתם עומדים לקדוח
  • בדיקה עם פלס שסימנתם ישר
  • קדיחה של החורים
  • הכנסת הדיבלים לקיר גבס (לוודא שהדיבלים מותאמים לקיר גבס ולבדוק מה המשקל שהדיבלים יכולים לשאת)
  • תליית המדף

איך תולים על קיר גבס?

על מנת לתלות על קיר גבס יש צורך לדיבלים מותאמים או לתלות על גבי הניצבים שנמצאים בתוך הקיר גבס. כמו שכבר ציינו בפסקה הקודמת, במידה ואתם תולים על קיר גבס באמצעות הדיבלים חפצים כבדים, יש לוודא שהדיבלים מותאמים לשאת את המשקל הדרוש.