מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

תליית וילונות

עברתם לבית חדש והגיע העת לתלות בו וילונות? רכשתם וילון חדש לאחד החדרים ואתם זקוקים לעזרה בהתקנה? בצעו השוואת מחירים בין מתקיני וילונות והזמינו שירות דרכנו. כמו כן תוכלו למצוא בעמוד זה טיפים ומידע חיוני לביצוע העבודה בעצמכם.

שירות תליית וילונות במחירים מעולים

אין ספק, תליית וילונות יכולה להתגלות לעיתים כעבודה מייגעת ומורכבת למדי, הרבה יותר ממה שנדמה לנו. בנוסף, רבים מאיתנו שוקלים לחסוך את עלות העבודה ולבצע אותה באופן עצמאי, מה שבמקרים רבים מסתיים באכזבה גדולה, כאשר עומדים ומסתכלים על הוילון העקום שתלינו. 

 

פורטל הנדימן פלוס הוא הפורטל הגדול בישראל בתחום. אנו מספקים מגוון רחב של עבודות שונות, לרבות תליית אביזרים בבית, ביניהם כמובן תליית וילונות מכל סוג. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקיני וילונות ומהנדימנים באזור המגורים שלכם. כך למעשה תוכלו להשוות בין הצעה להצעה, לבחור את ההצעה הטובה ביותר ולחסוך בעלויות בצורה משעותית.

 

חיבור וילון לקיר

מחיר תליית וילונות: כמה זה עולה?

רגע לפני שאתם מזמינים שירותי תליית וילונות, כדאי שתכירו את טווח המחירים של העבודה. בדרך כלל עלות תליית וילון נעה בין 300 ש"ח ל-400 ש"ח. העלות מתייחסת להתקנת וילון על קיר, באמצעות מוט. לעומת זאת המחיר של תליית וילון מהתקרה עשוי להיות גבוה יותר (תוספת של 100 - 200 ש"ח פר וילון) וזאת מאחר וההתקנה מורכבת יותר.

 

עלות תליית וילון על קיר

עלות תליית וילון על קיר: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

תליית וילונות מכל סוג ודגם

להלן רשימה של סוגי הוילונות שתוכלו להזמין בעבורם שירותי תלייה על ידי הנדימן מקצועי:

 • תליית וילון מוט: הוילון הנפוץ והמוכר ביותר, מכונה גם וילון השחלה. מדובר בוילון בד אשר תלייתו נעשית על גבי מוט. בחלקו העליון של הוילון ישנה מכפלת בבד שאליה משחילים את המוט עצמו.
   
 • תליית וילון ונציאני: זהו למעשה וילון הבנוי משלבים אשר עשויים בדרך כלל מעץ או אלומיניום. מדובר בוילונות קלי משקל ונפוצים מאוד במשרדים. התקנת וילון ונציאני היא יחסית פשוטה ומתבצעת על ידי התקנת תופסנים מיוחדים מעל החלון, משני צידיו.
   
 • תליית וילון גלילה: יכולים להגיע גם בגרסה ידנית וגם בגרסה חשמלית, כאשר ניתן לבצע תליית וילון על מסילה ייעודית. בגרסה הידנית ישנה שרשרת בצד הוילון (סוג של חוט) וברגע המשיכה הוילון נגלל כלפי מעלה. לוילון גלילה יש מספר דגמים כמו למשל וילון גלילה זברה, רשת או האפלה. הוילון עצמו עשוי בדרך כלל ממסך בד.

חיבור וילונות

תולים וילון בעצמכם? רשימת ציוד

 • מטר מדידה
 • וילון (חיוני)
 • מקדחה
 • פלס (יש אפליקציה בטלפון)
 • עיפרון לסימון

איך תולים וילון?

קושי: בינוני הערכת זמן: 20 דקות הערכת מחיר: 100 ש"ח
 • הערכת המחיר לרכישה וילון פשוט בלבד.

אם אתם לא רוצים להזמין הנדימן ואתם מרגישים שאתם יכולים לעשות את זה בעצמכם הנה סדר הפעולות שתצטרכו לעשות:

 1. ביצוע מדידות מקדימות: מדדו את אורכו של החלון והוסיפו 20 סנטימטר לאורך שהתקבל - זהו אורכו של מוט הוילון (הקרניז) שעליכם לרכוש.
   
 2. קדיחה וחיבור המחברים: המחברים לרוב יגיעו עם הקרניז או עם הוילון עצמו. נדרש לקדוח אותם אל הקיר. וודאו שביצעתם סימון מקדים ובדקתם עם פלס שהזווית בין שתי הנקודות ישרה.
   
 3. חיבור הקרניז אל המחברים: לאחר שחיברנו את ווי התלייה אל הקיר, הגיע העת לחבר את המוט עצמו. יש מוטות שניתן להניח על שני המחברים וישנם וילונות שבהם החיבור של המוט אל המחבר מתבצע על ידי מנגנון מיוחד שמתחבר בקליק.
   
 4. תליית הוילון על המוט: במידה ומדובר בוילון השחלה, כל שנותר לכם לעשות הוא להשחיל אל תוך המכפלת בחלקו העליון את המוט. במקרים מסוימים עדיף לבצע את השלב הזה לפני שלב מספר שלוש ורק לאחר מכן לתלות את המוט עם הוילון על המחברים.

תליית וילון חדש

איך בוחרים מתקין וילונות?

יש מספר שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מתקין וילונות לביצוע העבודה. הדבר הראשון הוא הוותק והניסיון. וודאו כמה זמן עוסק המתקין או ההנדימן בתחום והאם יש לו ניסיון קודם, ספציפית עם סוג הוילון שברצונכם להתקין.

 

בנוסף, כדאי לחפש המלצות על השירות ולבדוק האם יש חוות דעת חיוביות על המתקין, חפשו המלצות גם באתר האינטרנט שלו וגם באתרים נוספים וברשתות החברתיות.

 

לבסוף כדאי לבדוק מתי מתקין הוילונות פנוי להגיע אליכם ולבצע את התקנת הוילון ומה המחיר שהוא מבקש על העבודה. מומלץ לבחון לפחות עד שלוש הצעות שונות לפני ההחלטה הסופית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

התקנת וילונות בכל אזורי הבית

דרכנו, תוכלו להזמין מתקין וילונות בעבור תליית וילון בסלון וגם בחדרים נוספים בבית. בנוסף, חשוב לדעת שאנו מספקים שירות גם בעבור תליית וילונות במטבח, באמבטיה ואפילו בחדר הממד. בדרך כלל סוגי הוילונות הנפוצים ביותר בחדרי ממד הם וילון רומי או וילון הסטה (הוילון הרגיל עם המוט) אך ניתן גם להתקין בחדר זה וילון דואט הממוקם בתוך המסגרת של חלון הממ"ד. ישנם שירותים נוספים שניתן להזמין במקביל לכך, כמו תליית טלויזיה, הרכבת ארון ואפילו תליית תמונה על קיר גבס.

 

תליית וילונות

תליית וילונות ללא קדיחה - האם זה אפשרי?

זה אפשרי אך לא כל כך נפוץ. קיימת האפשרות לרכוש ווים המתחברים לקיר באמצעות הדבקה. נדגיש כי תליית וילונות ללא קדיחה אינה שיטה מומלצת והיא גם לא כל כך מתאימה כאשר מתקינים וילונות גדולים וכבדים. לרוב משתמשים בתליית וילון עם מדבקות כאשר מדובר בוילון קטן לחלון במטבח או לחלון בחדר השירותים למשל.

טיפים לתליית וילונות שכדאי להכיר

נתחיל מהטיפ החשוב ביותר לתליית וילונות והוא - מדידה מדויקת. אם החלטתם לתלות את הוילון בעצמכם, וודאו שאתם משתמשים בפלס, מסמנים את חורי הקידוח כמו שצריך ובאופן סימטרי ולא מחפפים. אם אתם מסתבכים, כדאי להזמין מתקין וילונות או הנדימן מקצועי בעל כלי העבודה המתאימים והניסיון המקצועי הדרוש. נקו את הקיר משאר האביזרים המצויים עליו לפני תחילת פעולת התלייה וזה כולל תמונות, ציורים או כל דבר אחר שעשוי להפריע. 

 

התקנת וילון

תליית וילונות מהתקרה

בחלק מדגמי הוילונות, כמו למשל וילון זברה, קיימת האפשרות לבצע חיבור של המחברים אל התקרה ולא אל הקיר. תליית וילונות מהתקרה נועדה לאפשר תלייה של וילון במקרים בהם ישנם אביזרים על הקיר אשר מפריעים לנו, כמו למשל ארגז של תריס, ניתן להזמין דרך הנדימן פלוס שירות תליית וילון מהתקרה במהירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

שאלות נפוצות על תליית וילונות

שנייה לפני שאתם מזמינים שירותי התקנה, הנה מספר שאלות שנשאלנו על ידי גולשי האתר בנושא תליית וילון ועשויות להיות רלוונטיות גם עבורכם:

האם ניתן לבצע תליית וילון על קיר גבס?

ניתן להשתמש בדיבל חץ עבור תליית וילונות על קיר גבס. מומלץ לתלות וילון במשקל של עד 20 ק"ג ולא מעבר לכך.


האם אפשר להתקין וילון על גבי מסילה?

פרט לתלייה על מוט, ניתן גם לבצע תליית וילון על מסילה מיוחדת אשר מתחברת את התקרה או הקיר. את הוילון מחברים אל המסילה על ידי נעיצה של סיכות בתוך חורי פלסטיק קטנים שנמצאים על המסילה עצמה.


כמה זמן לוקח לתלות וילון סטנדרטי?

בין שעה לשעתיים, תלוי בסוג הוילון ובגודל שלו, כמו גם במקצועיות המתקין.


רכשתי וילון מאיקאה, האם תוכלו לסייע לי בהתקנתו?

בהחלט. תוכלו להזמין דרכנו הנדימן לצורך תליית וילון איקאה, ללא קשר לסוג או הדגם שבו בחרתם או המיקום שלו בבית.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה