מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת וילון גלילה

איך מתקינים וילון גלילה? כמה עולה שירות שכזה ומה חשוב לזכור לפני ההרכבה והתלייה? הנה מדריך מקיף על תליית וילונות גלילה ידניים וחשמליים, שאסור לכם לפספס.

התקנת וילון גלילה ע"י הנדימן מקצועי

כאשר רוכשים וילון גלילה חדש, וזה כלל לא משנה אם מדובר בוילון ידני או חשמלי, אנו מקבלים ביחד עם הוילון את אביזרי ההתקנה השונים. למרות שעבודה של תליית וילונות עשויה להצטייר כפשוטה ומהירה, היא חייבת להתבצע בצורה מדויקת להפליא ובעזרת הציוד המתאים ולכן ברוב המקרים ניעזר בשירותיו של הנדימן אשר מתמחה בעבודות קטנות בבית, כולל תליית אביזרים שונים על הקירות, לרבות וילונות.

 

פורטל הנדימן פלוס, מאפשר לכם להשוות מחירים בצורה קלה ונוחה, בין מספר בעלי מקצוע אשר מספקים שירותי התקנת וילון גלילה מכל דגם, גודל וסוג. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה כאן באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם מידע והצעות מחיר מצוינות.

 

התקנת וילון גלילה

כמה עולה להתקין וילון גלילה?

ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על המחיר שתשלמו בעבור התקנת וילון גלילה, בפסקה הבאה נתייחס לגורמים הללו בהרחבה. בדרך כלל התקנת וילון גלילה ידני לחלון בגודל סטנדרטי, תעלה בין 200 ל-300 ש"ח. במקרים מרוכבים יותר המחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים. נדגיש כי מדובר בעלות ההתקנה בלבד, ללא רכישה של הוילון.

 

מחיר ממוצע להתקנת וילון גלילה

מחיר ממוצע להתקנת וילון גלילה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך מתקינים וילון גלילה?

בין אם אתם מתכננים לתלות את וילון הגלילה בעצמכם ובין אם תבחרו להיעזר בשירות חיצוני של הנדימן, כדאי שתכירו את השלבים השונים בתהליך ההתקנה. אז איך מתקינים וילון גלילה? עקבו אחרי ההנחיות הבאות:

 1. פותחים את הקופסה ומסדרים את כל החלקים לפי הסוגים השונים.
   
 2. מודדים את המרחקים ומסמנים נקודות לקידוח, מומלץ להיעזר בפלס בשביל לשמור על קו ישר.
   
 3. קודחים שני חורים במקומות שסומנו ומכניסים דיבלים.
   
 4. מבריגים את התופסנים של הוילון אל החורים בקיר או בתקרה באמצעות מברגה.
   
 5. מחברים את הוילון עצמו אל התופסנים, לרוב לא נזדקק לחיבור עם ברגים אלא יהיה מדובר במנגנון פשוט אשר מתיישב על התופסנים ומתחבר אליהם בקליק.

מה משפיע על מחיר הרכבת וילון גלילה?

 • סוג ההתקנה: ייתכנו שינויים במחיר של הרכבת וילון גלילה על הקיר לבין התקנה שמתבצעת מהתקרה.
   
 • ידני או חשמלי: התקנת וילונות גלילה חשמליים תהיה יקרה יותר מהתקנה של וילון ידני.
   
 • גודל הוילון: נדגיש שלעיתים ניתן לקבל מחיר זהה עבור התקנה של וילון גלילה קטן, בינוני וגדול אך קיימים גם מצבים בהם התקנת וילון גלילה גדול תהיה מסובכת יותר ותיאלץ את ההנדימן להביא איתו עובד נוסף.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

התקנת וילון זברה מכל סוג ודגם

אחד מהשירותים הנפוצים ביותר בהקשר של התקנת וילונות הוא התקנת וילון גלילה זברה. וילונות אלו הם למעשה וילונות אשר מיוצרים מבד, כאשר בשכבה אחת יש בד שקוף ובשכבה השניה בד אטום. כאשר מושכים את החוט, וילון הזברה מאפשר לנו שליטה מיטבית בכמות האור אשר נכנסת אל החדר.

 

הרכבת וילון זברה יכולה להתבצע על גבי הקיר אך גם מהתקרה. בשלב הראשון יש לקדוח חורים בגובה הרצוי על הקיר או התקרה. בשלב הבא, נדרש לחבר שני קליפסים מיוחדים (אל החורים שקדחנו) כאשר הקליפסים מגיעים בדרך כלל עם הוילון עצמו.

 

לאחר מכן, מצמידים את מסילת הוילון אל הקליפסים ולוחצים עד שהמסילה נתפסת בהם. שימו לב, לפני התקנת וילון זברה, הקפידו למדוד את הקיר ולסמן עם עיפרון את נקודות הקידוח, תוך שימוש בפלס.

 

התקנת וילון זברה

שאלות נפוצות על הרכבת וילון גלילה

באיזה כלי עבודה נשתמש לצורך תליית וילון גלילה?

כלי העבודה המרכזיים לצורך ההתקנה הם פלס, מקדחה ומברגה.


האם ניתן לבצע הרכבת וילון גלילה לבד?

זה אפשרי אך מומלץ להיעזר בגורם מקצועי אשר יתלה את הוילון בצורה ישרה ולא עקומה ויבצע את החיבורים כמו שצריך, כך שהוילון לא יפול בעת השימוש בו.


כמה זמן לוקחת התקנת וילונות גלילה?

כאשר מדובר בהנדימן מקצועי ומנוסה, התקנה של וילון גלילה ידני לחלון בגודל סטנדרטי, לוקחת בסביבות השעה לכל היותר.


האם ניתן להיעזר בכם להתקנה של כל סוגי וילונות הגלילה?

בהחלט. אנו מספקים שירות עבור התקנת וילון גלילה זברה וגם וילונות גלילה מסוג רשתות והאפלה.