מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

תליית טלויזיה

תליית טלויזיה במחיר זול על ידי הנדימן מקצועי, גלו מהו המחיר, באיזה גובה תולים ומהם פתרונות ואפשרויות התלייה שונים.

מהו מחיר תליית טלוויזיה?

התקנת טלויזיה על גבי קיר תעלה במרבית המקרים בין 250 ל-300 ש"ח, כאשר מדובר על התקנה פשוטה על גבי קיר או זרוע. דברים מורכבים יותר כמובן ייקרו את המחיר כמו תלייה מהרצפה עם עמוד וכדומה.

מחיר ממוצע לתליית טלויזיה

מחיר ממוצע לתליית טלויזיה: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

גובה תליית טלויזיה על פי גודל (אינץ')

מיקום הטלויזיה, גודלה וגובה הדיירים בבית הם אלו שקובעים את גובה תליית מסך הטלוויזיה בביתכם. איך בודקים זאת? שבו על הספה והסתכלו על המסך, כעת צריך לחלק אותו ל-3 התחלה, גובה עיניים ושליש עליון. כעת כאשר אתם מביטים על הטלויזיה, אתם צריכים שקו העניים שלכם צריך לראות באופן ישיר את תחילתו של השליש העליון (זה מעל קו העניים הישיר שלכם). הנה תמונה להמחשה:
 

חישוב מרחק מהטלויזיה

וכמובן, ישנם גם ממוצעים כתובים וערוכים, זהו גובה תליית טלוויזיה לפי גודלה מהרצפה:

 גודל הטלויזיה  מרחק מהמסך  גובה מהרצפה  מיקום בבית
גובה תליית טלויזיה 55' אינץ 1.7 מטר 80 ס"מ בסלון הבית
גובה תליית טלויזיה 65' אינץ 2.0 מטר 85 ס"מ בסלון הבית
גובה תליית טלויזיה 75' אינץ 2.3 מטר 90 ס"מ בסלון הבית
גובה תליית טלוויזיה 50' אינץ - 130 ס"מ בחדר השינה

תליית טלויזיה על קיר מכל סוג - מה צריך לדעת?

מתכננים לתלות טלויזיה על קיר? הנה מה שצריך לדעת לפי סוג הקיר:

 • תליית טלוויזיה קיר גבס: קירות גבס חלשים ודקים וכאשר תולים על גביהם טלויזיה צריך לעשות שימוש בדיבלים מתאימים ולעיתים גם לעשות חיזוק מתוך קיר הגבס על מנת לתמוך במשקל כבד יותר. מומלץ לתכנן מראש ולהכניס עוד ניצבים באזור על מנת לתמוך במשקל כבד.
   
 • תליית טלויזיה בממד: הבעיה היא בקידוח בממ"ד הוא קשה יותר וצריך להשתמש במקדח מתאים. מבחינת חוזק הקיר אין כל שאלה, אך התלייה קשה יותר ואם הנכם מזמינים הנדימן לצורך התלייה המחיר יהיה גבוה יותר.
   
 • תליית טלויזיה על עמוד: ישנם 2 אופציות לעמוד, הראשונה היא עמוד שמחברים אותו לרצפה והשניה היא תלייה על גבי עמוד תומך.
   
 • תליית טלויזיה על קיר בלוקים: קיר בלוקים הוא חזק והשימוש בדיבלים בסדר גמור, למעשה זה חלק מהסטנדרט של הקירות המוביל בישראל. חשוב רק לוודא בעת הקידוח שלא קודחים על תשתית חשמל או מים.
   
 • תליית טלויזיה על קיר עץ: לא רבים קירות העץ, אך אם מבצעים תלייה של טלוויזיה על קיר עץ - צריך לוודא שאכן אפשרי לשאת משקל של טלויזיה ולעשות שימוש בברגים ובדבילים המתאימים.
   
 • תליית טלוויזיה קיר בטון: קיר בטון זה מעולה, עשו שימוש בדיבלים ובברגים המתאימים.
   

התקנת טלויזיה

השוואת מחירים לתליית טלויזיה

מעוניינים בשירות תליית טלויזיה על ידי הנדימן? מעולה! דרך פורטל הנדימן פלוס ניתן לבצע השוואת מחירים במהירות ובפשטות, כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס הבא או לחייג אלינו ואנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות במהירות. בחינם וללא התחייבות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תליית טלוויזיה בחדרים ומקומות שונים

למה לשים לב בעת תלייה של טלויזיה בחדרים ובמקומות השונים ברחבי הבית שלנו? אלו הדגשים של הנדימן פלוס:

 • תליית טלויזיה בממד: מרבית האנשים מסבים את חדר הממ"ד לחדר משחקים או חדר שינה נוסף. הדבר היחידי שכדאי לשים לב אליו בעת שימוש בטלוויזיה בממ"ד הוא שבמצב ביטחוני שיש לעשות שימוש בבמ"ד שלא יהיה הפרעה כלשהי כמו חוט שאינו מאפשר לסגור את הדלת או חסימה של נתיב הכניסה.
   
 • תליית טלוויזיה בחדר שינה: בחדר השינה יהיה נוח לבצע התקנת זרוע לטלויזיה כאשר אנו צופים בשכיבה והראש מסתכל מעלה ולכן התלייה צריכה להיות בגובה כאשר ניתן לתת זווית כלפי מטה לכיון המיטה. כמו כן אפשר לתלות טלויזיה מהתקרה של חדר השינה וזהו פתרון שמשתמשים בו לא מעט.
   
 • תליית טלויזיה במרפסת: הדגשים החשובים בשימוש בטלויזיה בחוץ ובמרפסת היא מפגעי מזג האוויר, צריך לוודא שאין שמש ישירה על המסך ושגשם לא יפגע בה.
   
 • תליית טלוויזיה בסלון: נדירים הבתים שאין בהם טלויזיה בסלון. הדגש שלנו הוא לוודא הסתרת כבלים ותלייה על פי הגבהים המומלצים כפי שכתבנו בפסקאות הקודמות.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה