מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

תליית מדפים

מחפשים הנדימן לצורך תליית מדפים? בין אם זה על קיר גבס, עץ או בלוקים. בעזרת הנדימן פלוס תוכלו לערוך השוואת מחירים לצורך התקנת מדף מכל סוג.

השוואת מחירים לתליית מדפים

אתר הנדימן פלוס מאפשר לכם לערוך במהירות, ללא התחייבות ובחינם לגמריי השוואת מחירים בין הנדימנים שונים מאזורכם לצורך התקנת מדפים. אז מה לעשות? השאירו פרטים באתר או צרו קשר בשיחה טלפונית, אנו נדאג להשלים עימכם את הפרטים הנחוצים ולהעבירם. לאחר מכן, תקבלו עד שלוש פניות והצעות מחיר ותוכלו לערוך השוואה ובחירה של ההנדימן המתאים לכם.
 

התקנת מדף

מהו המחיר לתליית מדף?

המחיר לתליית מדף בודד נע בין 50 - 100 ש"ח. אבל, מחיר ביקור הנדימן נע בין 200 - 250 ש"ח ולכן זה יהיה המחיר המינמלי שהוא יגבה בעבור הביקור. אם מדובר על התקנה של מספר מדפים, יהיה אפשר להתייחס את מחיר תליית המדף שציינו בהתחלה.
 

מחיר תליית מדף* בממוצע

מחיר תליית מדף* בממוצע: 75 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

תליית מדפים על קיר גבס - כל הדגשים:

בין אם אתם מתכננים לתלות לבדכם מדף על קיר גבס או בין אם הנדימן עושה את העבודה בשבילכם, אלו ארבעת הדגשים שצריך לשים לב אליהם:

 1. קידוח במקום הנכון: בקיר גבס לרוב עוברים חוטי חשמל, לכן קידוח צריך להיעשות לאחר בדיקה באמצעות מכשור מתאים. לא תמיד יש את המכשור ולכן צריך לדעת מראש - לא קודחים מעל מפסק חשמל או שקע וגם לא מתחת, בדרך כלל שם יעבור חוט. טיפ נוסף, הוא קידוח בניצב שזה למעשה הברזל שנמצא מאחורי קיר הגבס, קידוח בו ייתן לנו יציבות למדף.
   
 2. שימוש בדיבל מתאים: קירות הגבס בשונה מקירות הבטון או הבלוקים דקים מאוד ודיבל רגיל אינו אפקטיבי במצב כזה. לכן, צריך להשתמש בדיבל גבס, זהו דיבל אשר מותאם לקירות גבס ועובד בצורה שונה מהדיבל הסטנדרטי.
   
 3. פילוס המדף: לפני החיזוקים האחורנים של הברגים אל הדיבלים, השתמשו בפלס על מנת לראות האם המדף ישר, לעיתים חיזוק או שחרור מעט של הברגים יכול לסייע ביישור המדף. כמו כן, אל תתייבשו לבקש מההנדימן בביתכם לעבוד עם פלס ולקבל תוצאה מושלמת.
   
 4. תיאום ציפיות: לא שלכם מול ההנדימן, אלא שלכם מול המדף, אתם צריכים לדעת מראש מה המדף מסוגל לשאת ולהבין שזהו מדף שתלוי על קיר גבס ואינו יכול לשאת משקל כבד כמו מדף אשר מותקן על קיר רגיל.

סרטון של תליית מדף על קיר גבס ע"י הנדימן

לפני הסרטון ההנדימן קדח בקיר הגבס, הלביש את הדיבלים המתאימים ובדק שהכל ישר. בנוסף הוא הבריג את הברגים לתוך המדך ואז נותר רק לשים את הברגים על הדיבלים ולהשתמש במדף היפה שלכם.

 

כיצד תולים מדף בממ"ד?

השוני המרכזי בין התקנת מדף על קיר רגיל לעומת תליית מדף בממ"ד הוא סוג הקיר וסוג הקידוח שיש לעשות, כאשר השימוש בדיבלים וכל השאר יהיה זהה. אז מה צריך לדעת על הקידוח בקיר הממ"ד? הרבה יותר קשה לקדוח בקיר כזה ויש להשתמש במקדח מסוג וידה ובעת הקידוח במצב "פטישון וקידוח" שזה למעשה קידוח ודפיקות תוך כדי בקיר על מנת לעבור את שכבות הבטון הקשות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

סוגי התקנות ומדפים שונים

מעבר לנושאים שהרחבנו מעלה, הנה כמה נושאים נוספים שעשוים לעניין אותכם:

 • תליית מדף זכוכית: הדגש המרכזי בעת התקנה של מדף זכוכית היא בדיקה שאין "לחץ" עודף על המדף. גם מבחינת חיזוק שלו אל הקיר וגם מבחינת הנחת חפצים. הסיבה לכך היא שלחץ עשוי לגרום לפיצוץ הזכוכית.
   
 • תליית מדף מתקפל: בעת התקנה של מדף מתקפל רצוי לוודא שאכן יכול לבצע קיפול מלא והותקן לצד הנכון. רבים מתקינים ושוכחים לוודא אם הוא יכול לתפקד בסגירה ובפתיחה ללא מפריע.
   
 • מדף נסתר צף: מדובר על שיטת התקנה שונה מהמדף הרגיל, הרחבנו בעמוד תליית מדף צף על כל מה שצריך לדעת, החל ממחיר ועד לדגשים.
   
 • תליית מדף על קיר עץ: בקירות עץ צריך לדעת להשתמש בברגים המתאימים ולוודא אפשרות של החדרת דיבלים, אם אין אפשרות צריך להתקין מדף בצורה יציבה וכמה שיותר עמידה. אבל רצוי לא להעמיס עליו משקל כבד.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה