מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית מדף צף

מחפשים הנדימן שיודע לבצע הרכבת מדף צף (נסתר / מרחף) בכדומה? בעזרת הנדימן פלוס תמצאו וגם תוכלו לבצע השוואת מחירים לצורך תליית מדף צף בשיטה של תליה נסתרת.

השוואת מחירים לצורך התקנת מדף צף

קיים הבדל בין התקנה פשוטה של מדף רגיל ובין התקנת מדף צף, צריך מעט יותר ידע וניסיון, אך כל הנדימן ידע כיצד לעשות זאת בצורה נכונה. אז אתם צריכים מישהו לצורך תליית מדף צף, מרחף או נסתר? דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש פניות במהירות לצורך השוואת מחירים. בחינם וללא התחייבות! אז נסו את הפורטל שלנו כבר עכשיו.
 

התקנת מדף נסתר

כמה עולה תליית מדף נסתר / מרחף?

מחיר תליית מדף נסתר יקר יותר מאשר תליית מדף רגיל, בגלל מורכבות התקנתו. המחיר בעבור תליי מדף נסתר נע בין 100 - 150 ש"ח פר מדף.


מחיר ממוצע להתקנת מדף צף

מחיר ממוצע להתקנת מדף צף: 125 ₪

טווח מחיר גבוה 150 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪


 

 • דעו כי מינימום ביקור של הנדימן נע בין 200 - 250 ש"ח, כך שהזמנה לצורך התקנת מדף בודד אינה משתלמת והמחיר שיגבה יהיה מחיר הביקור.
   
 • למידע נוסף, תוכלו לראות מחירי הנדימן ועבודתיו השונות.

איך תולים מדף צף ולמה לשים לב?

קבלו כמה טיפים ודגשים - איך לתלות מדף צף ומה בדיוק חשוב לוודא:

 • התקנת מדף צף נעשה כאשר קודם כל מתקינים את התושבת אל הקיר ולאחר מכן מחברים את המדף לתוכו, ישנם המון סוגים ודגמים של מדפים מרחפים, צפים ונסתרים ולכן הוראות התקנה מדוייקות לא ניתן להסביר. אבל טיפים אפשר.
   
 • לפני שמקבעים, בדקו שהבנתם כיצד המדף מורכב - אז בשלב הראשון צריך לוודא שאכן אתם יודעים ומבינים כיצד להרכיב אותו. אם זה גדול עליכם, פשוט הזמינו הנדימן מומלץ לביצוע העבודה.
   
 • הנדימן הגיע? נהדר - בדקו את הפרמטרים הבאים עימו: האם המדף ישר? כמה משקל הוא יכול להכיל ומהו שימוש סביר בו? והרצוי לבדוק שבעל המקצוע עבד בצורה נכונה עם דיבלים מתאימים לפי סוג הקיר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תליית מדף צף על קיר גבס - במה זה שונה?

השוני בין תליית מדף מרחף (צף) על גבי קיר גבס מאשר קיר עץ, בלוקים או בטון מתחלק ל-2 דברים למעשה. ראשית צריך לדעת שהמשקל שקיר הגבס יכול לשאת מול קיר הבטון הוא שונה והיציבות של המדף נמוכה יותר במרבית המקרים. דבר שני הוא השימוש בדיבלים שמכניסים אל קיר הגבס. כאשר צריך להשתמש בדיבל תואם לקירות גבס ולא דיבל רגיל (בגלל עובי הקיר).