מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית מראה

מראה, מראה שעל הקיר - מי ההנדימן הכי טוב בעיר? בעמוד תוכלו לראות כמה עולה תלייה של מראה על ידי הנדימן מקצועי או שתוכלו לנסות לתלות את המראה בעצמכם כולל מראה ללא מסגרת, תליית מראה על קרמיקה, על קיר רגיל וכן גם תליית מראה על קיר גבס ועוד.

תליית מראה בזול ע"י הנדימן מקצועי

בשביל לתלות מראה במחיר זול בעזרת הנדימן מקצועי חשוב קודם כל להבין שהמחיר של תליית מראה הוא לא קבוע והוא ישתנה בין הנדימן אחד לאחר. בגלל זה אנחנו מציעים לכם ליצור קשר עם מספר הנדימנים כדי שתוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים.

 

תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לשלוח לכם פרטים של 3 הנדימנים בעיר שלכם שיוכלו להגיע במהירות ולתלות את המראה שלכם. ככה תוכלו לבחור את ההנדימן שנותן לכם את המחיר הטוב ביותר ונראה לכם שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

 

מראה תלויה

מה המחיר של תליית מראה?

אז אמנם המחיר של תליית מראה הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם למחיר של כל הנדימן, אבל בהחלט נוכל לתת לכם טווח של מחירים שיתן לכם מושג כמה אמורה לעלות לכם תליית המראה. לרוב המחיר יהיה בין 250 - 350 ש"ח לתליית המראה לא כולל המחיר של המראה עצמה.

 

מחיר ממוצע לתליית מראה

מחיר ממוצע לתליית מראה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איך תולים מראה?

אם אתם לא חושבים שאתם רוצים להזמין הנדימן מקצועי ואתם מעדיפים לנסות לעשות בעצמכם הכנו לכם מדריך קצר לגבי איך תולים מראה עם מסגרת והחוט שקשור אליה:

 1. כשאתם רוצים לתלות מראה על הקיר צריך קודם כל להבין איפה לקדוח. בשביל זה מתחו את החוט שמאחורי המראה לכיוון החלק העליון של המראה ומדדו את המרחק ביניהם. מהמרחק הזה הורידו בערך חצי ס"מ (בהתאם לגודל המראה). זכרו את המספר הסופי.
   
 2. שימו את המראה איפה שאתם רוצים לתלות אותה וסמנו על הקיר את מרכז החלק העליון של המראה.
   
 3. קחו את המספר הסופי שזכרתם בסעיף הראשון וסמנו מתחת לסימון הקיים שלכם. פה אתם תקדחו.
   
 4. בחרו את הדיבל המתאים לגודל המראה שלכם. אם אתם לא בטוחים איזה גודל דיבל מתאים לגודל ומשקל המראה שלכם תוכלו להתייעץ עם טמבורייה קרובה אליכם. זאת כמובן בהנחה שמראה לא הגיעה אליכם עם האביזרים המתאימים.
   
 5. קדחו בנקודה בה אתם צריכים לקדוח, שימו את הדיבל המתאים והבריגו את הבורג, אך לא עד הסוף - השאירו מקום לחוט להיתלה לאחר מכן.
   
 6. הביטו במראה ותראו שהחולצה ממש לא מתאימה למכנסיים, אבל אל תדאגו זה לא יקרה יותר. wink

איך לתלות מראה ללא מסגרת

בשביל לתלות מראה ללא מסגרת צריך לקדוח בקיר לתלות את התופסנים. במידה ואתם רוצים לתלות מראה ללא מסגרת מרחו דבק סופר 7 והצמידו את המראה. חשוב לדעת שדבק סופר 7 הוא מאוד חזק והוא מתייבש מהר כך שלאחר הורדת המראה תצטרכו לגרד אותו מהקרמיקה, ולכן עדיף לתלות מראה ללא מסגרת עם תופסנים במידה וניתן.

 

מראה ללא מסגרת

מה תצטרכו לדעת לפני תליית מראה על קרמיקה

במידה ואתם ויש צורך של תליית מראה בחדר האמבטיה אז חשוב להבין האם רוצים לתלות את המראה על קרמיקה והאם יש צורך בקידוח או שניתן לעשות את תליית המראה ללא קידוח. בשביל תליית מראה על קרמיקה ללא קידוח תצטרכו להצטייד בדבק סופר 7 או בדבק בשם "הייטק".

 

מבחינת גובה המראה חשוב להבין מה השימושים שלכם. לרוב גובה תליית מראה באמבטיה יהיה בערך מטר ו- 30 ס"מ כך שיהיה אפשר לראות בנוחות את הראש והצאוור.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תליית מראה על קיר גבס - האם זה אפשרי?

תליית מראה על קיר גבס היא אפשרית, אך צריך לעשות אותה נכון כדי לוודא שהמראה לא תיפול ותישבר. במידה ועדיין לא בניתם את קיר הגבס תוכלו להכין קונסטרוציה מעץ שתחזק את המראה שעתידה לבוא. ככה גם תוכלו לתלות מראה כבדה יותר על קיר הגבס שלכם.

 

במידה וקיר הגבס שלכם כבר קיים אל תדאגו זה עדיין אפשרי. תוכלו לקחת דבק 7 (מהפסקה הקודמת) ולהדביק את המראה. שימו לב למרוח על כל שטח גב המראה ושימו קרשים מתחת למראה שיחזיקו אותה ל- 24 שעות על מנת לתת לדבק להתייבש.

שאלות לגבי תליית מראה

שואלים אותנו הרבה שאלות לגבי תליית מראה. הנה הנפוצות ביותר שלא ענינו עליהם במהלך העמוד:

האם בעת קניית מראה מגיעים כל האביזרים הדרושים לתלייה?

לרוב בעת קניית מראה כן תקבלו את האביזרים הדרושים כמו זוויות, ווים, מסמר, בורג, פרזול, קליפסים או דברים אחרים בהתאם לסוג המראה שלכם. במידה ולא קיבלתם תוכלו כנראה לקנות אותם בטבוריה.


האם דרככם אוכל לתלות את כל סוגי המראות?

בהחלט. דרכנו תוכלו לתלות את כל סוגי המראות: מרחפת, עגולה, צפה, גדולה, כבדה ועוד.


באיזה גובה מומלץ לתלות את המראה?

גובה תליית מראה תלוי בשימוש שלה. אם הצורך הוא בשביל לראות את הפנים שלכם לרוב מראה מגובה 1.30 מ' אמור להספיק. עם זאת אם תרצו לראות את כל הלבוש שלכם, כולל הנעליים, כדאי לתלות מראה קצת מעל הרצפה.


קניתי מראה מאיקאה. תוכלו לעזור לי לתלות אותה?

אם תרצו תוכלו להזמין דרכנו הנדימן לצורך תליית מראה מאיקאה.