מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית נדנדה

תליית נדנדה המדריך המלא - איך תולים, מאיזה חומר והאם מומלץ לתלות לבד. המשיכו לקרוא כדי להבין איך לתלות לבד את הנדנדה ואם תרצו לקרוא להנדימן תוכלו להבין מה המחיר ואפילו לערוך השוואת מחירים.

איך תולים נדנדה?

לפני שאתם מתחילים לבנות את הנדנדה שימו לב שאתם עושים את זה על מקום בטוח ויציב כדי שאף אחד לא יפול. וידאתם? מעולה. בשביל לתלות נדנדה תצטרכו פרזול לתליית נדנדה, וו לתליית נדנדה, חבל/רצועה לתליית נדנדה ואת הנדנדה עצמה. עשו את הדברים הבאים:

 1. לקדוח: קדחו במקום בוא תרצו לתלות את הנדנדה ואז קחו את הפרזול וחברו אותו למקום שבו תרצו לתלות את הנדנדה.
   
 2. חברו: קחו את הוו לתליית הנדנדה וחברו אותו לפרזול.
   
 3. הניחו: הניחו את החבל או הרצועות על הוו ואחר כך תלו את הנדנדה.
   
 4. תיהנו: התנדנדו בכיף. תיהנו.

לתלות נדנדה לבד או עם הנדימן?

תליית נדנדה היא לא הדבר המסובך ביותר, ובהחלט הרבה אנשים בוחרים לעשות אותה לבד. עם זאת כן חשוב להגיד שלא כולנו נולדנו עם חוש טכני בסיסי, אפילו לעבודות הפשוטות ביותר, ובפעם האחרונה שניסינו לתקן את הידית של הדלת רק גרמנו ליותר נזק. לכן גם לעבודות הפשוטות ביותר של תליית אביזרים או הרכבת רהיטים לפעמים מומלץ להזמין הנדימן שיעשה את העבודה בצורה טובה ויסודית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תליית נדנדה עם הנדימן - השוואת מחירים

כשמסתכלים על מחירים של תליית נדנדה חשוב להבין שהוא משתנה בין כל הנדימן אחד לאחר. בגלל זה השוואת מחירים בין הנדימנים שונים יכולה לחסוך עלויות מיותרות. כל מה שתצטרכו לעשות זה להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לכך שתקבלו פרטים של מספר הנדימנים שונים בעיר שלכם. ערכו השוואת מחירים ביניהם וקחו את ההנדימן המתאים ביותר עבורכם.

 

נדנדה

מה המחיר של תליית נדנדה?

מחיר תליית נדנדה יהיה שווה ערך למחיר ביקור מינימלי של הנדימן 200 - 250 ש"ח. אם תרצו לחסוך בעלויות היינו ממליצים לנסות לאחד עבודות נוספות שימנעו ביקורים נוספים בעתיד, וכך גם עלויות נוספות בעתיד. צריכים אולי לתלות מדף או לתקן ידיות של הדלת? זו הזדמנות טובה לעשות לבקש מההנדימן לעשות גם את הדברים האלו. תוכלו לראות מחירים של עבודות ותיקונים.

 

מחיר ממוצע של תליית נדנדה

מחיר ממוצע של תליית נדנדה: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איזה סוג נדנדה מומלצת?

יש 2 סוגים של נדנדות נפוצים: ברזל ועץ מלא.

 • נדנדה מעץ: נדנדה מעץ היא כנראה הנדנדה הנפוצה ביותר שאנחנו גדלנו עליה והיא גם הפשוטה ביותר. עם זאת חשוב לומר שהיא תהיה פחות יציבה ועמידה מאשר נדנדה מברזל.
   
 • נדנדה מברזל: נדנדה מברזל תהיה הרבה יותר יציבה לאורך זמן. תיפגע פחוץ ממזג האוויר, הרוחות או פגיעות כאלו ואחרות.

איפה כדאי לתלות

כשחושבים על מקומות לתלות נדנדה יש כמה אפשרויות. אפשר לתלות בתוך הבית שלכם, לתלות נדנדה במרפסת או לתלות נדנדה בחוץ. 

 • תליית נדנדה על פרגולה (בחוץ): תליית נדנדה על פרגולה היא אחד השימושים הנפוצים כשרוצים לתלות נדנדה בחוץ. לרוב תהיה נדנדה יחסית גדולה שתאפשר ישיבה של מספר אנשים.
   
 • תליית נדנדה מהתקרה (בפנים או במרפסת): תליית נדנדה מהתקרה נפוצה ברגע שרוצים לתלות את הנדנדה בתוך הבית או מתחת לקיר לימים בהם יש גשם או מזג אוויר שלא נעים להיות בו בחוץ.
   
 • תליית נדנדה על עץ: תליית נדנדה על עץ היא הפשוטה ביותר. לוקחים חבל, קושרים לענף ולקרש עץ ויש נדנדה. שימו לב לקחת ענף חזק כדי לוודא שאף אחד שמתנדנד לא יפול וכמובן שהנדנדה הזו תחזיק מעמד פחות מאחרות.

תליית נדנדת ילדים

החצר נראית יפה, מזג האוויר הוא טוב והילדים מלאים אנרגיות - זה בהחלט זמן לתלות נדנדה ולתת להם להוציא את כל המרץ. כשמדובר על תליית נדנדה לילדים ניתן לעשות תליית נדנדה רגילה אבל ישנה גם אפשרות לרכשו מתקן לתליית נדנדה, מה שיהפוך את התהליך להרבה יותר פשוט.

 • אם אתם מעוניינים לאבזר את החצר שלכם תוכלו גם לתלות ערסל.

 

ילדים על נדנדה

שאלות ותשובות

שאלות נפוצות מהגולשים שלנו:

איך תולים נדנדה?

מחברים את הפרזול, שמים עליו את הוו ולאחר מכן את הרצועות ואז תולים את הנדנדה.


מה המחיר של תליית נדנדה?

המחיר של תליית נדנדה יהיה שווה למחיר ביקור של הנדימן כמו שתיארנו למעלה בעמוד.