מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית עציצים על קיר

שוקלים לשלב בעיצוב הבית שלכם את הצמחים שלכם? במאמר זה תקראו על היתרונות בתליית עציצים על קיר, אילו סוגי תלייה קיימים בשוק? כמה זמן לוקח הליך זה לביצוע ע"י הנדימן? ואיך בהליך קצר בפורטל הנדימן פלוס תוכלו לקצר בזמני החיפושים ולהשוות בין הנדימנים באיזורכם. קראו וגלו.

היתרונות בתליית עציצים על הקיר 

תליית עציצים על הקיר היא שיטה שנועדה בעיקר ע"מ לאפשר גם למי שגר בבניין להנות מהיתרונות שיש לצמחים להציע, נסביר בהרחבה על היתרונות לכך מתחת:

 • ניראות - תליית עציצים על הקיר בביתנו מאפשרת לנו התמזגות של הטבע בתוך שטחי הבית, מה שמביא בנוסף - מראה ירוק בריא ואסתטי למרחב שלנו.
   
 • סינון אוויר - נוסף על הניראות העיצובים והאסתטית - תליית עציצים על הקיר שלנו בבית או במרפסת מייעלת את סינון האוויר שאנו נושמים, בידיוק כמו עצים מחוץ לביתנו.
   
 • מודעות עבור הילדים - תליית עציצים על קיר מאפשרת לבני המשפחה הצעירים ללמוד על תהליכי הגדילה והצמיחה של צמחים שונים ובנוסף, תוכלו יחד עם ילדיכם לגדל תבלינים וירקות במסגרת זו, מה שעשוי להגדיל את סקרנותם ותאוותם לירקות שהם עצמם גידלו.

 

תליית עציצים על קיר

מתקן לתליית עציצים על הקיר - לפי סוג התלייה

במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנה של מתקן לתליית עציצים על קיר בעזרת הנדימן, חשוב שתדעו כי קיימים מספר אביזרים המיישמים זאת, שעל הנפוצים בהם בחרנו להרחיב מתחת :

 • באמצעות מדף - תליית עציצים על הקיר באמצעות מדף מאפשרת לכם למקם מספר עציצים על גבי משטח אחד בקיר ואף לשלב את ניראות העציצים יחד עם ספרים או פסלונים שונים.
   
 • באמצעות וו תלייה - תליית עציצים על קיר באמצעות וו מאפשרת לעציץ להתמקם במרחק מסויים מבסיס הקיר והניראות של הוו עצמו מוסתרת לרוב מאחורי העציץ עצמו ויכולה גם להימצא מעל לעציץ במרחק מה.
   
 • באמצעות חישוק - תליית עציצים על קיר ע"י חישוק שעוטף את בסיס העציץ בצד החיצוני ומחובר אל הקיר בצד הפנימי שלו.
   
סוג התלייה ניראות  העציץ צמוד לקיר בשיטה זו?
מדף לתליית עציצים על קיר יכול להגיע במגוון צורות (פס, משושה וכו'), נחשב לגלוי כן
וו לתליית עציצים על קיר ה-וו מצוי מאחורי העציץ או מעל העציץ לא
חישוק לתליית עציצים נראה על גבי האגרטל עצמו כן

מחיר תליית עציצים על קיר

מחיר תליית עציצים על קיר נע בין 30 - 50 ש"ח לתליית עציץ אחד ללא עלות מתקן התלייה עצמו. כמו כן, היות ומדובר במחיר נמוך יחסית שבגינו ההנדימן לא יגיע במיוחד - הוא עשוי לגבות עלות ביקור שנעה בין 200 - 250 ש"ח, כך שמומלץ שתאגדו מספר גדול גדול יותר של מתקנים לתליית עציצים על קיר או שתצרפו עבודות נוספות שביכולתו של ההנדימן לבצע כמו תליית תמונה ע"מ שעלות הביקור תהיה שווה את העבודות שהוא יבצע בעבורכם.
 

מחיר ממוצע לתליית עציץ על קיר

מחיר ממוצע לתליית עציץ על קיר: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

בצעו תליית עציצים על קיר ע"י הנדימן וחסכו

שוקלים להכניס את חדוות הטבע לביתכם אך חוששים לעשות זאת בעצמכם? בשביל זה תוכלו להיעזר בהנדימן מיומן שיביא לתליית עציצים על קיר ביתכם בצורה בטוחה ואיכותית ולכם נותר רק להנות מכך.

כל שעליכם לעשות כדי להביא לביצוע הליך זה הוא להשאיר את פרטיכם בחינם ופורטל הנדימן פלוס ידאג ששלושה הנדימנים באיזורכם יצרו עמכם קשר בהקדם וכך תוכלו לבצע השוואת מחירים מיטבית שתאפשר לכם תליית עציצים בקיר, בתיקרה או בכל מקום אחר שתרצו בכך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כמה זמן לוקח לבצע תליית עציצים על קיר?

הליך תליית עציצים על קיר תלוי במספר העציצים שברצונכם שההנדימן יתלה בעבורכם, סוג הקיר עליו מתבצעת תליית האביזר (אם מדובר בקיר גבס, ההליך עצמו עשוי להיות מורכב יותר וכתוצאה מכך - ארוך יותר) אך באופן גורף - מדובר בהליך יחסית פשוט וקצר שאורך בין 10 - 20 דקות.

 

זמן ממוצע לתליית עציץ על קיר:
 15 דקות
20 דקות משך זמן 10 דקות