מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית ערסל

רכשתם ערסל חדש ואתם מוצאים את עצמכם מסתבכים עם מלאכת ההתקנה והתלייה? דרכנו תוכלו להזמין הנדימן אשר מספק שירות של תליית ערסל מהתקרה או מהקיר, בכל מקום בבית.

משווים מחירים עבור תליית ערסלים

מאחר וכל הנדימן רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא רואה לנכון, תוכלו למצוא הבדלים בעלויות בין בעל מקצוע אחד לשני, בעבור אותה העבודה בדיוק. על כן, אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירות שאנו מציעים ופשוט להשוות בצורה קלה ומהירה בין מספר הנדימנים מומלצים באזורכם אשר מציעים שירות של תליית ערסלים. השאירו פנייה כאן באתר ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות עוד היום.

 

תליית ערסלים

מחיר תליית ערסל ע"י הנדימן מקצועי

אם תרצו להיעזר בבעל מקצוע אשר מספק שירות של תליית אביזרים, דעו כי השירות צפוי לעלות לכם כ-300 ש"ח בממוצע. מחיר תליית ערסל נקבע בהתאם למקום המדויק שבו תולים אות, מה שמשפיע באופן ישיר על מורכבות העבודה. אגב, למען הסר ספק, השירות כולל את עבודת ההתקנה בלבד, כלומר עליכם לרכוש את הערסל בעצמכם מבעוד מועד.

 

מחיר ממוצע לתליית ערסל ע"י הנדימן

מחיר ממוצע לתליית ערסל ע"י הנדימן: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איך לתלות ערסל?

בין אם אתם מתכננים לבצע את העבודה בעצמכם ובין אם בעזרת הנדימן, כדאי שתדעו איך לתלות ערסל בצורה נכונה. הנה השלבים המרכזיים בתהליך:

 1. בדקו אם התקרה מתאימה, נדרש לוודא שמדובר בתקרה עשויה בטון, אשר תחזיק את המשקל שלכם בזמן הישיבה על הערסל.
   
 2. קודחים בתקרה במקום הרצוי באמצעות מקדחה בעלת הפונקצייה של "פטישון" ויוצרים חורים בקוטר המתאים לברגים שקיבלתם עם הערסל.
   
 3. מחברים את ברגי הג'מבו של הערסל ודופקים באמצעות פטיש. בסיום ניתן לבצע חיזוק נוסף באמצעות פלייר, תוך כדי סיבוב וסגירה של הברגים.
   
 4. מחברים את הערסל אל הלולאות שבקצה הברגים.

 

איך לתלות ערסל

תליית ערסל מהתקרה - לבד או עם הנדימן?

על אף שבהחלט ניתן לבצע עבודה של תליית ערסל מהתקרה באופן עצמאי, זה לא ממש מומלץ. הסיבות לכך הן רבות - ראשית כל תלייה שמתבצעת על ידי גורם לא מיומן יכולה לגרום לנזקים בתקרה או בקיר, מה גם שפעמים רבות ההתקנה מתבצעת באזורים רגישים, כלומר בצמוד לחיווט חשמלי או צנרת.

 

בנוסף, רבים מאיתנו לא יודעים שלא ניתן להתקין את הערסל על כל קיר (למשל גבס או תקרת רביץ) ולכן הנזקים מניסיונות החיבור עשויים להיות רבים. כמו כן, הנדימן מביא איתו את כל הציוד הדרוש לביצוע של תליית הערסל ולרוב יסיים את העבודה הרבה יותר מהר, תוך שמירה על ניקיון הבית ומינימום נזק.

 

תליית ערסל מהתקרה

תליית ערסלים מכל סוג, גודל ודגם

אלו הם סוגי הערסלים הנפוצים ביותר, אשר בעבור תלייתם תוכלו להזמין שירותי הנדימן:

 • תליית ערסל רגיל: זהו הדגם המוכר והוותיק ביותר. ערסל זה מתחבר בדרך כלל אל שתי נקודות שונות ובמקרים רבים נעדיף לחבר אותו אל קירות ולא בהכרח אל התקרה עצמה.
   
 • תליית ערסל ישיבה: טרנד נפוץ מאוד בשנים האחרונות הוא ערסל ישיבה אשר מאפשר לנו לשבת על הערסל ולא רק לשכב. לרוב ערסלים אלו יגיעו עם מספר מצבי ישיבה, כלומר מנגנון המאפשר לשנות את זווית הישיבה בקלות.
   
 • תליית ערסל מקרמה: אנו מספקים שירות בעבור תליית ערסל מקרמה על פרגולה או מהתקרה ואפילו על עץ או כל אובייקט אחר בחצר.

דגשים לתליית ערסל מהקיר 

פרט לתליית ערסלים מהתקרה, ניתן לבצע גם תליית ערסל על קיר. כיצד זה מתבצע? בדומה מאוד לתליית הערסל מהתקרה. מחברים על שני הקירות ברגי ג'מבו גדולים וחזקים, דופקים עם פטיש ומוודאים שהם מחוברים בצורה חזקה ויציבה ולאחר מכן מחברים את הערסל.

 

תליית ערסל מהקיר תצריך מכם חבל לתליית ערסל אך לרוב תקבלו חבל שכזה או אפילו שרשרת מיוחדת בעת רכישת הערסל. לרוב נהוג למקום את חיבורי הערסל בגובה של 1.60 בערך אך חשוב לוודא שהערסל אינו מתוח מדי ושיש "בטן" בגובה שיאפשר לכם לעלות עליו מבלי להתאמץ.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

תליית ערסל במרפסת, בבית או בפרגולה

מיקום הערסל בהחלט ישפיע על אופן ההתקנה וכדאי לדעת כי לא בכל מקום יהיה אפשר להתקין אותו הן בשל סוג הקיר והן בשל העובדה שאין מספיק מרחב להתנדנד. תליית ערסל במרפסת הבית נחשבת לעבודה הנפוצה ביותר אך ניתן להתקין אותו גם בתוך שטח הבית וכפי שהזכרנו קודם לכן, גם בפרגולות בחצר.

 

טיפ קטן מאיתנו - אם כבר הזמנתם הנדימן לצורך תליית הערסל, כדאי שתחשבו האם יש לכם עבודות קטנות נוספות שכבר דחיתם זמן רב. הרבה יותר משתלם להזמין הנדימן לביקור אחד, אשר במהלכו הוא מספק שירות כולל ומבצע מספר עבודות כמו פעולות הרכבה והתקנה, תיקוני נגרות ועוד.

שאלות נפוצות על התקנת ערסל

מתכננים להזמין שירות של התקנת ערסל מהתקרה או באמצעות חיבור לקיר? הנה מספר שאלות שחזרו על עצמן בנושא זה, כולל תשובות של מומחי אתר הנדימן פלוס:

האם אפשר לבצע תליית ערסל בתקרת גבס?

תקרת גבס אינה חזקה מספיק ולכן לא ניתן לבצע את התקנת הערסל על תקרה זו. 


כמה זמן צפויה לקחת עבודה של תליית ערסל בבית?

בדרך כלל עבודה זו צפויה לקחת בין חצי שעה לשעה וחצי, תלוי במיומנותו של ההנדימן ובמיקום ההתקנה המדויק.


מהו הגובה המינימאלי לתליית ערסל ישיבה?

הגובה המינימאלי להתקנת ערסל ישיבה הוא 210 ס"מ.


כיצד נבצע תליית ערסל על פרגולה?

ניתן לקשור את החבל של הערסל סביב אחת מקורות העץ (או האלומיניום) בפרגולה, במידה והקורות חזקות כמובן. כמו כן קיימות ערכות לתליית ערסל על פרגולה אשר כוללות שאקלים (קרבינות), ברגים מתאימים וזוויות פרזול.