מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית רמקולים

אם רכשתם לאחרונה רמקולים חדשים וברצונכם להתקין אותם על הקיר בסלון או מהתקרה, תוכלו להזמין הנדימן מקצועי שיבצע את העבודה בעבורכם במחיר משתלם למדי. גלו באיזה גובה נהוג לתלות את הרמקולים וכיצד מתבצעת העבודה והזמינו שירות עוד היום.

תליית רמקולים בצורה נכונה בבית

כאשר מדברים על מערכות סאונד, אחד הדברים החשובים הוא המיקום של הרמקולים, הגובה והכיוון של כל רמקול ורמקול. מיקום נכון, יכול ליצור איזון מושלם של הצלילים אשר בוקעים מהרמקול ולעומת זאת תליית רמקולים אשר תתבצע בצורה לא נכונה, יכולה להרוס את החוויה.

 

אומנם ניתן לבצע את ההתקנה באופן עצמאי אך נדרש ידע טכני וכמובן גם כלי עבודה מתאימים וניסיון. אם לא בא לכם להתעסק עם העבודה בכוחות עצמכם, תוכלו להזמין הנדימן מקצועי אשר יסייע לכם במלאכה ויבצע אותה באופן מהיר, מקצועי ונכון.

 

תליית רמקולים

מחיר לתליית רמקולים על הקיר

טווח המחירים בעבור תליית רמקולים על הקיר נע בין 250 ל-500 ש"ח. מחיר זה מתייחס לתליית הרמקולים על ידי הנדימן מקצועי ואינו כולל את עלות המוצר.

 

מחיר לתליית רמקולים על הקיר ע"י הנדימן

מחיר לתליית רמקולים על הקיר ע"י הנדימן: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

 

>>> נהוג לשלב עבודה זו עם תליית טלוויזיה.

כיצד נקבע המחיר להתקנת רמקולים בבית?

ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על מחיר התקנת רמקולים בבית, אלו הפרמטרים המרכזיים:

  • מקום ההתקנה בבית: קיים הבדל בין התקנת רמקולים מהתקרה לבין תליית רמקולים על הקיר וזאת מכיוון שמדובר בהתקנות שונות אשר בכל אחת מהן משך ההתקנה עשוי להיות אחר.
     
  • מספר הרמקולים: לעיתים בעת התקנת מערכת קולנוע ביתית, נצטרך להתקין רמקולים מסוגים שונים ופעמים רבות יהיה מדובר ב-6 רמקולים שונים אשר נצטרך למקם בנקודות שונות בחלל. ככל שיהיו יותר רמקולים, כך המחיר עשוי להתייקר.
     
  • סוג הרמקולים: כאשר מדובר על התקנת רמקולים ביתיים, ישנם סוגים שונים כמו למשל רמקולים שקועים, מובנים בתוך הקיר או בתוך התקרה ועוד. ככל שיהיה מדובר ברמקולים מורכבים, כך גם ההתקנה תיקח זמן רב יותר והמחיר עשוי להתייקר.

גובה תליית רמקולים

הגובה המומלץ לתליית רמקולים הוא בין 60 ל-90 ס"מ מהרצפה. הגובה עשוי להשתנות בהתאם לעיצוב ומבנה הרמקול ולמרחק בין הסלון לקיר של הטלוויזיה. יש לתלות את הרמקולים בגובה האוזן של הצופה, כאשר הוא יושב על הכורסא או הספה בעת ההאזנה.

מה חשוב לבדוק בעת תליית רמקולים מדפיים?

בשביל לתלות את הרמקולים, יש צורך בהתקנת זרועות קיר או מתלים מיוחדים וחזקים אשר יחזירו את הרמקולים ויאפשרו גם לסובב אותם מעט במידת הצורך. חשוב לבחור את המתלה המתאים תוך התייחסות למשקל המקסימאלי שניתן לשים עליו ולסוג ההברגה והחיבור. זכרו כי תליית אביזרים חייב להתבצע באמצעות ברגים מתאימים וחזקים ובהתאם למשקל הפריט וסוג הקיר ויש התייחסות שונה להתקנה על קיר גבס (לא תמיד אפשרי) לבין קיר סטנדרטי.

תליית רמקולים מאיקאה, אייס וחנויות נוספות

אם רכשתם לאחרונה רמקולים מאיקאה, Ksp, אייס או כל חנות אחרת, תוכלו להזמין דרכנו שירותי התקנה ותלייה של הרמקולים. חשוב לציין בפני ההנדימן את הדגם שרכשתם ואף לצלם לו תמונה של הרמקולים. בעל המקצוע יעבוד על פי ההנחיות שמגיעות עם המוצר ויחסוך לכם זמן יקר והתעסקות מיותר. לרוב, עבודות מסוג זה לוקחות בין שעה לשעתיים ולעיתים אפילו פחות.