מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית שק אגרוף

קניתם שק אגרוף ורוצים להתחיל להתאגרף? בעמוד תראו איך תולים שק אגרוף, איפה כדאי לתלות אותו ומה המחיר של תלייה מקצועית.

איפה כדאי לתלות שק אגרוף?

השאלה מתחלקת ל-2 דברים בעצם, איפה בבית כדאי לתלות את שק האגרוף ועל מה כדאי לתלות אותו. לגבי השאלה הראשונה מומלץ לבחור בחדר שיש לכם מקום כדי שכשאתם מתאמנים יש לכם את האפשרות לאגרופים, לבעיטות ולהתנדנדות שלו.

 

לגבי על מה כדאי לתלות אותו ההמלצה היא לתלות על קיר בטון בלבד. קיר גבס או קיר בלוקים לא בהכרח יחזיק מעמד ויכול להיות שהשק ימשוך איתו את הקיר ותהיו בבעיה. ניתן לתלות על תקרה, אבל קידוח בתקרה הוא מעט מורכב יותר אז עדיף להימנע אם ניתן.

 

שק אגרוף

איך לתלות שק אגרוף?

תליית שק איגרוף מתבצעת בשלבים הבאים:

  1. קניית מתקן: הדבר הראשון שתצטרכו לעשות היא לקנות מתקן לתליית שק האגרוף. לפעמים המתקן מגיע עם השק עצמו, אבל במידה ולא תצטרכו לקנות בעצמכם. שימו לב שיש מתקנים שניתנים לתלייה מהתקרה ויש כאלה שמהקיר, אז בהתאם לצורך שלכם בחרו במתקן המתאים.
     
  2. בחירת המיקום: עכשיו זה הזמן לבחור את המיקום בו תתלו את המתקן. קחו עיפרון וסמנו איפה אתם רוצים לקדוח.
     
  3. קידוח: בשביל לקדוח בקיר בטון תצטרכו מקדחה שמותאמת לקידוח בבטון. אם אין לכם לא תצליחו. ניתן לקנות אותה בטמבוריות וחנויות הכל לבית. שימו לב לקדוח בקוטר של 1-2 מ"מ פחות מגודל הדיבל כדי שהוא ישב טוב.
     
  4. תליית השק: הצלחתם להתקין את המתקן? עכשיו הלבישו את השק ונסו לנדנד אותו מצד לצד כדי לראות שהוא יציב. הצלחתם? כל הכבוד? משהו לא עבד? אולי כדאי להזמין הנדימן המתמחה בתליית אביזרים.

כמה עולה תליית שק אגרוף מקצועית?

מחיר תליית שק אגרוף מקצועית נע בין 200 - 300 ש"ח. המחיר עבור העבודה עצמה ולא כולל את המתקן שאותו תצטרכו לקנות לבד.

 

מחיר תליית שק אגרוף בממוצע

מחיר תליית שק אגרוף בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מצאו הנדימן לתליית שק אגרוף בזול

תליית שק אגרוף היא לא עבודה מאוד מורכבת, ולכן כנראה שלא תהיה לכם בעיה לחסוך במחיר שלה. תוכלו לעשות זאת באמצעות השוואה בין הנדימנים. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים בעירכם עבור העבודה. בדקו את המחיר שהם לוקחים עבור העבודה וגם את הזמינות שלהם.