מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

תליית תמונות

שירות תליית תמונות באופן מקצועי על ידי הנדימן. גלו מהו המחיר לשירות, בצעו השוואת מחירים והזמינו שירות באופן מהיר ומיידי.

השוואת מחירים לשירות תליית תמונות

לרוב תליית תמונה נעשה באופן עצמאי, אך לעיתים ישנם אנשים שיעדיפו להזמין הנדימן לצורך ביצוע העבודה, לרוב זה יהיה בגלל תלייה של מספר תמונות רבות, תמונה כבדה או פרצדורה מסובכת כמו תלייה מתקרה, על גבי קיר בטון וכדומה. דרך הנדימן פלוס תוכלו להזמין שירות תליית תמונות באופן מקצועי. ערכו כעת השוואת מחירים דרך האתר וחסכו! זה בחינם וללא התחייבות.
 

תליית תמונה

מהו המחיר לתליית תמונות מקצועית?

מחיר תליית תמונה פשוטה ובודדת נע בין 30 - 50 ש"ח, אך מחיר ביקור של הנדימן נע בין 200 - 250 ש"ח. כך שבמידה ואתם צריכים להתקין תמונה אחת בלבד זה לא כלכך משתלם לכם. במידה ומדובר על מספר תמונות זה אכן משתלם (לפחות 4). או לחלופין תלייה של תמונה כבדה על קיר בממ"ד, מהתקרה או שירות מורכב אחר.


מחיר ממוצע לתליית תמונה פשוטה

מחיר ממוצע לתליית תמונה פשוטה: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

שיטות לתליית תמונות על קיר

ישנם לא מעט שיטות, טכניקות ודרכים לתלות תמונה על גבי קיר, חלקן למטרת יופי וחלקן פרקטיות יותר, הנה הפירוט הנרחב אודות השיטות:

 • תליית תמונות ללא קידוח: על מנת לתלות תמונה ללא קידוח צריך קודם כל להבין מהו סוג הקיר, אם זה קיר בממ"ד או קיר בטון - האופציות שלנו יהיו באמצעות מסמרים או הדבקה. צריך לשים לב שלא מדובר על תמונה כבדה, אחרת גם האופציות האלו אינם אפשריות.
   
 • תלייה על גבי חוטים: לרוב זה יהיה למטרת דקורטיביות, שימוש בחוטים יכול לתת לנו אופציה לתלות על גביו מספר תמונות כאשר אנו קודחים או ממסמרים רק 2 נקודות בקיר, מימין ומשמאל וחוט מחובר משני הצדדים.
   
 • תליית תמונה על קיר גבס: בעת תלייה של תמונה על גבי קיר גבס יש לעשות שימוש בדיבל מיוחד המתאים לקירות גבס. שימוש במסמרים לרוב יהיה לא אפקטיבי כמו כן, גם שימוש בדיבל רגיל.
   
 • תליית תמונות ללא מסמרים: על מנת לתלות תמונה בלי מסמרים יש לנו כמה אופציות, או באמצעות הדבקה או קידוח (למרוב שמי שמתכוון ללא מסמר כנראה מתכוון גם ללא קידוח) מה שמשאיר לנו את האופציה של הדבקה (לא לתמונות כבדות כמובן) ולגביי האופציה הבאה, המשיכו לקרוא על התקרה.
   
 • תלייה מהתקרה: ניתן לתלות מהתקרה אם לא רוצים לתלות על גבי קיר. לרוב זה יבוצע באמצעות קידוח ושימוש בדיבל ובורג או לחלופין עם חוטים כמו בתמונה הבאה.
   

תליית תמונות על חוט

שאלות נפוצות בנושא תליית תמונה:

ריכזנו בעבורכם שאלות ומידע חשוב בנוגע לתליית תמונות בבית:

אפשר לתלות תמונה בלי מסמרים?

כמובן, באמצעות חוט או בשיטות הדבקה שונות.


איזה שירות תליית תמונה אתם מציעים?

כלל הסוגים, החל מסוגי הקירות השונים ועד לתלייה עם חוט, ללא מסמרים, הדבקה, מהתקרה ועוד.


תליית תמונה כבדה, איך עושים זאת נכון?

אם אתם מתכננים לתלות תמונה כבדה לבד או מזמינים הנדימן לצורך תליית אביזרים בבית או תמונות כבדות, אלו הדגשים שצריך לבדוק:

 1. סוג הקיר: ראשית צריך לדעת מהו סוג הקיר עליו תולים את התמונה, כאשר תליית תמונה על קיר גבס הינה בעלת משמעות אחרת מתלייה על קיר בטון ולבטח קיר ממ"ד, על פי סוג הקיר תקבע הטכניקה בה נתלה את התמונה.
   
 2. משקל תומך: בורג, דיבל או כל תופסן אחר שתשתמשו בו או ההנדימן ישתמש בו יש לו מגבלת עומס למשקל. צריך לדעת טרם תולים את התמונה הכבדה האם הם מתאימים לשאת את המשקל.
   
 3. פיזור עומס: כאשר מדובר על תמונות כבדות רצוי להשתמש בכמה נקודות תמיכה לפיזור העומס, במקום תלייה של בורג או מסמר אחד, להשתמש ב-2 או 3. כמו כן, לעיתים כדאי לבצע הדבקה בנוסף.
   
 4. סוג הדיבל והבורג: וודאו שאתם אכן משתמשים בדיבל המתאים לקיר ולמשקל התמונה, ישנם סוגים רבים של דיבלים וכל אחד מתאים לשימוש אחר. יש לגבס, לבטון, למשקל כבד ועוד. כנ"ל ברגים.

 

תליית תמונה על קיר

איך תולים תמונה על קיר?

אז איך תולים תמונה על קיר? עקבו אחר השלבים הבאים:

 1. בחירת מיקום - ראשית, בחרו את המיקום של התמונה, וודאו שזה משתלב יפה עם שאר הבית.
   
 2. גובה תליית תמונה - גובה תליית התמונה הוא משמעותי ביותר. וודאו לפני שאתם תולים את התמונה שהגובה אינו נמוך / גבוה מדי בהתאם לגובהם של דיירי הבית. לאחר שבחרתם את הגובה, סמנו את המיקום שבו תתקעו את המסמר.
   
 3. פטיש ומסמר/ מקדחה, דיבל ובורג - במידה ולא מדובר על תמונה כבדה מדי, לוקחים פטיש ומסמר ותוקעים את המסמר ישר בתוך הקיר בהתאם לסימון.
   
 4. תולים את התמונה - לאחר שתקעתם את המסמר בקיר, תלו את התמונה ובדקו שאכן היא נמצאת במיקום.

תליית תמונה על קיר גבס - האם זה אפשרי?

תליית תמונה על קיר גבס היא אפשרית אבל יש לשים לב שלא מדובר על תמונה שמשקלה גדול מחצי ק''ג. קיר גבס אינו קיר בלוקים ולכן הוא חלש יותר. לכן, במידה והתמונה שלכם שוקלת יותר מחצי ק''ג פחות מומלץ לתלות את התמונה. בנוסף, יש לעשות שימוש בדיבל שמתאים לקיר גבס. בנוסף, מומלץ לפזר את המשקל של התמונה על מנת לפזר את העומס.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מהו הגובה תליית תמונה המומלץ?

גובה תליית תמונה מומלץ הוא כאשר מרכז התמונה נמצא במרכז העיניים שלכם. עם זאת, חשוב להבין שהגובה משתנה על פי הגובה של דיירי הבית, לכן, מומלץ לוודא שהגובה שבה אתם תולים את התמונה הוא גובה העיניים הממוצע של כלל דיירי הבית.

טיפים לתליית תמונות בבית

אספנו לכם כמה טיפים לתליית תמונות בבית או במשרד מניסיוננו האישי:

 • כשאתם תולים תמונה, וודאו שאתם לא פוגעים בחוטי חשמל שנמצאים בקיר.
   
 • כאשר בוחרים קיר, וודאו שאתם תולים את התמונה עם האמצעים המתאימים לסוג הקיר. (לדוגמא - קיר גבס ודיבל מיוחד לקיר גבס)
   
 • תלו את התמונה עם פלס וסרט מדידה על מנת שהכל יצא ישר ומדויק.
   
 • תולים כמה תמונות בסלון? חתכו נייר בצורה ובגודל של התמונה ותלו אותם על הקיר לפני שתתחילו בתקיעת המסמרים