מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

תליית תמונות

שירות תליית תמונות באופן מקצועי על ידי הנדימן. גלו מהו המחיר לשירות, בצעו השוואת מחירים והזמינו שירות באופן מהיר ומיידי.

השוואת מחירים לשירות תליית תמונות

לרוב תליית תמונה נעשה באופן עצמאי, אך לעיתים ישנם אנשים שיעדיפו להזמין הנדימן לצורך ביצוע העבודה, לרוב זה יהיה בגלל תלייה של מספר תמונות רבות, תמונה כבדה או פרצדורה מסובכת כמו תלייה מתקרה, על גבי קיר בטון וכדומה. דרך הנדימן פלוס תוכלו להזמין שירות תליית תמונות באופן מקצועי. ערכו כעת השוואת מחירים דרך האתר וחסכו! זה בחינם וללא התחייבות.
 

תליית תמונה

מהו המחיר לתליית תמונות מקצועית?

מחיר תליית תמונה פשוטה ובודדת נע בין 30 - 50 ש"ח, אך מחיר ביקור של הנדימן נע בין 200 - 250 ש"ח. כך שבמידה ואתם צריכים להתקין תמונה אחת בלבד זה לא כלכך משתלם לכם. במידה ומדובר על מספר תמונות זה אכן משתלם (לפחות 4). או לחלופין תלייה של תמונה כבדה על קיר בממ"ד, מהתקרה או שירות מורכב אחר.


מחיר ממוצע לתליית תמונה פשוטה

מחיר ממוצע לתליית תמונה פשוטה: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

שיטות לתליית תמונות על קיר

ישנם לא מעט שיטות, טכניקות ודרכים לתלות תמונה על גבי קיר, חלקן למטרת יופי וחלקן פרקטיות יותר, הנה הפירוט הנרחב אודות השיטות:

 • תליית תמונות ללא קידוח: על מנת לתלות תמונה ללא קידוח צריך קודם כל להבין מהו סוג הקיר, אם זה קיר בממ"ד או קיר בטון - האופציות שלנו יהיו באמצעות מסמרים או הדבקה. צריך לשים לב שלא מדובר על תמונה כבדה, אחרת גם האופציות האלו אינם אפשריות.
   
 • תלייה על גבי חוטים: לרוב זה יהיה למטרת דקורטיביות, שימוש בחוטים יכול לתת לנו אופציה לתלות על גביו מספר תמונות כאשר אנו קודחים או ממסמרים רק 2 נקודות בקיר, מימין ומשמאל וחוט מחובר משני הצדדים.
   
 • תליית תמונה על קיר גבס: בעת תלייה של תמונה על גבי קיר גבס יש לעשות שימוש בדיבל מיוחד המתאים לקירות גבס. שימוש במסמרים לרוב יהיה לא אפקטיבי כמו כן, גם שימוש בדיבל רגיל.
   
 • תליית תמונה ללא מסמרים: על מנת לתלות תמונה בלי מסמרים יש לנו כמה אופציות, או באמצעות הדבקה או קידוח (למרוב שמי שמתכוון ללא מסמר כנראה מתכוון גם ללא קידוח) מה שמשאיר לנו את האופציה של הדבקה (לא לתמונות כבדות כמובן) ולגביי האופציה הבאה, המשיכו לקרוא על התקרה.
   
 • תלייה מהתקרה: ניתן לתלות מהתקרה אם לא רוצים לתלות על גבי קיר. לרוב זה יבוצע באמצעות קידוח ושימוש בדיבל ובורג או לחלופין עם חוטים כמו בתמונה הבאה.
   

תליית תמונות על חוט

שאלות נפוצות בנושא תליית תמונה:

ריכזנו בעבורכם שאלות ומידע חשוב בנוגע לתליית תמונות בבית:

מהו גובה תליית תמונות בבית?

גובה תליית תמונה משתנה על פי גובה דיירי הבית. מה שכדאי לעשות הוא לתלות את התמונה כאשר מרכזה הוא גובה העיניים שלכם.


אפשר לתלות תמונה בלי מסמרים?

כמובן, באמצעות חוט או בשיטות הדבקה שונות.


איזה שירות תליית תמונה אתם מציעים?

כלל הסוגים, החל מסוגי הקירות השונים ועד לתלייה עם חוט, ללא מסמרים, הדבקה, מהתקרה ועוד.


תליית תמונה כבדה, איך עושים זאת נכון?

אם אתם מתכננים לתלות תמונה כבדה לבד או מזמינים הנדימן לצורך תליית אביזרים בבית או תמונות כבדות, אלו הדגשים שצריך לבדוק:

 1. סוג הקיר: ראשית צריך לדעת מהו סוג הקיר עליו תולים את התמונה, כאשר תליית תמונה על קיר גבס הינה בעלת משמעות אחרת מתלייה על קיר בטון ולבטח קיר ממ"ד, על פי סוג הקיר תקבע הטכניקה בה נתלה את התמונה.
   
 2. משקל תומך: בורג, דיבל או כל תופסן אחר שתשתמשו בו או ההנדימן ישתמש בו יש לו מגבלת עומס למשקל. צריך לדעת טרם תולים את התמונה הכבדה האם הם מתאימים לשאת את המשקל.
   
 3. פיזור עומס: כאשר מדובר על תמונות כבדות רצוי להשתמש בכמה נקודות תמיכה לפיזור העומס, במקום תלייה של בורג או מסמר אחד, להשתמש ב-2 או 3. כמו כן, לעיתים כדאי לבצע הדבקה בנוסף.
   
 4. סוג הדיבל והבורג: וודאו שאתם אכן משתמשים בדיבל המתאים לקיר ולמשקל התמונה, ישנם סוגים רבים של דיבלים וכל אחד מתאים לשימוש אחר. יש לגבס, לבטון, למשקל כבד ועוד. כנ"ל ברגים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה