מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

תליית טלויזיה מהתקרה

תליית טלוויזיה מהתקרה היא לא רק פתרון נוח למדי אשר חוסך במקום אלא מדובר בדרך לשדרג את עיצוב החדר מבלי להעמיס על הקיר. הזמינו עוד היום הנדימן לצורך תליית טלוויזיה מהתקרה ותוכלו לקבל מספר הצעות שונות.

כמה עולה לתלות טלוויזיה מהתקרה?

העלות של עבודה זו, יקרה מעט יותר מאשר תליית טלוויזיה אשר מתבצעת בשיטות הרגילות של התקנת טלוויזיה על זרוע או הצמדתה אל הקיר. במקרה של התקנה או תלייה של הטלוויזיה מהתקרה המחיר נע בין 300 ל-450 ש"ח. הסיבה שהמחיר גבוה יותר היא שההתקנה נחשבת למורכבת, מסובכת ובעיקר ארוכה יותר מההתקנה הרגילה, מה שמעלה מעט את המחיר.

 

מחיר ממוצע להתקנת טלוויזיה מהתקרה

מחיר ממוצע להתקנת טלוויזיה מהתקרה: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך תולים טלוויזיה מהתקרה?

קיימות שתי שיטות מרכזיות לתלייה של טלוויזיה מהתקרה:

  • תליית טלוויזיה על זרוע מהתקרה: הזרוע מחוברת אל התקרה ומחזיקה את הטלוויזיה. לזרוע יש בדרך כלל מנגנון טלסקופי אשר מאפשר לה לנוע לצדדים וגם למעלה ולמטה
     
  • תליית הטלוויזיה עם מעלית תקרתית: מדובר על זרוע חשמלית מיוחד אשר מונעת על ידי מנוע חשמלי שמאפשר לנו להוריד ולקפל אותה בכל עת על ידי לחיצה על כפתור. למעשה בעת הסגירה המעלית מקפלת את הטלוויזיה וגורמת לה להיות מונחת במצב אופקי אשר מצניע ומעלים אותה.

>> אולי יעניין אותך גם: תליית טלויזיה על עמוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה היתרונות של תליית טלויזיה מהתקרה?

היתרון המרכזי הוא ששיטה זו מאפשרת לנו לחסוך במקום במידה ולא ניתן לבצע את ההתקנה על גבי הקיר מאחר ויש עליו פריטים אחרים כמו גופי תאורה/ריהוט גבוה או כל חפץ אחר. בנוסף, תליית הטלוויזיה מהתקרה נחשבת לאלגנטית וחדשנית יותר ולכן רבים יעדיפו אותה על פני הצבת הטלוויזיה בדרכים המקובלות. 

 

תליית טלוויזיה מהתקרה

מקומות נפוצים בהם מתקינים טלויזיה מהתקרה

המקומות הנפוצים ביותר להתקנה של טלוויזיה מהתקרה הם חדר השינה, הסלון והמטבח. יחד עם זאת, רבים גם בוחרים בשיטת ההתקנה הזו במשרדים קטנים וגדולים, כאשר בדרך כלל הטלוויזיה מותקנת בחדרי ישיבות או חדרי פנאי שנוצרו לרווחת העובדים. כפי שציינו קודם לכן, תלייה זו חוסכת מקום ויוצרת חלל אסתטי ואלגנטי הרבה יותר. מוזמנים להשאיר פרטים או לחייג אלינו ונדאג לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר של תיקונצ'יקים או הנדימן מומלץ מאזורכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה