מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

מתקין טלוויזיה

מחפשים מתקין טלוויזיה? בעמוד תראו את כל מה שאתם צריכים לגבי התקנת טלווזיה החל מה המחיר, איך לבחור מתקין מומלץ וגם דגשים לסוגי קירות שונים וכמובן גובה מומלץ.

מה המחיר של תליית טלויזיה?

מחיר תליית טלויזיה נע בין 200 - 350 ש"ח. המחיר כולל את ההתקנה עצמה אבל לא כולל עזרים נוספים כמו המתקן וכמובן לא כולל את הטלויזיה עצמה.

 

מחיר התקנת טלוויזיה בממוצע

מחיר התקנת טלוויזיה בממוצע: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה משפיע על מחיר תליית טלויזיה?

יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר תליית טלויזיה:

 • התקנה מורכבת: התקנת טלויזיה בסיסית היא התקנה שמתבצעת על קיר בטון - זו ההתקנה הפשוטה והנפוצה ביותר. אם תבחרו בהתקנה יותר מורכבת לדוגמה על קיר גבס, התקנה מהתקרה או כל דבר אחר שמקשה על העבודה תהיה תוספת מחיר בדרך כלל של 50 - 100 ש"ח.
   
 • גודל הטלויזיה: גם גודל הטלויזיה משפיע על מחיר ההתקנה. תליית טלויזיה גדולה יותר של 70 - 75 אינץ' תהיה מורכבת יותר ולכן גם תעלה יותר. ההבדל במחירים לרוב נע בין 50 - 100 ש"ח בעבור התקנת טלוויזיה על הקיר
  .
 • המתקן עצמו: בהמשך נסביר יותר על המתקן עצמו ואיך לבחור אותו, אבל בינתיים תדעו שמתקין טלויזיות ישתמש בזרוע או במתקן צמוד קיר. התקנה עם מתקן צמוד קיר תהיה פשוטה יותר ולכן זולה יותר מהתקנה עם זרוע שלרוב תוסיף בערך 50 ש"ח למחיר ההתקנה.

 

מתקין טלוויזיה

מחירון מתקין טלוויזיה

הוספנו לכם מחירון של תליית טלויזיה שיעזור לכם להבין יותר טוב מה המחיר בהתאם לטלויזיה שלכם:

מחירון מתקין טלוויזיות

מחיר התקנת טלוויזיה סטנדרטית

200 - 250 ש"ח
תוספת מחיר על התקנה עם זרוע

50 - 100 ש"ח
תוספת מחיר על התקנה על קיר גבס

50 - 100 ש"ח
תוספת מחיר על טלוויזיה גדולה מ- 60 אינץ

50 - 100 ש"ח
תוספת מחיר על התקנת טלוויזיה מהתקרה

50 - 100 ש"ח

הדפס מחירון

איך לבחור מתקין טלוויזיה מומלץ?

הטלויזיה שלכם חשובה מאוד וגם כמובן עלתה הרבה כסף ולכן חשוב לוודא שאתם בוחרים מתקין טלוויזיה מומלץ. איך לוודא זאת? בשביל זה פורטל הנדימן פלוס כאן:

 • שימוש בפלס: אף מתקין טלוויזיות הוא לא קוסם ולא ניתן לדעת ב-100% ודאות שהטלויזיה אכן תלויה בצורה ישרה מבלי להשתמש בפלס. ודאו שבמהלך העבודה המתקין משתמש בפלס כדי לוודא שהוא אכן עושה את עבודה מהימנה.
   
 • בדיקה וידוא הגובה: רגע לפני שהמתקין שם את הטלויזיה הוא יוודא איתכם שהגובה הוא אידיאלי. בהמשך העמוד נסביר לכם על איזה גובה מומלץ לתלות את הטלויזיה לפי גודל הטלויזיה, אבל לא כל מקרה הוא זהה. אם אתם אנשים גבוהים מאוד או שאתם יושבים בעיקר על כיסאות ולא על ספה - כל הדברים האלה יכולים להשפיע על הגובה האידיאלי ולכן הוא יעשה איתכם בדיקת סופית.
   
 • עבודות נוספות: מתקין טלוויזיה הוא בעצם הנדימן ולכן מומלץ לאחד בין מספר עבודות שונות. אם תצטרכו שירותי הנדימן נוספים כמו הרכבה של רהיטים או התקנה של גוף תאורה זו הזדמנות טובה לבקש ממנו. שים לב רק לבדוק איתו מראש שהוא מבצע את העבודה שאתם צריכים. האיחוד יעזור לכם להוריד במחיר תליית הטלויזיה והמחיר של העבודות האחרות.
   
 • שאלות מקדימות: מתקין טלוויזיה מקצועי לא רק יתן לכם מחיר ויבוא להתקין - יש הרבה מידע שהוא צריך לדעת לפני כן כמו סוג הקיר, גודל הטלויזיה, צורת ההתקנה ועוד:

 

מה ישאל מתקין טלוויזיה מקצועי? למה זה חשוב?
האם יש לכם ברגים? לא תמיד תקבלו ברגים
על איזה קיר? תלייה על קיר גבס שונה מקיר בטון
איפה אתם תולים? תלייה מהתקרה או על נישת גבס מורכבת יותר
מה גודל הטלויזיה? טלויזיה מעל גודל 60 אינץ' מורכבת יותר
איך תרצו לתלות? תלייה על זרוע שונה מצמוד קיר

מצאו מתקין טלוויזיה מומלץ עם הנדימן פלוס

בשביל לוודא שהתקנת הטלויזיה שלכם מתבצעת בצורה טובה, חשוב לנו בפורטל הנדימן פלוס לוודא שיש לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת בנושא החל מההבדלים בין צורות ההתקנה השונות, הגובה הרצוי, המחיר וגם איך לוודא שמתקין הטלוויזיות שאתם בוחרים אכן מקצועי. דרך נוספת לוודא היא לדבר עם יותר ממתקין טלוויזיה אחד ולוודא את רמת המקצועיות והמחיר. התקשרו לפורטל הנדימן פלוס או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מהנדימנים בעיר המגורים שלכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

איך מתבצעת התקנת טלויזיה?

התקנת טלויזיה מתבצעת בשלבים הבאים:

 1. בחירת המתקן: הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לבחור את המתקן. יש שני סוגים של מתקנים: צמוד או זרוע. מתקן צמוד, כשמו כן הוא - צמוד. לעומתו יש את הזרוע שמאפשרת לכם לסובב את הטלויזיה אם תרצו. חשוב לשים לב שאם תרצו להתקין את הטלויזיה על קיר גבס לא תוכלו לבחור בזרוע כי זה לא יהיה יציב מספיק. את המתקן תצטרכו לקנות לבד בחנויות כמו אייס או הום סנטר.
   
 2. בחירת הגובה: השלב השני הוא בחירת הגובה של הטלויזיה. הגובה משתנה בהתאם לגודל הטלויזיה וממש בפסקה הבאה נראה לכם מה הגובה המומלץ לכל גודל.
   
 3. סימון הברגים: שלב נוסף הוא סימון של המקומות בהם נשים את הברגים. חשוב לשים לב ולא להתבלבל שהסימון הוא של הברגים למתקן התלייה ולא של הטלויזיה עצמה.
   
 4. קידוח הברגים: השלב הבא הוא קידוח הברגים. את הברגים והדיבלים הייתם אמורים לקבל עם הטלויזיה עצמה. אם לא קיבלתם אל תדאגו כי להנדימן כנראה יש את הברגים הדרושים. בדרך כלל הדיבלים צריכים להיות גדולים יותר מחור הקידוח ב-2 מ"מ כדי שישבו טוב. לפני הקידוח חשוב לוודא שאין שום חוט חשמל שעובר שם.
   
 5. הצבת הטלויזיה: השלב הבא הוא תליית המתקן והצבת הטלויזיה. לפני שתולים את הטלויזיה עצמה וקודחים חשוב לוודא שזה אכן הגובה המומלץ - מפה אין דרך חזרה. לאחר שוידאתם את זה ומתקין הטלויזיות תלה את הטלויזיה עצמה הוא ישתמש בפלס כדי לבדוק את העבודה שלו.

באיזה גובה הכי מומלץ לתלות את הטלויזיה?

ובכן, גובה טלוויזיה מומלץ משתנה על פי מיקום הטלויזיה, גודלה וגובה הדיירים בבית הם אלו שקובעים את גובה תליית מסך הטלוויזיה בביתכם. איך בודקים זאת? שבו על הספה והסתכלו על המסך, כעת צריך לחלק אותו ל-3 התחלה, גובה עיניים ושליש עליון. כעת כאשר אתם מביטים על הטלויזיה, אתם צריכים שקו העניים שלכם צריך לראות באופן ישיר את תחילתו של השליש העליון (זה מעל קו העניים הישיר שלכם). הנה תמונה להמחשה:

 

חישוב מרחק מהטלויזיה

וכמובן, ישנם גם ממוצעים כתובים וערוכים, זהו גובה תליית טלוויזיה לפי גודלה מהרצפה:

 גודל הטלויזיה  מרחק מהמסך  גובה מהרצפה  מיקום בבית
גובה תליית טלויזיה 55' אינץ 1.7 מטר 80 ס"מ בסלון הבית
גובה תליית טלויזיה 65' אינץ 2.0 מטר 85 ס"מ בסלון הבית
גובה תליית טלויזיה 75' אינץ 2.3 מטר 90 ס"מ בסלון הבית
גובה תליית טלוויזיה 50' אינץ - 130 ס"מ בחדר השינה

האם התקנת טלויזיה לבד היא אפשרית?

התקנת טלויזיה לבד היא משהו שאכן אפשרי אבל חשוב להיות זהירים במידה ובוחרים באפשרות הזו. צריך לוודא שאתם יודעים איך לקדוח בצורה טובה לכל סוג קיר, יודעים איך לזהות אם יש כבלים חשמליים ושאתם עושים את כל המדידות בצורה מאוד מדוייקת, שכן גובה התקנת טלויזיה הוא כל העניין כאן בסוף. היתרון המשמעותי בבחירת מתקין טלוויזיה מקצועי הוא הביטחון שהטלויזיה שלכם אכן תחזיק מעמד ולא תיפול בעתיד.

 

התקנת טלוויזיה

מתקין טלוויזיה לתלייה על כל סוג קיר

מתכננים לתלות טלויזיה על קיר? הנה מה שצריך לדעת לפי סוג הקיר:

 • תליית טלוויזיה קיר גבס: קירות גבס חלשים ודקים וכאשר תולים על גביהם טלויזיה צריך לעשות שימוש בדיבלים מתאימים ולעיתים גם לעשות חיזוק מתוך קיר הגבס על מנת לתמוך במשקל כבד יותר. מומלץ לתכנן מראש ולהכניס עוד ניצבים באזור על מנת לתמוך במשקל כבד.
   
 • תליית טלויזיה בממד: הבעיה היא בקידוח בממ"ד הוא קשה יותר וצריך להשתמש במקדח מתאים. מבחינת חוזק הקיר אין כל שאלה, אך התלייה קשה יותר ואם הנכם מזמינים שירות של הנדימן לצורך התלייה המחיר יהיה גבוה יותר. אפשרות נוספת שכדאי לחשוב עליה במקרה הזה היא התקנת מקרן.
   
 • תליית טלוויזיה מהתקרה: לתליית טלוויזיה מהתקרה על פני הקיר יש כמה יתרונות. קודם כל אם על הקיר אין אפשרות לקדוח כי עובר כבל חשמלי או שיש שקע זה כבר מונע מאיתנו. בנוסף זה נותן מראה אלגנטי יותר מאשר ההתקנה ה"רגילה" על הקיר.
   
 • תליית טלויזיה על עמוד: ישנן 2 אופציות לעמוד, הראשונה היא עמוד שמחברים אותו לרצפה והשניה היא תלייה על גבי עמוד תומך. היתרון בעמוד הוא אסתטיקה יותר מרשימה וגם האפשרות של הסתרת הכבלים.
   
 • תליית טלויזיה על קיר בלוקים: קיר בלוקים הוא חזק והשימוש בדיבלים בסדר גמור, למעשה זה חלק מהסטנדרט של הקירות המוביל בישראל. חשוב רק לוודא בעת הקידוח שלא קודחים על תשתית חשמל או מים.
   
 • תליית טלויזיה על קיר עץ: לא רבים קירות העץ, אך אם מבצעים תלייה של טלוויזיה על קיר עץ - צריך לוודא שאכן אפשרי לשאת משקל של טלויזיה ולעשות שימוש בברגים ובדבילים המתאימים.
   
 • תליית טלוויזיה קיר בטון: התקנת טלויזיה על קיר בטון היא ההתקנה הקלאסית והפשוטה ביותר. הקיר חזק ויציב וניתן לתלות גם עם זרוע וגם באמצעות מתקן צמוד.
   

התקנת טלויזיה בכל מקום בבית

למה לשים לב בעת תלייה של טלויזיה בחדרים ובמקומות השונים ברחבי הבית שלנו? אלו הדגשים של הנדימן פלוס:

 • תליית טלויזיה בממד: מרבית האנשים מסבים את חדר הממ"ד לחדר משחקים או חדר שינה נוסף. הדבר היחידי שכדאי לשים לב אליו בעת שימוש בטלוויזיה בממ"ד הוא שבמצב ביטחוני שיש לעשות שימוש בבמ"ד שלא יהיה הפרעה כלשהי כמו חוט שאינו מאפשר לסגור את הדלת או חסימה של נתיב הכניסה.
   
 • תליית טלוויזיה בחדר שינה: בחדר השינה יהיה נוח לבצע התקנת זרוע לטלויזיה כאשר אנו צופים בשכיבה והראש מסתכל מעלה ולכן התלייה צריכה להיות בגובה כאשר ניתן לתת זווית כלפי מטה לכיון המיטה. כמו כן אפשר לתלות טלויזיה מהתקרה של חדר השינה וזהו פתרון שמשתמשים בו לא מעט.
   
 • תליית טלויזיה במרפסת: הדגשים החשובים בשימוש בטלויזיה בחוץ ובמרפסת היא מפגעי מזג האוויר, צריך לוודא שאין שמש ישירה על המסך ושגשם לא יפגע בה. בנוסף לאחר תליית טלוויזיה במרפסת מומלץ לשקול את האפשרות של כיסוי הטלויזיה כדי למנוע הצטברות של אבק.
   
 • תליית טלוויזיה בסלון: נדירים הבתים שאין בהם טלויזיה בסלון. הדגש שלנו הוא לוודא הסתרת כבלים ותלייה על פי הגבהים המומלצים כפי שכתבנו בפסקאות הקודמות. אם הסלון גדול או קרוב לחדר האוכל כדאי לבדוק האם תרצו לפעמים לסובב את הטלויזיה ובמקרה הזה להתקין את הטלויזיה על זרוע.

מצאו מתקין טלוויזיה בעיר שלכם

אנו מספקים שירות בכל אזורי הארץ, אך אם תרצו לקבל שירות באזור ספציפי, תוכלו לחפש אותו ברשימת האזורים הנפוצים ביותר:

 

מזמינים מתקין טלוויזיה? צריכים להתקין משהו נוסף?

הרבה פעמים כשאנחנו מזמינים מתקין טלוויזיה אנחנו צריכים להתקין גם דברים נוספים. היתרון של כל שמתקין הטלויזיות יתקין גם את הדברים הנוספים הוא שנוכל לקבל מחיר יותר טוב על כל עבודה:

 

שאלות נפוצות על התקנת טלוויזיה

האם אפשר לתלות טלויזיה על כל קיר?

כן, אפשרי - לפעמים נצטרך חיזוק או עבודה קצת יותר מורכבת, אבל הכל אפשרי.


מתי נשתמש בזרוע לתליית טלויזיה?

כאשר נרצה לכוון את המסך לזוויות שונות או כאשר אין מקום צמוד לקיר למסך הטלויזיה שלנו.


באיזה גובה לתלות טלוויזיה 55 אינץ?

גובה מהרצפה הוא כ-80 ס"מ, אבל ישנם עוד משתנים כמו מיקום בבית ומרחק מהספה, יש טבלה מעלה המסבירה על גובה התקנת טלויזיה.