מחפשים הנדימן?
מחפשים הנדימן? השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות במהירות!

הרכבה והתקנה

מחפשים שירותי הרכבה והתקנה? כאן בהנדימן פלוס תוכלו למצוא שירותי התקנה לכל מוצר, החל מדלת ועד לבר מים וכמו כן, שירותי הרכבה של מכשירי חשמל ומוצרים נוספים.

השוואת מחירים לשירותי הרכבה והתקנה

צריכים שירות התקנה? מחפשים הנדימן להרכבת מוצר? בעזרת הנדימן פלוס תוכלו לערוך במהירות השוואת מחירים בין הנדימנים מאזורכם אשר מבצעים בדיוק את השירות הדרוש לכם. זה עובד בצורה פשוטה וקלה - השאירו פרטים או חייגו, לאחר יצירת קשר נדאג להשלים עימכם את הפרטים ולהעביר אותם אל נותני השירות. כעת תקבלו מהם בחזרה הצעות מחיר (עד 3 הצעות). עכשיו השוו בין ההצעות ובחרו במתאימה לכם.
 

הנדימן מתקין

מהם השירותים הנפוצים?

שירותי הרכבה והתקנה יכולים להשתמע לכל דבר למעשה, בין אם זה הרכבת מנגל גז, התקנה של טפט או בר מים. בעזרת הנידמן פלוס תוכלו לקבל שירות הרכבה והתקנה לכל מוצר, הנה השירותים המובילים בפורטל:

מדוע כדאי להשתמש בפורטל הנדימן פלוס?

כפי שהסברנו בפסקה העליונה יש לנו שירות השוואת מחירים מהיר ומעולה אשר חוסך לכם כסף! מעבר לכך, חשוב שתדעו כי השירות ניתן לכם ללא התחייבות ובחינם לגמריי. עוד בהנדימן פלוס תוכלו לראות מחירון הנדימן ולקבל מידע מקצוע אודות כל שירותים רבים המופיעים באתר. בין אם זה הרכבת רהיטים, תליית אביזרים ואף תיקוני נגרות. ובשונה מהנדימנים אחרים כאן בפורטל ניתן לקבל שירות בכלל אזורי הארץ!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירות?

מתכננים להזמין הנדימן לצורך הרכבת מוצר? וודאו שיש לכם את כל החלקים במידה והמוצר פתוח, אם הוא סגור - אין צורך לוודא זאת. בנוסף אנו ממליצים לכם לתאר להנדימן את העבודה טרם יגיע לביתכם על מנת לדעת שהוא אכן יודע לבצע זאת, לשאול אם קיימות הסתייגויות והאם הוא ביצע עבודות דומות בעבר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה