מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת דלת למדיח אינטגרלי

קראו מידע שימושי בכל הקשור להתקנת דלת למדיח אינטגרלי קיים: כמה זה עולה, כיצד הנדימן מבצע את העבודה וגם האם מומלץ לעשות אותה בעצמכם? כל הפרטים מתחת.

מה זה מדיח אינטגרלי?

מדיח אינטגרלי הוא למעשה מדיח הפועל בבסיסו ככל המדיחים, כאשר הדבר שמייחד אותו היא הדלת החיצונית שלו, המותאמת (באופן מלא או חצוי) - לעיצוב של יתר ארונות המטבח. 

 

התקנת דלת למדיח אינטגרלי

"לא אמורים לפנות לנגר להתקנת דלת למדיח אינטגרלי?"

אז נכון שבמקור נגרי מטבחים הם אלו שייצרו ויתקינו דלתות מותאמת למדיח אינטגרלי וזה בהסתמך על עיצוב המטבח הקיים, אך מה קורה במידה והמדיח התקלקל וצריך להחליף אותו? במקרה כזה, דעו שגם הנדימן יוכל לסייע בצורה שתכלול את: פירוק דלת המדיח האינטגרלי המקולקל, התקנת המדיח החדש ועליו יתקין את הדלת הקודמת שמותאמת למטבח שלכם.

מהו מחיר התקנת דלת למדיח אינטגרלי? 

מחיר התקנת דלת למדיח אינטגרלי ינוע לרוב בין 400 - 550 ש"ח וזה כולל פירוק דלת למדיח אינטגרלי מקולקל, התקנה של המדיח החדש והרכבה של הדלת הקודמת עליו.

 

מחיר התקנת דלת למדיח אינטגרלי

מחיר התקנת דלת למדיח אינטגרלי: 475 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

האם יש הבדל בין מדיח אינטגרלי לחצי אינטגרלי?

אז מבחינת ההתקנה, כמעט ואין שוני בין התקנת מדיח אינטגרלי להתקנת מדיח חצי אינטגרלי. השוני היחיד מתבטא בנראות הסופית. בעוד שבמדיח אינטגרלי מלא לחצני ההפעלה ימוקמו מעל הדלת, במדיח חצי אינטגרלי הם ימוקמו במקומם הרגיל, כך שניתן יהיה לזהות ישר שמדובר במדיח ולא בארון.

 

החיסרון בהתקנת מדיח אינטגרלי הוא שבעת הפעלה - לא ניתן ללחוץ על כפתורי ההפעלה וגם בתום עבודת המדיח - לא תוכלו להבחין בנורה כלשהי המעידה על סיום הפעולה שלו.

 

החיסרון בהתקנת מדיח חצי אינטגרלי מסתכם בכך שהוא לא משתלב לחלוטין עם נראות המטבח וניתן לזהות אותו על ההתחלה, היות שכפתורי ההפעלה נותרים חשופים בחלקו הקדמי, כמו במדיח סטנדרטי, רק שבשונה ממנו - מדיחים חצי אינטגרלים כן מגיעים בעיצוב התואם לפחות בחציו את המטבח שלכם.

הרכבת מדיח אינטגרלי - מה לעשות לפני?

אז במידה והמדיח האינטגרלי שלכם שבק חיים וצריך להחליף אותו, דעו כי לפני שאתם נעזרים בהנדימן לצורך הרכבת דלת למדיח האינטגרלי החדש, יהיה עליכם לרכוש אותו קודם. (ב-"אותו" הכוונה למדיח חדש)

 

רק לאחר שביצעתם את הרכישה והמדיח הגיע ליעדו, תוכלו להזמין שירותי הנדימן לצורך פירוק המדיח המקולקל, התקנה של המדיח החדש והרכבה של הדלת האינטגרלית הקיימת.

עבור אילו חברות מדיחים ניתן לקבל שירות?

בפורטל הנדימן פלוס ניתן לאתר הנדימנים לצורך התקנת דלת למדיח אינטגרלי של מגוון חברות, כמו: בוש, סימנס, דלונגי, בקו ועוד!

 

מעוניינים לקבל מאיתנו הנדימן מומלץ? השאירו פרטים בטופס מתחת ונקשר אליכם בחינם - עד 3 הנדימנים אידיאליים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחיר להתקנת דלת למדיח אינטגרלי, להשוות בין ההצעות ולבחור בזולה ביותר עבורכם - מבלי להתפשר על איכות העבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

כיצד מתבצעת התקנת דלת למדיח אינטגרלי?

להלן השלבים להתקנת דלת למדיח אינטגרלי כפי שצפוי לבצע ההנדימן בביתכם:

  1. פירוק דלת למדיח אינטגרלי - בתחילה יהיה על ההנדימן לפרק את הדלת מהמדיח המקולקל ולנתק אותו מנקודות החשמל והמים.
     
  2. חיבור המדיח החדש - כעת הוא יחבר את המדיח החדש שלכם לשקע החשמל ולנקודות המים הייעודיות לו.
     
  3. הרכבת דלת למדיח אינטגרלי - כעת הוא יתקין את הדלת הקודמת על המדיח החדש.
     
  4. קיבוע - בנוסף, יהיה על ההנדימן לקבע את המדיח לארונות הסמוכים אליו ע"מ למנוע ממנו חלילה ליפול קדימה בעת פתיחת הדלת.

איך מתקינים דלת למדיח אינטגרלי לבד?

אז במידה והמדיח האינטגרלי כבר הותקן ואתם רוצים לנסות ולהתקין את הדלת שלו בעצמכם, דעו כי זה יצריך מכם להצטייד בעלון ההדרכה של המדיח, אותו קיבלתם עם המדיח החדש. בנוסף, יהיה עליכם לקדוח בדלת עצמה, מה שאומר שבשימוש לא נכון במקדחה, אתם עלולים לסדוק את הדלת למדיח האינטגרלי שלכם. 

 

לכן במידה והשיקול העיקרי הוא תשלום להנדימן, כדאי שתחשבו כמה זה צפוי לעלות לכם אם תבצעו את העבודה בעצמכם בצורה מרושלת? (- רמז: הרבה)