מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם!
מחפשים הנדימן מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים ותהנו משירות מהיר:

התקנת חבל כביסה

כמה עולה להתקין חבלי כביסה? איך לתלות ולחבר אותו? ומה חשוב לדעת ולזכור לפני שמזמינים מתקין חבלי כביסה או הנדימן מקצועי לשם כך? הנה מידע שחשוב להכיר על התקנת חבלי כביסה.

מחיר התקנת חבל כביסה ע"י הנדימן

במידה ונדרשת התקנה של החבלים עצמם בלבד, המחיר יהיה נמוך יחסית וינוע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח, כולל את עלות החבלים. אם תזדקקו גם להתקנת מתלה כביסה אשר מחזיק את החבלים, צפו לשלם עוד 200 ש"ח (בממוצע) על העבודה ועל המתלה עצמו.

 

מחיר ממוצע בעבור התקנת חבלי כביסה (ללא המתלה)

מחיר ממוצע בעבור התקנת חבלי כביסה (ללא המתלה): 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

 • מחיר התקנת מתלה כביסה: בין 400 ש"ח ל-600 ש"ח, ללא עלות המתקן.
 • למחירים נוספים של עבודות ההנדימן הנפוצות ביותר, ראו מחירון הנדימן מפורט.

איך להתקין ולתלות חבל כביסה?

רבים תוהים איך לחבר חבל כביסה ומה השלבים של התהליך. אז בואו נתחיל מהשלב הראשוני ביותר והוא שלב התקנת מתלה הכביסה. בשלב זה נדרש מאיתנו לחבר את המתלה בשני קירות באמצעות ברגי ג'מבו. כלומר ישנם שני מוטות תלייה שאותם מחברים אל הקיר במטרה לקבע את המתקן.

 

לאחר מכן, עלינו להבריג את הגלגלות ואז לחתוך את החבל שקיבלנו באריזה לפי האורך הרצוי, בהתאם למרחק שנוצר בין שני המוטות. לאחר מכן, מחברים בין שתי הקצוות של החבל תופסן חבל כביסה ובודקים שהחבל זז בצורה תקינה וחלקה.

 

חשוב לזכור כי לא כל אחד מאיתנו יודע איך לתלות חבל כביסה בצורה נכונה ובעיקר בצורה מתוחה ויציבה ולכן אם אתם זקוקים לעזרה של בעל מקצוע, פנו אלינו עוד היום ונאתר לכם הנדימן מקצועי באזורכם.

 

התקנת חבל כביסה

איזה רכיבים מגיעים בערכה של מתלה הכביסה?

לרוב הערכה תכיל שני מוטות כביסה, 10 גלגלות פטנט וחבל כביסה באורך של 30 מטר בממוצע. פרט לכך, תקבלו בערכה גם את מהדקי חבל כביסה (מותחני חבל כביסה) אשר מחזיקים את שני קצוות החבל בתום תהליך ההתקנה. למקרה שתהיתם, רוב הערכות יגיעו גם עם מספר מסוים של ברגי ג'מבו בגודל המתאים לחורים של המוטות אשר סופקו.

טיפים חשובים לפני התקנת מתלה כביסה

 • אם אתם כבר מזמינים שירותי הנדימן לצורך התקנת מתלה כביסה, נסו לחשוב אם יש בבית שלכם עבודות נוספות של הרכבה והתקנה ונסו לרכז מספר עבודות לאותו הביקור.
   
 • זכרו כי עלות ההתקנה אינה כוללת את רכישת המתקן על ידי ההנדימן ולכן עליכם לרכוש את המתקן בעצמכם. חלק מההנדימנים יסכימו לרכוש עבורכם דגם מומלץ ולהוסיף את מחיר המוצר להצעת המחיר אך יש לוודא זאת איתם מבעוד מועד.
   
 • כדאי ואף רצוי לשלוח להנדימן תמונה של המקום שבו אתם מתכננים לתלות את מתלה הכביסה, כך שידע בדיוק איזה ציוד וכלי עבודה עליו להביא.
   
 • אם לאחר סיום תליית חבל הכביסה נשאר לכם חבל ספייר, שמרו אותו בצד למקרים בהם החבלים דורשים החלפה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706236

שאלות נפוצות על התקנת חבלי כביסה

אלו השאלות שחזרו על עצמן הכי הרבה בהקשר של התקנת חבלי כביסה ומתקני תלייה לכביסה, בקרב גולשי אתר הנדימן פלוס:

היכן נהוג לתלות את חבל הכביסה?

בדרך כלל נמקם את חבל הכביסה ואת המתלה עצמו במרפסת השירות או באחת ממרפסות הבית, לעיתים בסמוך לחלון המטבח. כדאי לציין בפני ההנדימן היכן תרצו למקם את המתלה עוד לפני שהוא מגיע פיזית - אל מנת שידע להיערך בהתאם.


מה חשוב לזכור בעת התקנת חבלים לכביסה?

ראשית כל, חיבור הברגים חייב להתבצע עם ברגי ג'מבו חזקים, אחרת המתקן לא יהיה יציב. שנית, בשביל ליצור חבל כביסה חזק ומתוח, כדאי להדק את תופסן חבל הכביסה כמו שצריך ולבדוק שהוא מתוח. אם הזמנתם הנדימן שיבצע את העבודה, בדקו בסוף התהליך שהחבל מתוח ומחוזק.


כמה זמן לוקח להחליף חבל כביסה ישן בחדש?

אם מדובר על החלפת חבל כביסה בלבד, ללא החלפה של המתקן כולו - העבודה לוקחת שעה לכל היותר. אם מדובר גם בהחלפת המתקן, ייתכן כי ההתקנה תימשך גם שעתיים, תלוי במיקום המדויק ומורכבות ההתקנה.